Jump to content



Σερνεται ο Chrome σε συγκεκριμενες ιστοσελιδες.


Jerry007

Recommended Posts

Εδω και 2-3 εχει αρχισει να μου δημιουργει προβληματα ο Chrome.

Ανοιγω μια ιστοσελιδα και απλα φορτωνει επ απειρον ή την φορτωνει και δεν ανταποκρινεται καθολου (δεν μπορω να κανω scroll, κλικ, κτλ.)

Το παθαινω με τον λαμπη, stevehuffphoto.com, cambridgeincolour, και διαφορες αλλες ιστοσελιδες.

Με τον internet explorer οι ιστοσελιδες ολως παραδοξως φορτωνουν κανονικα.

Καθαρισα cache αλλα τιποτα. Δεν αλλαξα τιποτα στο pc οποτε μου κανει εντυπωση που δεν λειτουργει.

Τωρα μπηκα απο το tablet γιατι δεν ανοιγει καθολου το lab.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Το clean install είμαι σίγουρος ότι θα βοηθήσει. Ρωτούσα όμως με την ελπίδα ότι θα το απέφευγα καθώς υπάρχουν πολλά πράγματα που χρειάζομαι στο account που είναι συνδεδεμένο με τον Chrome.

Προσπαθώ να θυμηθώ αν άλλαξα κάτι τον τελευταίο καιρό (κάποιο extension) αλλά δεν βρίσκω κάτι. Θα το ψάξω λίγο ακόμα και μετά θα πάω για clean install :hm:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κουράστηκα να ψάχνω λύση τελικά κατέληξα στην καθαρή εγκατάσταση.

Έφτιαξα και ένα λογαριασμό στο lastpass και πέρασα μέσα όλα τα username και τους κωδικούς, έκανα backup τους σελιδοδείκτες και ξαναπέρασα τον Chrome.

Πάει σφαίρα, έχω τους κωδικούς μου, έχω τις σελίδες. Όλα καλά στην τελική και το πρόβλημα με τον λάμπη λύθηκε :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Επειδή κουράστηκα να ψάχνω λύση τελικά κατέληξα στην καθαρή εγκατάσταση.

Έφτιαξα και ένα λογαριασμό στο lastpass και πέρασα μέσα όλα τα username και τους κωδικούς, έκανα backup τους σελιδοδείκτες και ξαναπέρασα τον Chrome.

Πάει σφαίρα, έχω τους κωδικούς μου, έχω τις σελίδες. Όλα καλά στην τελική και το πρόβλημα με τον λάμπη λύθηκε :)

bump για να ρωτήσω αν ακόμα λειτουργεί ικανοποιητικά ή ξανάρχισε τα κολλήματα με new tabs/pages

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγώ παιδιά τον chrome kai ton firefox μετά από χρόνiα τους παράτησα και βρήκα την<< υγειά μου>>. έχω βάλει σε όλες τις συσκευές μου maxthon 3.......... πιό γρήγορος ,πιό σταθερός,ποίο cloud......για μένα είναι καλύτερος από όλους

Link to comment
Share on other sites

F6: "chrome:/plugins" αλλιως "about://plugins" και κανε disable οτι βλεπεις αχρηστο... Ή ολα εκτος του flash player ;)

ΥΓ: δοκιμασε "Torch" ιδιο λοοκ, ενσωματομενο downloader, torrent αλλα και accelerator ++ πολυ γρηγορο

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.