Jump to content



o 3770k μας δουλευει?


Orpheas

Recommended Posts

Γεια χαρα σε ολους!

το προβλημα:

Exω την εξης μητρικη P67 Motherboard Series Manufacturing - ASRock Inc. και τοσο καιρο ειχα πανω εναν 2600κ και μια 580 για γραφικα συν 16gb μνημη για να γουσταρει.ολα αψογα!το μοναδικο παιχνιδι που παιζω εδω και χρονια ειναι ενα.Crysis Wars.

αψογα ροη και ολα σουπερ και στο παιχνιδι.(σε 1920χ1080 με 4αα 60fps standar)

το λοιπον..πριν απο 10 μερες πηγα σε ivy και 3770κ..ενω ολα δειχνουν καλα οσο αφορα θερμοκρασιες(5 λεπτα prime δεν παει πανω απο 60-62 βαθμους) και γενικα την λειτουργια του.το Crysis Wars μαμηθεικε.45fps και κοληματα και σκ@τα γενικα.χαλια.ακομα και αν βγαλω τα γραφικα.

καποια συμβουλη?καμια επισημανση?τι εγινε ρε παιδια?πηγα για κατι καλητερο(εστο και λιγο) και εφαγα τα μουτρα μου..

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως είναι απαραίτητο μιας και δεν άλλαξε πλατφόρμα, απλά να κάνει ένα καθαρισμό από τους παλιούς drivers και να περάσει καινούριους τις intel (intel management engine components κ.λ.) καθώς και τις κάρτας γραφικών και πιστεύω θα είναι κομπλέ...:neo:

Εγώ προσωπικά για καθαρισμό drivers χρησιμοποιώ

αυτό είναι η συνέχεια του παλιού driver sweeper για όσους θυμούνται και κάνει μια χαρά τη δουλεία του.

Link to comment
Share on other sites

format δεν εκανα γιατι δεν χρειαζεται.new fresh install nvidia drivers εκανα καθως και φυσικα

ειμαι στο 3.10 bios γιατι αλλιως δεν ανοιγει καν το πισι.

τι να πω ρε παιδια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.