Jump to content



OutOfSpecs.gr Case Gallery


koumle

Recommended Posts

Πιο κόκκινα δεν γίνεται...

Κρίμα που δεν μπορώ να βγάλω σωστές φωτογραφίες για να δείτε οτι όντως δεν είναι ούτε έντονα ούτε ροζ :)

Μήπως να κάνω καμιά μόντα ροζ Obsidian κι έτσι... :p

Ναι το dvd είναι στο 1ο slot.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Γράψε λάθος...

1η θέση απο κάτω όχι απο πάνω...

Πάνω έχω έναν φαν-κοντρολερ που δεν πιάνει χώρο.

Όντως δεν μπορείς να βάλεις ντι-βι-ντι πάνω αν βάλεις τριπλό ψυγείο με τις τρύπες απο τη μπροστά μεριά.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ένα κουτί που το παλεύω πολύ καιρό λόγω έλλειψις χρόνου . δν είναι τελειωμένο αλλά επειδή θα αργήσει είπα να το ποστάρω.θα βάλω μελλοντικά κόκκινα led στα μάτια της νεκροκεφαλής και στην πλαινή νεκροκεφαλή κρυφό κουμπί power on.post-2124-1414343563,1507_thumb.jpg

post-2124-1414343562,9922_thumb.jpg

post-2124-1414343563,0433_thumb.jpg

post-2124-1414343563,0769_thumb.jpg

post-2124-1414343563,1108_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

το πλεξι το σχεδιάσα και μου το κόψανε στο κατάστημα που το αγόρασα. σε κορδέλα το έκοψε και πάταγε όλο το πλέξι σε πάγκο. εγώ που δοκίμασα να το κόψω με σέγα και ήταν σχεδόν στον αέρα (δηλαδή δεν πάταγε όλη η εοιφάνεια του πλέξι) έσπαγε .

το κατ'αστημα αυτό βρίσκεται στην πραξιτέλους στο κέντρο Αθήνα και είναι γωνία πραξιτέλους και λεωχάρους,.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να βγαλλεις μια φωτο απο το λαμακι που εκοψες το Plexy?

Θα ζητήσεις λάμα κοπής με πυκνά δόντια .Ισως κάνει και αυτή που κόβει λαμαρίνα.Οπωσδήποτε καλή στήριξη απο κάτω ( μπορείς να βάλεις ένα ξύλο απο κάτω και να το κόψεις μαζι),Ψύξη για να μην αρχίσει να λίωνει το πλέξυ και πολύ θπομονή και προσοχή. Εναλακτικά το παραγέλνεις κομένο η κάνεις μια βόλτα απο δώ (ελπίζω να έχουμε ρεύμα αυτή την φορά).......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.