Jump to content



Nvidia GTX Titan: εντυπώσεις/μετρήσεις/απορίες/overclocking/issues κοκ


Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ξερει κανεις να απαντησει πανω στο ερωτημα μου?

Ναι, φτάνει και περισσεύει το τροφοδοτικό και για τις 3 τις πληροφοριακές και για τις 2 τις σίγουρες. Παρτο όμως απ την Ελλάδα -αν ζεις εδώ- για να μην μπλέκεις

με αποστολές. Κι αν είναι και 20 ευρώ ακριβότερο -φρονώ- θα το αντέξεις.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] μόνοι μας μείναμε, ετοιμάσου για την επιδρομή των κουτσών! Τώρα βάλανε και δικηγόρους.....οργανωμένα πράγματα!

ΔΕΝ μασαμε το χουμε και εχουμε και αλλον στην παρεα τον [MENTION=22714]osfp1980[/MENTION] φιλαρακι και αδελφος!!!

Link to comment
Share on other sites

και τον [MENTION=15972]Staba[/MENTION] και τον [MENTION=58]Freedom[/MENTION] και τον...... καποιος μου ξεφευγει βρηκα και [MENTION=21984]fatalara[/MENTION]

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

Ασε έχω θέματα. http://www.thelab.gr/cases-psu-and-mods/pithano-thema-me-corsair-hx-1050-a-123238.html Μου φαίνεται πρέπει να επισπευσθεί η αγορά μητρικής-CPU.

Δηλαδη?το διαβασα........πφφφφ

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μου δείχνει είναι ένα SYSTIN3 88c θερμοκρασία αμέσως μετά το reboot. Τώρα τι είναι το SYSTIN3 δεν έχω ιδέα. Έβαλα στοκ το CPU και είναι οκ τώρα δεν έχει κολλήσει μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έχει σχέση με την κάρτα ούτε έχω βάλει bios. Απλά το PC εκεί που παίζεις μια χαρά, όμορφα και ωραία, μετά απο 5 λεπτά τσουπ reboot χωρίς προειδοποίηση χωρίς τπτ. Μετά το reboot όλες οι θερμοκρασίες είναι κομπλέ πλην μιας SYSTIN3 που είναι κολλημένη στους 88c και αν το αφήσεις ετσι και πας να ξαναπαίξεις με το που μπεις στο μενού ξανακάνει reboot. Πρέπει να κλείσεις το μηχάνημα τελείως και μόνο τότε το SYSTIN3 επανέρχεται στους 24c και μπορείς να παίξεις κανα 10-15λεπτο μετά πάλι πιάνει 88c και κάνει reboot. Εχω βάλει να το βλέπω την ωρα που παίζω και μένει κολλημένο στους 24c μόνο μετα απο reboot σου δείχνει άλλη τιμη στην θερμοκρασία.

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SYSTIN3?????:wall::wall::wall::wall:

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έχει σχέση με την κάρτα ούτε έχω βάλει bios. Απλά το PC εκεί που παίζεις μια χαρά, όμορφα και ωραία, μετά απο 5 λεπτά τσουπ reboot χωρίς προειδοποίηση χωρίς τπτ. Μετά το reboot όλες οι θερμοκρασίες είναι κομπλέ πλην μιας SYSTIN3 που είναι κολλημένη στους 88c και αν το αφήσεις ετσι και πας να ξαναπαίξεις με το που μπεις στο μενού ξανακάνει reboot. Πρέπει να κλείσεις το μηχάνημα τελείως και μόνο τότε το SYSTIN3 επανέρχεται στους 24c και μπορείς να παίξεις κανα 10-15λεπτο μετά πάλι πιάνει 88c και κάνει reboot. Εχω βάλει να το βλέπω την ωρα που παίζω και μένει κολλημένο στους 24c μόνο μετα απο reboot σου δείχνει άλλη τιμη στην θερμοκρασία.

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ SYSTIN3?????:wall::wall::wall::wall:

για googlare λιγο μπας και βρεις καμια λυση :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Έκανα γτ άλλαξα και τον ssd, κάτι με την μητρική παίζει όντως άλλα δεν μπορώ να βρω κάτι συγκεκριμένο στο γοογλε εδώ και 3 μέρες.

Ειναι για να πηγαινεις σε καινουργια δυστιχως...

Έγινε επεξεργασία από osfp1980
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.