Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

Αν βγαλουμε τον παραγοντα τιμη, τοτε εννοειται η Titan.

Titan vs GTX 780: both overclocked and tested @ 1440p

παλικαρι πουλαει 550 τιτανα. οποτε αν ειναι να δωσω 530 σε classified ρωταω αν μια oc titan ειναι καλυτερη, τωρα στο παραπανω λινκ βλεπω οι διαφορες ειναι ελαχιστες και η καρτα που τεσταρει ειναι η sc 780 και οχι η classy. Τα temps και noise fan ειναι υπερ της 780

Link to comment
Share on other sites

Titan vs GTX 780: both overclocked and tested @ 1440p

παλικαρι πουλαει 550 τιτανα. οποτε αν ειναι να δωσω 530 σε classified ρωταω αν μια oc titan ειναι καλυτερη, τωρα στο παραπανω λινκ βλεπω οι διαφορες ειναι ελαχιστες και η καρτα που τεσταρει ειναι η sc 780 και οχι η classy. Τα temps και noise fan ειναι υπερ της 780

Για μενα πας σε ΤΙΤΑΝ επειδη την εχω ξερω τι κανει!Μεχρι αυτη την στιγμη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει σε θεμα κλοκαρισματος γενικα ο gk110 ειναι πολυ ελαστικος στο κλοκαρισμα ρευμα δωστου και σου κανει παπαδες.Αλλα η τιταν εχει το κατι παραπανω εξαλλου αυτο το δειχνουν και τα σκορ που κυκλοφορουν!Ανερχομενη δυναμη ειναι σε σκορ η 780τι μολις ξεκλειδωσουν ρευματα!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκει στη mindfactory τι παιζει. Πηρα την 780 classy και δεν δεχονται ουτε paypal ουτε πιστωτικη , μονο bank tranfer. Πρωτη φορα το βλεπω αυτο. Ειναι safe αυτος ο τροπος. Ποιος μου εγγυηταιβοτι θα μου την στειλουν:p

Έγινε επεξεργασία από kakao83
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκει στη mindfactory τι παιζει. Πηρα την 780 classy και δεν δεχονται ουτε paypal ουτε πιστωτικη , μονο bank tranfer. Πρωτη φορα το βλεπω αυτο. Ειναι safe αυτος ο τροπος. Ποιος μου εγγυηταιβοτι θα μου την στειλουν:p

Μονο εμβασμα και ενα μηνα κανει να ρθει η καρτα απο εκει.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μονο εμβασμα και ενα μηνα κανει να ρθει η καρτα απο εκει.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

δεν κανεις πλακα ετσι? ξερεις καποιο σιτε απο germania η γενικα ευρωπη που να ειναι πιο γρηγοροι και με paypal?????

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν την περνεις απο εδω να τελειωνεις?

EVGA GeForce GTX780 3GB Classified ACX Cooler | Skroutz.gr

μακαρι να μπορουσα αλλα η διαφορα ειναι πολυ μεγαλη. 525 απο mind και 590 απο ελλαδα!

Link to comment
Share on other sites

Δες και hardwareversand. Την εχει στην ιδια τιμη με 20€ μεταφορικα και νομιζω δεχεται και paypal. Αμα την παραγγειλεις απο evga νομιζω θα σου βγει γυρω στα 550-560€.

EDIT: Βλεπω δεν εχουν διαθεσιμοτητα οποτε αμα ειναι ρωτα ποτε θα την εχουν διαθεσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Στοκαρε παλι η classy sto site της EVGA. 30€ ακριβοτερη απο Μindfactory αλλα οπως ειπε και καποιος ποιο πανω θα ερθει πολυ γρηγορα. Αναμενω :) ευχαριστω για την βοηθεια παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ υπάρχουν μερικοί retailers - και εδώ Πολωνία που είμαι - που ενώ δεν ειναι authorized από Nvidia για το game bundle αυτοί το προσφέρουν.

Πώς γκένεν αυτό? Μαιμουδιά? Ρώτησα και μου είπαν ναι κανονικα ισχύει η προσφορά μερικούς από αυτούς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.