Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

Μια χαρά είσαι στα @@ σου άντε πάρε κάνα πιστωτικό και φεύγα για ACX.. Εγώ ετοιμάζονται για 4770Κ MSI MX Power και για ACX για να μην λέω μεγαλα λογια μέχρι τον οκτομβρη θα είμαι εκεί που θέλω αλλά σε GPU αμα δεν πεσει το ρευστό τώρα με κόβω για 8χχχ

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Και η καταντια μιας καρτας 1000 ευρω out of the box .......

Συνεχιζοντας ανεβασα την καρτα στα +185/+400 με max boost 1189.

00000wn.jpg

Η καρτουλα κενταει Μπραβο Χρηστο τωρα περιμενουμε και την δευτερη :happy2:

r4l7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο Τιτανας ειναι ενα ολοκληρωμένο προιον και οχι μονο για games. Γι αυτο σεβασμος!

Το να δινεις 700 ευρω και να παίρνεις τα σαπια της palit και μαλιστα με chip απο αυτα που δεν μπορεσαν να γινουν Τιτανες και μαλιστα πετσοκομμένα σε specs αυτο παει πολυ!

Σου βρηκα θεση parking για το ξεχειλωμένο Yugo σου!

dscf1903.jpg

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Τι σ εχει πιασει παλι αποψε;:hmm:

Αμαν.:p

Δεν φταιω εγω βρε Τακη μου .... δεν βλεπεις τι παιχνιδι μου κανουν τα νουμερα .... score 3035 both. :D

Το να δινεις 700 ευρω και να παίρνεις τα σαπια της palit και μαλιστα με chip απο αυτα που δεν μπορεσαν να γινουν Τιτανες και μαλιστα πετσοκομμένα σε specs αυτο παει πολυ!

Λες να εκανα @αλακια που δεν πηρα τατιανα by palit στα 1099 ; :hehe:Palit PCI X GTX TITAN 6GB GDDR5 - Κάρτες γραφικών (VGA) - plaisio.gr

Εγω παντως στην θεση σου θα εφτιαχνα ενα usb stick με το μαιμουδοbios και θα πηγαινα απο σπιτι σε σπιτι να flashαρω τατιανες για λογαριασμο της NVIDIA. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ολα αυτα που λέγονται απο τους κατόχους titan για την 780 αν λέγονται στα σοβαρά η για πλακα αλλα βλεπω οτι κανεις δεν δίνει σημασία στο οτι κάποιος μπορεί να μην εχει να δώσει αυτα τα 1000 ευρω (η να μην θέλει ) αλλα να μπορεί να δώσει αυτα τα 700 για την 780, 300 ευρώ ειναι η μητρική και οι μνήμες σε κάποιον που κανει αναβάθμιση . μην τα ισοπεδώνουμε ολα η τιταν η τιποτα .

τα παραπάνω ισχύουν σε περίπτωση που ολα αυτα λέγονται στα σοβαρά και οχι γι πλάκα .

εμένα προσωπικά θα με χάλαγε παρα πολυ αν μάζευα λεφτά και επερνα 780 και μου έλεγαν κάποιοι την καρτα μου σαπια κουτσή και ολα αυτα τα ωραία που λετε .

φιλικα αντωνης.:D

Έγινε επεξεργασία από Antonis86
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μην ποσταρω σε λαθος θεμα παμε για τα 140 λεμεεεε αχαχαχαχα!!!!Ρε μην τρελλενεστεεεεε σιγα τα οα και τα σκορ μολις τις τιναξουμε να δειτε γελια!!!!!

ojz.png

Uploaded with ImageShack.us

ns4h.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

ναι να σου πω!

με +100mgz στον πυρινα κερδιζεις +10%?

Ναι οτι βλεπεις ακριβως εκτος του οτι το run με score 1672 ειναι με τον ivy στα 4.5 ενω το αλλο στα 3.9 μαμα.

Αν εχεις τσακωθει με την αληθεια αυτο ειναι δικο σου θεμα φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει γιατι υπάρχει αντιπαράθεση

1) Για τα frames;

2) Για τα MHz;

3) Ποιος πλήρωσε τα περισσότερα;

4) Ποιος την έχει μεγαλύτερη;

Κρίνεστε απο τα παραπάνω σαν άνθρωποι;

Ξανασκεφτείτε το.

Link to comment
Share on other sites

δεν βγάζετε και τίποτα από games να δούμε,γιατί σε λίγο θα αρχίσω να ρωτάω πόσα φύλλα έχει το 3ο έλατο στα δεξιά από valley και πόσες καμινάδες καπνίζουν στο heaven

αυτό θέλουμε να δούμε και όχι ποιός την έχει πιο μεγάλη ( την κάρτα :p ) στα benches

πέρα από την πλάκα τώρα κάποιος που ασχολείται και θέλει απόδοση αλλά συγχρόνος σέβεται την τσέπη του σε 780 θα πάει.να τα χ3σει τα λιγοστά fps παραπάνω,που καμιά φορά δεν υπάρχουν κιόλας,όταν είναι να τα πληρώσει διπλά,και μιλάμε για κατοστάρικα !

με τον zpaf τί έχετε πάθει όλοι σας ; τόσο πολύ πονάει που το παλικάρι έχει καταφέρει και παίζει την καρτούλα του στα επίπεδα ενός πιό ολοκληρωμένου προίοντος και όχι μόνο για games με €300 λιγότερα ; λίγος σεβασμός δεν βλάπτει

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.