Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

geizhals.at ή .de

ERywprK.png

νομίζω πιο φθηνά την έχει το mindfactory.de

(αν έχεις κάνα γνωστό να του τη στείλουν εκεί κ να στη στείλει, θα έρθει κ γρήγορα)

Mix Computerversand GmbH

Απο τις πιο οικονομικες στη γερμανια. Λεω να τσιμπισω μια οσο υπαρχει ακομα.

Πιστευω BF4 ultra x4 AA HBSO 1440p θα παιζει νερακι(60 σταθερα) .

Έγινε επεξεργασία από kakao83
Link to comment
Share on other sites

Mix Computerversand GmbH

Απο τις πιο οικονομικες στη γερμανια. Λεω να τσιμπισω μια οσο υπαρχει ακομα.

Πιστευω BF4 ultra x4 AA HBSO 1440p θα παιζει νερακι(60 σταθερα) .

Αυτο το τελευταιο το εχουμε δοκιμασει?Αργει? Ελεγα μηπως παρω μια accelero 3 και μια 290 που βλεπω εχει διαθεσιμες...

ΥΓ Δοκιμασα να δω και καλα ποσο θα ερχοντουσαν τα μεταφορικα αλλα απο οτι καταλαβα δεν γινεται να παραγγειλεις εκτος Γερμανιας? Δεν μου ζητησε ποτε χωρα και οταν του εβαζα ΤΚ μου ελεγε οτι ειναι λαθος... Αρα η κατι κανω λαθος η απλα δεν γινεται...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το τελευταιο το εχουμε δοκιμασει?Αργει? Ελεγα μηπως παρω μια accelero 3 και μια 290 που βλεπω εχει διαθεσιμες...

ΥΓ Δοκιμασα να δω και καλα ποσο θα ερχοντουσαν τα μεταφορικα αλλα απο οτι καταλαβα δεν γινεται να παραγγειλεις εκτος Γερμανιας? Δεν μου ζητησε ποτε χωρα και οταν του εβαζα ΤΚ μου ελεγε οτι ειναι λαθος... Αρα η κατι κανω λαθος η απλα δεν γινεται...

ναι κ εγω προσπαθησα δεν γινετε μονο εντος γερμανιας. τα μεταφορικα ειναι 20-30 ευρο με DHL

Link to comment
Share on other sites

ενω σε αντιθεση με μια classified πανε μεχρι ποσο?ημουν ετοιμος να δωσω 480 για καινουργια lightning αλλα θα ψαξω για classy. απλα η classy απο γερμανια με τα μεταφορικα βγαινει κοντα 535-545 ευρο.

Link to comment
Share on other sites

ενω σε αντιθεση με μια classified πανε μεχρι ποσο?ημουν ετοιμος να δωσω 480 για καινουργια lightning αλλα θα ψαξω για classy. απλα η classy απο γερμανια με τα μεταφορικα βγαινει κοντα 535-545 ευρο.

Μπορει και η Class να εχει elpida ειδικα τωρα που επεσε και price drop...

...αυτο δεν το ξερεις!

Γενικα κατι στανταρ δεν παιζει σε new...μονο απο αγγελίες.

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

sep τοτε λεω να παρω την lightning που την βρισκω πολυ οικονομικοτερη και δεν μαμιεται.

Τυχερα ειναι ολα αυτα....

Οτι θα κλοκαρει καλα ο πυρηνας ειναι δεδομενο. Τα 1200mhz θα τα εχεις στον πυρηνα με το πολυ 1,2v!

Ετσι και αλλιως η μνημη δινει μονο στα bench.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι gamer οποτε δεν με πολυ ενδιαφερει το bench. Το bf4 να παιζει ετσι οπως θελω στη 1440p , τα αλλα περισευουν :)

Ξερουμε τη temp εχουμε με 1.2v?

Mια χαρα θα το παιζεις.

Στην Msi lighting δεν ξερω...αλλα θα εισαι καλα...

Link to comment
Share on other sites

Για να δείτε τι μνήμες φοράει η κάρτα χωρίς την αφαίρεση του cooler γίνεται με το nvidia inspector.

Απλά αφήνετε τον κέρσορα του mouse πάνω από το Memory type tab. (από skyn3t)

[Official] NVIDIA GTX 780 Owner's Club - Page 1423

Link to comment
Share on other sites

Θυμήστε μου λίγο ρε σεις τι παίζει με τα παιχνίδια που είναι δώρο με τις 780.. Εξαρτάται από που αγοράζεις ή με οποιαδήποτε αγορά τα δικαιούσαι??

Μερικά μαγαζιά αναφέρουν τα παιχνίδια και άλλα οχι..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.