Jump to content



OutOfSpecs.gr Case Gallery


koumle

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Μιας και τελείωσε και η εξεταστική, πήραμε πάλι τα α@@@@@α μας, είπα να κάνω το μεγάλο βήμα και να αποχωριστώ τους Athlonες που τόσο πολύ αγάπησα και να πάω για αλλά μέρη...

Ετσι πήρα έναν Ε2160, μια 965-DS4, μια 7800GT και 2x1gb crucial value 667(D9FTB).

Να τα αποτελέσματα...

p3020059lz6.jpg p3020069et5.jpg p3020061oh8.jpg p3020068ak3.jpg p3020064zy4.jpg 3020062vz2.jpg

Link to comment
Share on other sites

@mech5107

Πολυ καλο!

το μονο ψεγαδι που βρηκα ειναι αυτη η "αταριαστη" διχρωμια...

καλυτερα δοκιμασε να χρωματισεις το νερο μπλε.

@subzero

θες δουλεια...

αλλα μην πτοεισαι! ολοι απο καπου ξεκινησαν...

Link to comment
Share on other sites

Το είχα παλιά χωρίς χρώμα, αλλά με τα led από τους ανεμιστήρες φαινόταν μπλε...

Δεν λέω καλό, αλλά έτσι μου αρέσει περισσότερο η διχρωμία...πάει με τα χρώματα της Gigabyte...

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω κι εγώ το δικό μου κουτί, για να ζηλέψουν οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι.

Λοιπόν, αρχίζουμε.

Αναγκαστικά θα δείξω και λίγο από το γραφείο μου, καθότι αυτό φιλοξενεί πλέον το DVD-R

2002162724156245455_rs.jpg

Συνεχίζουμε. Η υδρόψυξη είναι λεζάντα.

Μην ακούτε Eleven, Unseen, Vag, Hadji_a και σία. Λεζάντα λέμε. Αέρας κοπανιστός φορ δε γουίν.

2002101068561020476_rs.jpg

Τέλος διαβάζω για cable management και χαζομάρες. Έλεος. Σας πουλάει λεζάντα ο xrist αυτή τη φορά.

Τα καλώδια σωστό είναι να τα στουμπώνουμε όπου βρούμε, αν δεν φαίνονται, καλώς, αν πάλι φαίνονται, τί να κάνουμε, στον κ@λο μας να τα βάλουμε?

2002193668753717859_rs.jpg

Το ποστ αφιερώνεται στον koumle (whoaaaaaa) που μου την είπε για το κουτί μου!

υ.γ.

Εννοείται ότι όλο το παραπάνω γράφτηκε σαν αστείο και μόνο, καθότι έχω άλλη μια εργασία μέχρι την παρασκευή και δεν τελειώνει επιτέλους αυτή η εξεταστική.

Ζητώ συγνώμη αν πρόσβαλα κάποιον, κι εννοείται ότι το ποστ είναι στη διάθεση των mods/admin για delete!

Link to comment
Share on other sites

Το ποστ αφιερώνεται στον koumle (whoaaaaaa) που μου την είπε για το κουτί μου!

WHOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAA

Και δε με λες Gonzo ???

...

Είχατε και στο χωριό σου PC Power & Cooling ?????

WHOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

Για σας παλικαρια... Με το καλός όρισες στο συγκεκριμένο θέμα βλέπεις το κουτί του "koumle" και λες τι να το βάλω τώρα το δικό μου μετά από αυτό... Αστο καλύτερα καλά κάθεται εκεί που είναι...

Αλλα θα το βάλω μονο και μονο για να μου πείτε καμια ιδέα - πρόταση. Ευχαριστώ εκ τον προτερων.

p1010556oi3.th.jpg

p1010543yp6.th.jpg

p1010551qc7.th.jpg

Και μια ποιο παλιά αλλα δεν άλλαξε η μούρη του από τότε..

50528608jq3.th.jpg

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.