Jump to content



Nvidia GTX Titan: εντυπώσεις/μετρήσεις/απορίες/overclocking/issues κοκ


Recommended Posts

Γιατί να τρέξεις ένα bench σε ένα παιχνίδι στο οποίο θα το κάνεις uninstall? Υποτίθεται το κάνεις για να δεις πως θα τρέχει το παιχνίδι? Και εδώ που τα λέμε δεν είναι στο μόνο παιχνίδι και γενικά βλέπω πολλούς που το παίζουν οπότε το γτπ δεν ταιριάζει. Είμαι σίγουρος το metro το έβαλες για το bench

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

ισως για να δει και κανενας αλλος στον οποιο μπορει να αρεσε αυτο το game πως τα παει η καρτα.

οταν αγοραζεις hardware καλο ειναι να τρεχεις διαφορα προγράμματα ωστε να τα βλεπουν αυτοι οι οποιοι ισως θελουν να αγορασουν το ιδιο . αυτη ειναι η ουσια του φορουμ .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ρε μια και λετε για metro ειδα στο site της evga οτι με αγορα καρτας το κατεβαζεις τσαμπε.απο το πρωι προσπαθώ αλλά πηρα τα @@ μου.τι γίνεται με αυτο το θέμα.

ασχετο [MENTION=478]sebastian[/MENTION] δεν ασχολήθηκα καθολου με το θεμα το αλλο ψιλό μασάω μην κανω μαμακια

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω ποσταρει σε 1080p τσέκαρε και θαδεις καποια στιγμή θα τρεξω σε 2560χ1440 οταν εχω τον χρονο και οταν τις φλασαρω για να δουλεύουν τεζα οπως πρεπει δηλαδη.Αν εχεις το χρημα τσιμπατες θα σε βγαλουν για πολύ καιρο.

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην ενοτητα με τις μετρήσεις που εχει τα μπεντσακια ρε συ γιατι τωρα δεν ειμαι στο pc ειμαι απο κινητο θα δεις και δικα μου και του [MENTION=10015]csaris[/MENTION]. (Mετρησεις αποτελεσματα υπερχρονισμων ) Ριξε μια μελετη α και εδω σε αυτο το θεμα που εισαι πήγαινε στην 6 σελιδα εχει ποσταρει αν δεν κανω λαθος ο [MENTION=10015]csaris[/MENTION] μερικα

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις στειλε μου γιατι δεν βρισκω..

Αρχηγε θα ξεκινησεις να διαβαζεις απο την αρχη αυτο το θρεντ, το διπλα με την κουτσο780 :p και καποια που ειναι στο "αποτελεσματα και μετρησεις υπερχρονισμων".

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.. Με λένε Κώστα και έχω ένα πρόβλημα με το laptop μου.. Πριν ξεκινήσω να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο άλλο θέμα να γράψω εκεί... Ευχαριστώ..

Λοιπόν, πριν λίγο καιρό απέκτησα ένα Samsung με τα εξής χαρακτηριστικά: intel core i7, ram 16gb, σκληρό 1,5tb και κάρτα γραφικών nvidia gtx 675m (οθόνη 17").. Το πρόβλημα είναι: 1) ότι δε δουλεύει η κάμερα, 2) όταν το συνδέω με hdmi με την tv δε γίνεται τίποτα και 3) σε ένα παιχνίδι δεν το ανοίγει και μου γράφει "you need video card with hardware vertex processing"..

Το laptop το αγόρασα από Αγγλία.. Έχω δοκιμάσει update στους drivers της κάρτας και τίποτα.. Χθες το πήγα και σε "μάστορα" για format και πάλι τίποτα..

Δεν κατέχω και πολλά (τα βασικά δηλαδή να λέμε και την αλήθεια) από pc/laptop..

Δεν ξέρω τι να κάνω..Ελπίζω να μην την πάτησα με την αγορά.. Κάθε βοήθεια δεκτή..

Σας ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε περιπτωση που καποιος θεληση 3way sli με titanes αυτο το τροφοδοτικο φτανει?

Corsair AX1200i Digital ATX Power Supply 80PLUS Platinum 1200W

Επισης αν ο υπολογιστης παιζει παιχνιδια για 2 ωρες την ημερα,ξερετε ποσο περιπου θα ειναι + ο λογαριασμος της ΔΕΗ απο θεμα των καρτων? (στην περιπτωση των 3ων titans)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε περιπτωση που καποιος θεληση 3way sli με titanes αυτο το τροφοδοτικο φτανει?

Corsair AX1200i Digital ATX Power Supply 80PLUS Platinum 1200W

Επισης αν ο υπολογιστης παιζει παιχνιδια για 2 ωρες την ημερα,ξερετε ποσο περιπου θα ειναι + ο λογαριασμος της ΔΕΗ απο θεμα των καρτων? (στην περιπτωση των 3ων titans)

Δλδ θα πάρεις 3 τιτάνες και σε ενδιαφέρει ο λογαριασμός; Μου θυμίζεις έναν γνωστό μου με bmw 335

καινουρια που πήγε και της έβαλε ...αέριο!!!

Καταλαβαίνεις ότι δεν έχει νόημα η ερώτηση, έτσι;

Αν δεν είσαι τρολ υπάρχει σοβαρό πρόβλημα κατανόησης της πραγματικότητας.

Όχι της οικονομικής, γενικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε περιπτωση που καποιος θεληση 3way sli με titanes αυτο το τροφοδοτικο φτανει?

Corsair AX1200i Digital ATX Power Supply 80PLUS Platinum 1200W

Επισης αν ο υπολογιστης παιζει παιχνιδια για 2 ωρες την ημερα,ξερετε ποσο περιπου θα ειναι + ο λογαριασμος της ΔΕΗ απο θεμα των καρτων? (στην περιπτωση των 3ων titans)

το μονο σιγουρο ειναι ... οτι καπιοσ που θα παρει 3 ΤΙΤΑΝΕΣ το τελευταιο πραγμα που θα σκευτει θα ειναι ο λογαριασμοσ ρευματοσ:hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

το μονο σιγουρο ειναι ... οτι καπιοσ που θα παρει 3 ΤΙΤΑΝΕΣ το τελευταιο πραγμα που θα σκευτει θα ειναι ο λογαριασμοσ ρευματοσ:hehe::hehe::hehe::hehe:

Τώρα που το σκέφτομαι, υπάρχει μια περίπτωση που μπορεί να συμβεί αυτό: Να κλέψει τρεις κάρτες και

να μην πληρώνει ο ίδιος τον λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.