Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Όμικρον λάμδα έψιλον

d3eb8a45ee231c549fcb4850126595d3.jpg

Επειδή με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο τροφοδοτικό....... μπορείς να γράψεις δυο λόγια για το πόσο ακούγεται ο ανεμιστήρας του τροφοδοτικού σε idle και σε load;

Link to comment
Share on other sites

σοκ και δέος!

Πολυ καλη αγορα φιλε το σκεφτομουν και εγω γιατι τα ειχε στο massdrop

 

 

Επειδή με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο τροφοδοτικό....... μπορείς να γράψεις δυο λόγια για το πόσο ακούγεται ο ανεμιστήρας του τροφοδοτικού σε idle και σε load;

Παρτο με κλειστα τα ματια δεν ακουγεται.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πες μας για τα ακουστικά!

Με τρώει το χέρι μου για τα σιγκεκριμένα!

 

παρα πολυ καλά

μονιτορίζουν οσο πρέπει, με το σωστό μπάσο, τρομερή λεπτομέρεια φυσικά

ξεκούραστα στα αφτιά μετά απο 5 ώρες! 

σε soundtrack, classic , metal, rock, electro, ambient είναι εξαιρετικά

ακόμα και σε ταινία πολύ καλά!

πάνω σε asus stx κάρτα ήχου 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν μετά απο 1.5 μήνα τα 2 Xiaomi Piston Headphones with 3.5mm Gold-plated Plug Updated Version

 

Φυσικά είχα ξεχάσει πως τα είχα πάρει.

 

Είναι όντως πολύ καλά, το packaging όπως και στο 1+1 πχ είναι γαμάτο, και γενικά πολύ ευχαριστημένος σήμερα που άκουσα κανένα 4ώρο.Για τα λεφτά τους ειδικά δεν τα συζητώ. 

 

Το 1 ζευγάρι θα το δώσω σε κάποιον απο εδώ μέσα γιατί έχω βρεθεί με 57 ζευγάρια in ear ακουστικά και δεν έχει νόημα να τα κρατάω απλά να ανοίξει το θρεντ. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν μετά απο 1.5 μήνα τα 2 Xiaomi Piston Headphones with 3.5mm Gold-plated Plug Updated Version

Φυσικά είχα ξεχάσει πως τα είχα πάρει.

Είναι όντως πολύ καλά, το packaging όπως και στο 1+1 πχ είναι γαμάτο, και γενικά πολύ ευχαριστημένος σήμερα που άκουσα κανένα 4ώρο.Για τα λεφτά τους ειδικά δεν τα συζητώ.

Το 1 ζευγάρι θα το δώσω σε κάποιον απο εδώ μέσα γιατί έχω βρεθεί με 57 ζευγάρια in ear ακουστικά και δεν έχει νόημα να τα κρατάω απλά να ανοίξει το θρεντ.

Μεγεια και δηλώνω ενδιαφέρον.. Όταν το δεις στείλε μου πληροφορίες σε παρακαλώ πολύ ευχαριστώ εκ των προτέρων Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

πόσο κι από που; Πόσο είχαν στο μασντροπ; Τα ψήνω για τα Χριστούγεννα μαζί με ένα Fiio E10K

από skroutz/bestprice 

μιας και από έξω με μεταφορικά κλπ έβγαιναν τα ίδια

 

ειναι καλό το Fiio?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος...!!!

 

Ενα αντιστοιχο ζαχαρωνω ..με 5820κ 

 

 

Πως και ο 5930 αν επιτρεπεται?

 

 

 

 

Βασικά για τον 5960Χ θα πήγαινα, αλλά δεν ήξερα αν η Noctua θα μπορέσει να διαχειριστεί τις θερμοκρασίες των 8+8 πυρήνων. Επίσης ήθελα να γίνει light overclocking για να παίζει κάθε μέρα στα 4-4.2. Ο 5960Χ δεν ήξερα αν θα τα είχε τόσο εύκολα, όπως και ο 5820Κ.

 Συμβιβάστηκα με την "μέση" λύση.

 

 

Να ρωτήσω. Επειδή για σαλόνι η εικόνα που μου έρχεται στο μυαλό είναι htpc. Αυτό τι ρόλο βαράει γιατί αν είναι αυτό htpc για main δεν μπορώ να φανταστώ τι έχεις

 

 

HTPC είναι. Το main χρησιμοποιείτε σπάνια και ήταν για reviews. Τώρα μάλλον θα το δώσω γιατί reviews τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ο es δεν ειναι δειγμα για να βγαλεις ασφαλες συμπερασμα..θεωρω οτι τα ειχες.

 

1.065 πρεπει να ηθελες για τα 4G .Να πω 1.15 για τα 4.2 που ποτε δε δοκιμασα ..απλα ειναι η μεση τιμη απο τα 4.4 που δοκιμασα.

 

 

5820 με 5930 μονο στα lanes δε διαφερουν?Για μια καρτα που εχεις ..δεν "πολυκαθεται"...

(περα απο συχνοτητες που δεν εχει σημασια)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, διαφορές έχουν μόνο στα lanes και στα clocks. Δεν ξέρω γιατί μου έκατσε καλύτερα ο 5930Κ... Έχω την αίσθηση πως το σκέφτηκα γενικά, δηλαδή ναι μεν να βάλω καλή αερόψυξη και να μην ακούγεται, αλλά επίσης να μην γίνει φουρνάκι το κουτί που είναι μικρό, οπότε καλύτερα να ξεκινήσω από μεγαλύτερο base clock για τα 4-4.2 παρά από χαμηλότερο.

 

Βασικά για την ώρα όλα στοκ παίζουν και πάλι σαν μηχανάκι είναι αρκετά γρήγορο. Δεν βρήκα ακόμα το χρόνο για να το ψάξω που θα παίζει για κάθε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.