Jump to content



Αγορά gpu


balboagr

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Εάν δεν ταιριάζει εδώ το θέμα παρακαλώ πολύ να στείλετε πμ να το διαγράψω. Θέλω να πάρω μια κάρτα γραφικών καλύτερη απ'αυτήν της υπογραφής μου. Διαθέτω 40 Euro. Να πω ότι με την 8800GT έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος καθώς ότι game έχω βάλει το παίζει άνετα σε high+very high κάποια settings. Λοιπόν εάν υπάρχει κάποια με διαφορά 10-15 Εuro το συζητάμε. Απλά προς το παρόν αυτά διαθέτω. Για games έχω το 360 οπότε δεν θέλω κάτι extreme. Ευχαριστώ πολύ. Περιμένω απαντήσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν παιρνεις καλύτερη κάρτα με αυτό το ποσό φίλε μου.

Καινούρια με τίποτα και αν πας σε μεταχειρισμένες δεν θα δεις διαφορά

που να δικαιολογεί την αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λέει ο Trexx. Με αυτά τα χρήματα δε βρίσκεις τίποτα καλύτερο ούτε καν μεταχειρισμένη πόσο μάλλον καινούρια.

Αφού η δικιά σου σαν μεταχειρισμένη δίνεται κάνα 30άρι με μαξ 40άρι.Πως να βρεις κάτι καλύτερο στα ίδια χρήματα?!Δε γίνεται και δεν υπάρχει.

Άμα γίνει 100στάρι, τότε ναι.Μπορεί να βρεις καμιά 5850 ή ακόμα και 5870 και να είσαι πένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν έχω τρομερή απαίτηση. Δεν λέω ότι δεν είμαι καλά... Απλά έλεγα να κάνω μι'αλλαγή και τπτ άλλο. Τι τροφοδοτικό πιστεύεις θα πρέπει να βάλω ώστε εάν θελήσω να πάρω μια gpu να είμαι κομπλέ? Μέχρι στιγμής το μηχανηματάκι μου πάει σφαίρα τουλάχιστον γι'αυτό που το θέλω εγώ. Τώρα για τα games έχω το xbox 360. Απλά μ'αρέσει που μπορώ να περάσω οποιοδήποτε game και να το απολαύσω πράγμα το οποίο δεν το έκανα στο προηγούμενο που είχα!! Μέχρι και το GTA IV που έπαιξα έπιανα 55-60 fps που σε quad core me 2gb ram και 9800gtx σε pc φίλου laggare πολύ άσχημα. Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας παίδες κι ευχαρίστως ν'ακούσω συμβουλές και παρατηρήσεις φυσικά. Είμαστε μια ευχάριστη ατμόσφαιρα εδώ πέρα στο The Lab :flag:

Link to comment
Share on other sites

για το σύστημα της υπογραφής μου με αλλαγή κάρτας σε αυτήν... και με προσθήκη άλλων 2GB μνήμης... θα παίζω καλύτερα Far Cry 3 ?

α! μάλλον θα μου πείτε να αλλάξω και τροφοδοτικό, ε?

Link to comment
Share on other sites

για το σύστημα της υπογραφής μου με αλλαγή κάρτας σε αυτήν... και με προσθήκη άλλων 2GB μνήμης... θα παίζω καλύτερα Far Cry 3 ?

α! μάλλον θα μου πείτε να αλλάξω και τροφοδοτικό, ε?

βαση αυτα που βλεπω, πιστευω πωσ ναι .. 7750, καταναλωνει λιγοτερο ρευμα απο την 8800gt..

AnandTech | Bench - GPU12

Link to comment
Share on other sites

παντοσ φιλε να ξερεισ , οτι θα χρειαστεισ επεξεργαστη λιαν συντομοσ..

αχ βαχ... ! Επεξεργαστή χρειάζομαι χροοονια τωρα, αλλά που να βρεθεί το ρευστό...? Εδώ έχουμε αρχίσει να κόβουμε από το φαγητό... :(

Μπαλώματα κάνω στο PC για να το έχω σε καποιο επίπεδο και να μου κανει τη δουλίτσα μου. Ευτυχώς που (χτύπα ξύλο), το έχω μια τριετία με Win7 και δουλεύει ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΑ και ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ. Απλά, τρέχω το Far Cry 3 σε LOW ρυθμίσεις και μου τη σπάει γιατί το πως δείχνουν τα γραφικά του σε καλό επίπεδο... μόνο να το ονειρευτώ μπορώ... :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.