Jump to content



Ποσο κοστιζει ενας σκυλος?


jax7480

Recommended Posts

Ειλικρινα αδερφε το κοβω απο εκει το κοβω απο εδω , δεν μου φαινεται και τοσο ασχημη ζημια και ευτυχως το κοστος διατηρηθηκε σε μετριο επιπεδο , αλλα ρε πο@στη μου τρωγομαι μεσα μου, αυτα δεν περνανε εγγυηση , πρεπει να υπαρχει τροπος να το rma .... αποκλειεται να μην περνα εγγυηση.....τον τροπο απλα δεν ξερουμε.

Το καλο παντως των ημερων , η αδερφη σου νυφουλα ( Καλα παιδια ηταν πανεμορφη [/ι] ) τα καλυπτει ολα , γερος εισαι καλη δουλεια εχεις η γυναικα σου ειναι μαζι σου οποτε ολα θα πανε καλα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Και γω τώρα είδα το thread. Ευτυχώς ρε Ζαχαρία που δεν έπαθες τίποτα. Οι υλικές ζημιές παρόλο που πονάνε στην τσέπη, ξεπερνιούνται. Τι μπορεί να πάθει κανείς σε εντελώς ανύποπτη στιγμή! Γιαυτό παίδες μεγάλη προσοχή στο δρόμο και με αμάξι και ως πεζοί.

ΥΓ: Να ζήσουν ευτυχισμένα τα παιδιά και καλούς απογόνους!

Link to comment
Share on other sites

Αφού είσαι ΟΚ εσύ τα υπόλοιπα φτιάχνονται... Πάντος εγώ θα πάθενα, χαλαρά, καρδιά αν έβλεπα το αυτοκίνητο μου έτσι :-O :-O :-O (ευτυχώς που δεν έχω, δηλαδή).... Εκτός του ότι θα έπερνα στο φαλάγκι τον θείο (πιστεύω πολύ στην γρουσουζιά και το μάτι)...

Από την άλλη ίσως να ήταν και "τυχερό", έτσι ώστε να σε αναγκάσει να το κάνει ακόμα καλύτερο απ' ότι το είχες....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 08:14]

Ειλικρινα αδερφε το κοβω απο εκει το κοβω απο εδω , δεν μου φαινεται και τοσο ασχημη ζημια και ευτυχως το κοστος διατηρηθηκε σε μετριο επιπεδο , αλλα ρε πο@στη μου τρωγομαι μεσα μου, αυτα δεν περνανε εγγυηση , πρεπει να υπαρχει τροπος να το rma .... αποκλειεται να μην περνα εγγυηση.....τον τροπο απλα δεν ξερουμε.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: OWNAGE:jump: :jump:

Vagouridis rulez.:clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα λυπαμε φιλεμου αλλα αφου εσυ εισαι καλα μην μασας,να χερεσαι την αδελφη σου και καλους απογονους.

ΥΓ.μολις θα το δεις ετοιμο,θα ξεχασεις το συμβαν γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

κριμα φιλε , αλλα οι ζημιες δεν ειναι πολυ σοβαρες απο οτι βλεπω αλλα εκεινη τη στιγμη ξερω πως νοιωθεις οταν το βλεπεις.

Να σου ζησει και η αδερφη σου και ο γαμπρος σου, βιον ανθοσπαρτο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικα το αυτοκινητο φτιαχτηκε οπως ηταν πριν,(λιιιιιιγο καλυτερο) αλλα δυστυχως ειχα και αλλη ατυχια(μηχανικα) την οποια ευτυχως καλυπτει η εγγυηση.(εσπασε πιστονι και στραβωσε τον κυλινδρο) Αυτο βεβαια συνεβει αρκετα μετα απο την επισκευη του αυτοκινητου(μετα απο 1.5 εβδομαδα) οποτε και δεν ειναι αλληλενδετα μεταξυ τους.

Και μια φωτο απο το νεο κωλαρακι...

post-51-1416071269,6178_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Τελικα το αυτοκινητο φτιαχτηκε οπως ηταν πριν,(λιιιιιιγο καλυτερο) αλλα δυστυχως ειχα και αλλη ατυχια(μηχανικα) την οποια ευτυχως καλυπτει η εγγυηση.(εσπασε πιστονι και στραβωσε τον κυλινδρο) Αυτο βεβαια συνεβει αρκετα μετα απο την επισκευη του αυτοκινητου(μετα απο 1.5 εβδομαδα) οποτε και δεν ειναι αλληλενδετα μεταξυ τους.

Και μια φωτο απο το νεο κωλαρακι...

Όντως ωραία οπίσθια Ζάχο. Ευτυχώς που ξεμπέρδεψες και με την περιπέτεια που είχες με τον κινητήρα. :)

Link to comment
Share on other sites

ΑΤΥΧΙΑ

δεν εχω φωτογραφια να δειτε τι ωραιος κ@λ@ς

εγινε ενα χοντα 1600 LSI πριν δυο χρονια στην ΔΙΡΦΗ στην ΕΥΒΟΙΑ

ΑΠΟ ΣΤΟΥΚΑ ΜΕ ΑΓΡΙΟΚΑΤΣΙΚΟ

σημ.ουτε να το φαμε δεν μπορεσαμε γιατι ΕΦΥΓΕΕΕ

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?

Link to comment
Share on other sites

Zαχο σου ευχομαι να ειναι το τελευταιο.

Οι λαμαρινες οπως ειδες φτιαχνονται.

Εμεις να ειμαστε καλα. (Απο μετωπικη την γλιτωσα μονο με ενα σπασμενο μηρο)

Και συμβουλη σε ολους (και σε μενα)::: Ας μη τρεχουμε... οσο γλυκο και να ειναι το γκαζι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.