Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

Σε EVGA ένα κατοστάρικο περίπου (από το EVGA store)...

Eαν ασχολεισε με oc και εισαι και του παραμικρου 0,01 που θα παρεις σε οτι μπεντς τρεξεις καντο!Εγω θα το κανα στην θεση σου.Τωρα εαν εχεις ετοιμη υδροψυξη στο pc σου θα σου λεγα να παρεις ενα μπλοκακι να βαλεις στην καρτα σου την ξυπναει αυτο αρκετα σε αυτο μπορει να δωσει τα φωτα του ο Πανος [MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] που την εχει στο νερο την απλη 780 και απο οτι εχω δει κανει παπαδες

Link to comment
Share on other sites

3072MB Gigabyte GeForce GTX 780 GHz Edition WindForce 3X Aktiv

!!!! Σηκωθείτε από καρέκλες, ντιβάνια κλπ... Όσο γράφω εσείς παραγγέλνετε, παίρνουν άλλοι τις δικές σας κάρτες!!!!!

edit: promo τελος, έπαιξε για λίγες ώρες στα 416€!

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη τιμη για τετοιο πυρηνα

Δες και το edit μου να αποτρελαθείς τελείως! Είναι το 30€ στα μεταφορικά ρε γμτ, αλλιώς οι Γερμανοί θα τα είχαν σαρώσει όλα!

Link to comment
Share on other sites

Δες και το edit μου να αποτρελαθείς τελείως! Είναι το 30€ στα μεταφορικά ρε γμτ, αλλιώς οι Γερμανοί θα τα είχαν σαρώσει όλα!

ωραίες τιμές οι Γερμανοί αλλά εκτός των 30 ευρώ έχω ακούσει ότι σε αργούνε και σε ψιλο γράφουν στα μυνήματα σου ;)

Link to comment
Share on other sites

ωραίες τιμές οι Γερμανοί αλλά εκτός των 30 ευρώ έχω ακούσει ότι σε αργούνε και σε ψιλο γράφουν στα μυνήματα σου ;)

δεν ξερω για αλλα μαγαζια παντος στο mindfactory απαντανε αμεσα στα εμαιλ.

απλα απο οτι λενε και συμφορουμιτες αργουν στις παραδοσεις τους.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζοντας οτι έχουν την ίδια τιμή και προσφέρουν και το game bundle, σε ποια υλοποίηση θα πηγαίνατε:

1. Gigabyte Ghz

2. EVGA ACX SC

3. Asus DirectCU

Η σειρά αναφοράς δεν είναι και σειρά προτίμησης κατ' ανάγκην.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζοντας οτι έχουν την ίδια τιμή και προσφέρουν και το game bundle, σε ποια υλοποίηση θα πηγαίνατε:

1. Gigabyte Ghz

2. EVGA ACX SC

3. Asus DirectCU

Η σειρά αναφοράς δεν είναι και σειρά προτίμησης κατ' ανάγκην.

EVGA,γιατι ετσι μας αρεσει!

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

EVGA,γιατι ετσι μας αρεσει!

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Kαι εγω δαγκωτο EVGA απο τα καλυτερα και πιο προσεγμενα υλικα στις καρτες της τα τελευταια χρονια μετα βαζω gigabyte/msi επειδη δεν βαζουν ελπιδα.Εχει περασει στα ματια μου η evga ακομα και την asus στις καρτες γραφικων!Η asus με ξενερωσε που τελευταια εβαζε μνημες ελπιδα

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

Πηρα πριν ενα μηνα την EVGA ACX SC απο το σαιτ της EVGA στα 520 ευρω. Χωρις να ξερω τιποτα απο κλοκαρισμα βλεπω τα ρολογια με παιχνιδια οπως Rome II να κρατιουνται πολυ ψηλα χωρις θεμα και αθορυβα. Στα συν η εξυπηρετηση πελατων, οι πεντε εργασιμες για να ερθει και οι μνημες Samsung.

Link to comment
Share on other sites

To tracking number της evga σε ποιο site το βαζω να δω που ειναι το δεμα;

To tracking number που σου στελνουν αντιστοιχει στην εταιρεια κουριερ που στα στελνουν ups εαν δεν κανω λαθος εκει το βαζεις και βλεπεις.Ποτε σου εγγραψαν οτο εγινε το ships...

Link to comment
Share on other sites

Bologna, IT

12.12.2013 04:00

Departure Scan

Last update

Κατσε ρε συ μπερδευτικα.Δευτερα σου ηρθε mail oτι εγινε shipped?Αν ναι αυριο κατα το μεσημερακι περιμενε την.Αλλα κανε ενα κοπο μπες στο σαιτ της ups και βαλε το track number για να δεις ακριβος!

Έγινε επεξεργασία από azazil1190
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.