Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

sstav@ το build μου το εχω δωσει στην πισω σελιδα  :)

εδωσα και αρκετες info σηκωσα και videakia και δεν ξερω τι αλλο,αν θελεις κατι συγκεκριμενο ρωτα

 

To παιχνιδι το εχω απο dayone,οι ωρες φευγουν σαν στραγαλια στο division

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος wolves έγραψε:

 

Εγω περισσοτερο τρομαξα με τον αριθμο απο rogue agents killed :p

 

Tα kills που εχω εγω δεν ειναι τπτα μπροστα σε αλλους

κοιτα εδω τι γινεται με τους 6 πρωτους απο το friend list μου(δεν ξερω τι γινεται γενικα στο παιχνιδι)

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi_23.pn

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kyr.. said:

sstav@ το build μου το εχω δωσει στην πισω σελιδα  :)

εδωσα και αρκετες info σηκωσα και videakia και δεν ξερω τι αλλο,αν θελεις κατι συγκεκριμενο ρωτα

 

To παιχνιδι το εχω απο dayone,οι ωρες φευγουν σαν στραγαλια στο division

Αρκει να εχεις να τις διαθεσεις. Δυστυχως σε ολα τα παιχνιδια ετσι ειναι. Αν ημουν ανεργος και χωρις γυναικα και εγω σιγουρα θα ελιωνα με οτι παιχνιδι ασχολιομουν. Πανε ομως αυτες οι εποχες...

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα να εχεις να διαθεσεις,αλλα βεβαια και οι προσωπικες ωρες που εχεις να διαθεσεις λιγες/πολλες πως σου αρεσει να τις αξιοποιεις και να μπορεις(τωρα αν η παντοφλα ειναι το προβλημα σου εχεις προβλημα οντως :p).Και εγω εχω παιδι/ γυναικα/ δουλεια/αδερφια/ανιψια/κουμπαρους/φιλους.Αλλα προτιμω απο το να στρογγυλοκαθομαι στον καναπε να βλεπω τηλεοραση η να γυαλιζω με τις ωρες τις ζαντες του αυτοκινητου μου που λεει ο λογος προτιμω να παιζω division

Βεβαια η  κορη μου ειναι μεγαλη πλεον 16.. αυτοεξυπηρετειτε σε μεγαλο βαθμο:)

 

 

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kyr.. said:

Σιγουρα να εχεις να διαθεσεις,αλλα βεβαια και οι προσωπικες ωρες που εχεις να διαθεσεις λιγες/πολλες πως σου αρεσει να τις αξιοποιεις και να μπορεις(τωρα αν η παντοφλα ειναι το προβλημα σου εχεις προβλημα οντως :p).Και εγω εχω παιδι/ γυναικα/ δουλεια/αδερφια/ανιψια/κουμπαρους/φιλους.Αλλα προτιμω απο το να στρογγυλοκαθομαι στον καναπε να βλεπω τηλεοραση η να γυαλιζω με τις ωρες τις ζαντες του αυτοκινητου μου που λεει ο λογος προτιμω να παιζω division

Βεβαια η  κορη μου ειναι μεγαλη πλεον 16.. αυτοεξυπηρετειτε σε μεγαλο βαθμο:)

 

 

Κοιτα. Ποια λογικη γυναικα δεν θα ειχε προβλημα με εναν 35αρη που καθεται και παιζει πανω απο 2 ωρες την ημερα παιχνιδια στον υπολογιστη? Μονο αυτες που ειναι οι ιδιες gamers ισως η αυτες που απλα δεν τους ενδιαφερει τι κανει ο αντρας τους πιστευω, η αυτα τα ζευγαρια που ο καθενας κανει οτι του αρεσει και γενικα δεν εχουν πολλα πολλα. Ε η δικια μου δεν ειναι σε καποια απο αυτες τις περιπτωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kyr.. said:

icy20 κουραγιο!Δυσκολο πραγμα οι γυναικες πιο δυσκολο κι απο το division :p  2 ωρες την ημερα μια χαρα ειναι το ΣΚ καντες περισσοτερες

 

Τι να κανω το παλευω... :p Εχω φτασει να δινω 50ευρα να παρει πραγματα για να μην γκρινιαζει...αχααχαχαχαχ

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Γιαυτο κ χωρισα :hehe:

 

Ωραιος μινι οδηγος για μας τους solo looters

 

 

 

Θα προτεινα κι ενα sniper αφου ειναι για loot μονο,γιατι μονο με assault ακα alphabridge  θελει  καλο gear"καλα κομματια"λογο οτι θα τους παιζεις ολους σχετικα απο κοντα

Ενω με ενα καλο sniper θα φας τους πρωτους απο μακρια.Πχ, predator,banshee  "assault+sniper"

Ωραιος οδηγος!

