Jump to content



Recommended Posts

Γερμανία εμένα

Sent from my HTC One using Tapatalk

The HTC One European update to Android 4.4 KitKat began in late January, but for reasons which remain unknown the UK was left out of the initial list of countries included. An update for UK owners was then confirmed for release by a February 24th tweet from the HTC UK account.

Οπως ειπα οτι την ελαβα στις 24/2/2014 και οπως βλεπω συμπίπτει με την ημερομηνια που βγηκε στην Αγγλία επισημα! Ειναι αγορασμένη οπως ειπα απο την Αγγλια day one!

Στην Γερμανια την εχουν παρει, πως και εσυ δεν την ελαβες ακομα ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ευρωπαϊκής αντ/πειας, , αγορασμένο από. Birdphone Όπως είπα . Αυτό σημαίνει ότι έχει διάφορα ως προς τις αναβαθμίσεις ; το LG gpad που πήρα με τον ίδιο τρόπο πήρε κανονικά την 4.4.2 με WiFi

Έγινε επεξεργασία από Franky_stein
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε τηλέφωνο που πήρα στην Htc Ελλάδος την Παρασκευή, αφού με ρώτησαν το IME της συσκευής, μου είπαν ότι οι αναβαθμίσεις σε 4.4.2 γίνονται σιγά σιγά , ανάλογα με το νούμερο της συσκευής κατά προτεραιότητα. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα κι εγώ.. :D Κάλλιο αργά παρά ποτέ...

Για πείτε καμιά θηκούλα φθηνή και κανά screen protector γιατί την φάγαμε ήδη την τούμπα μας κι ας είναι η 2η μέρα που το'χω... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα κι εγώ.. :D Κάλλιο αργά παρά ποτέ...

Για πείτε καμιά θηκούλα φθηνή και κανά screen protector γιατί την φάγαμε ήδη την τούμπα μας κι ας είναι η 2η μέρα που το'χω... :cry:

Sentio Back Cover Transparent (HTC One) | Skroutz.gr

Οσο για screen protector δεν χρειαζεσαι γιατι εχει gorilla glass. Εκτος εαν εισαι τοσο μα τοσο απροσεχτος....

1 χρονο και 3 μηνες χωρις screen protector και δεν εχω ουτε μια γρατζουνιτσα!

Link to comment
Share on other sites

Το τσίμπησα κι εγώ.. :D Κάλλιο αργά παρά ποτέ...

Για πείτε καμιά θηκούλα φθηνή και κανά screen protector γιατί την φάγαμε ήδη την τούμπα μας κι ας είναι η 2η μέρα που το'χω... :cry:

[ame]http://www.amazon.co.uk/SPIGEN-Screen-Protector-Premium-Tempered/dp/B00BZFPR3O/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1401086163&sr=8-2&keywords=htc+one+tempered+glass[/ame]

[ame]http://www.amazon.co.uk/Incipio-Frequency-HT-342-Protective-Sleeve/dp/B00BJH1DRC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1401085900&sr=8-1&keywords=htc+one+incipio+frequency[/ame]

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
Link to comment
Share on other sites

Sentio Back Cover Transparent (HTC One) | Skroutz.gr

Οσο για screen protector δεν χρειαζεσαι γιατι εχει gorilla glass. Εκτος εαν εισαι τοσο μα τοσο απροσεχτος....

1 χρονο και 3 μηνες χωρις screen protector και δεν εχω ουτε μια γρατζουνιτσα!

Αφού σου λέω 2η μέρα και την έφαγε την τούμπα του...

Εγώ προσεχτικός είμαι πάντως...Τα χέρια μου είναι ατσαλοάμπαλα :p

Μία τέτοια διαφανή θα την τσιμπήσω σίγουρα, είναι κρίμα να πάει χαμένη τόση όμορφιά!

[MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION] Όταν λες matte ζελατίνα τι εννοείς;

Σκουραίνει το χρώμα της οθόνης ή απλά δε γυαλίζει;

[MENTION=14427]BloodMage[/MENTION] Αυτή η Incipio Frequency είναι πανέμορφη αλλά 20τόσα ευρώ μου φαίνονται πολλά για θήκη..

Αν και το υλικό της πρέπει να ναι super στην αφή.

Πάντως είναι το πρώτο μου πραγματικό smartphone!Μιας και μέχρι τώρα ήμουν με ένα HTC HD Mini με WinMo 6.5.3 dual boot με cyanogen mod 4.0.4 μέσα στην κάρτα μνήμης ίσα ίσα να χουμε whats app και τα τοιαύτα.

Η διαφορά είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ! :fun:

Και το κινητό πανέμορφο!Απόλυτα ικανοποιημένος!

Βέβαια μιας και το πήρα 2ο χέρι και το κινητό είναι rooted και unlocked πρέπει να ψαχτώ με custom rom μιας και δεν παίρνει OTA updates..

Αυτή τη στιγμή ειμαι με 4.3 και sense 5.5

Σφαίρα πάει πάντως!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καλημερα σε ολους :D Πρωινο update με sense 6.0 :D Πραγματικα το κινητο εγινε αγνωριστο !!! :D Ειχα να χαρω πολυ καιρο ετσι :):):) Για οσους χρησιμοποιουν το blinkfeed αρκετα (οπως εγω :D ) μπορει μετα το update να το εχετε σαν αρχικη σας :crazy_pilot: Απιστευτη δουλεια πραγματικα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους :D Πρωινο update με sense 6.0 :D Πραγματικα το κινητο εγινε αγνωριστο !!! :D Ειχα να χαρω πολυ καιρο ετσι :):):) Για οσους χρησιμοποιουν το blinkfeed αρκετα (οπως εγω :D ) μπορει μετα το update να το εχετε σαν αρχικη σας :crazy_pilot: Απιστευτη δουλεια πραγματικα

Δεν ειναι σαφως πιο ομορφο σε χρωματα ? Htcαρα μου τοσο με πωρώνεις!

Να δουμε ποτε θα επαναφερει σε λειτουργια το broken wifi direct. Μην ξεχνιόμαστε htc-αρα μου...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.