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Lazy Dog ο "κουβαλητης"

Μπηκε χτες απο το πουθενα πανω μας και καταφεραμε και βγαλαμε το Clear Sky....!!!

Nαι ρε π0υστη μου. Δε το πιστευα οταν εβγαλε το μηνυμα "Μission Completed".

Aν δεν ειχε μπει ακομα εκει θα μασταν και θα ψοφαγαμε :hehe:

Thanks ρεεε...!!!

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Χτες ήτανε μία καταπληκτική μέρα για μένα στο DZ. Μπήκα σε ένα τυχαίο group και ήμασταν συνεχώς σε manhunt mode, 3 φορές το ολοκληρώσαμε.

Τρελάναμε κάτι Ρώσους. Είχα υποτιμήσει πολύ το Alphabridge build που έχω αλλά εκεί μέσα ήτανε πολύ αποτελεσματικό. Νομίζω το  D3-FNC θα μείνει μόνο για pve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wolves said:

@Lazy Dog ο "κουβαλητης"

Μπηκε χτες απο το πουθενα πανω μας και καταφεραμε και βγαλαμε το Clear Sky....!!!

Nαι ρε π0υστη μου. Δε το πιστευα οταν εβγαλε το μηνυμα "Μission Completed".

Aν δεν ειχε μπει ακομα εκει θα μασταν και θα ψοφαγαμε :hehe:

Thanks ρεεε...!!!

 

 

Και εγκω τελει... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος env0y έγραψε:

Χτες ήτανε μία καταπληκτική μέρα για μένα στο DZ. Μπήκα σε ένα τυχαίο group και ήμασταν συνεχώς σε manhunt mode, 3 φορές το ολοκληρώσαμε.

Τρελάναμε κάτι Ρώσους. Είχα υποτιμήσει πολύ το Alphabridge build που έχω αλλά εκεί μέσα ήτανε πολύ αποτελεσματικό. Νομίζω το  D3-FNC θα μείνει μόνο για pve.

D3-FNC Kαλο ειναι για αμυνα( βγενει μπροστα και τραβαει τους agent πανω του)  αλλα να υπαρχουν καλοι dps στο group γιατι δεν θα αντεξει για πολυ :amen:... απο kills δεν μπορει να προσφερει πολλα 

Link to comment
Share on other sites

Εαν σου κατσουν καλα κομματια(σε οτι εχει να κανει με enemy armor & elite damage) και με ενα καλο mp5-navy καθαριζεις τα παντα σε pve 

 

Εαν δε το συνδυάσεις με ενα barrett's(ή ακομη κ reckless) και savage, δινεις τρελο πονο

 

Απλα ειναι λιγο αργο πια για μενα...

 

Εαν το στησεις σωστα ομως ακομη και σε heroic δεν καταλαβαινει τιποτα το shield(δοκιμασμενο)

 

Προσωπικα το farming εδω κ κατι μερες το κανω με sentry build και ενα custom 44...πραγματικη πορωση τα one headshot kills :hehe:

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυο barrett's, τεσσερα Skulls MC, δυο ninjbike messenger bags απο DZ, δυο bliss holsters και μια ferro's mask 

 

Εν τω μεταξυ ολα μου τα εδωσε σε ασχετες αποστολες :hehe:

 

Τωρα προσπαθω για τα kneepads αλλά το πιο πιθανο ειναι να μου τα δωσει σε κανα cache 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχω ασχοληθει ακομη για all high ends...

 

DZ μπαινω ειτε με 4p striker+barret+savage ειτε με 4p banshee+2p alpha

 

Εχθες δοκιμασα 3 striker + 3 predator...not bad at all

 

Σημερα λεω να μπω με 4p nomad + 2p alpha

 

Γενικα μου αρεσει το diversity στα builds και ψαχνομαι ακομη...περιμενω κ την 1.6 να δω τι θα αλλαξουν

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.