Jump to content



Καλησπέρα! Όσοι ενδιαφέρεστε για ένα γενναιόδωρο μηνιαίο συμπληρωματικό εισόδημα!


George198222

Recommended Posts

Ρε αγόρι μου αυτό που κάνεις λέγεται spam.

Προσπάθησε να το καταλάβεις ότι η διαφήμισή σου στα σάητς που δεν σε ξέρει κανείς (0 ποστς με εγγραφή 3 μέρες πριν) δεν μπορεί να λειτουργήσει σαν αξιόπιστη δειγματοληψία στο πείραμά σου διότι προφανώς αποτελείς αντικείμενο χλεύης.

Το ότι υπάρχει αυτό το θέμα εδώ υπάρχει για να καταδεικνύονται οι εκάστοτε απάτες ώστε να προετοιμάζονται οι πιο άπειροι χρήστες.

Επειδή δεν μπορούμε να σε κρεμάσουμε για το SPAM (η κρεμάλα απαγορεύεται) στις σύγχρονες κοινωνίες έχουμε το BAN!

Τώρα σούξουμούξου μουπεςσούπα τύπου 'όποιος θέλει το διαβάζει κλπ.' τα ακυρώνεις με τις αγαθές σου προθέσεις να μαζέψεις κάνα 5ευρο από το google ads, να το παίξεις μετά πάμε στοίχημα να το χάσεις.

Προφανώς φίλε δεν πόσταρα σε αυτό το thread, αλλά μεταφέρθηκε από το διαχειριστή. Και προφανώς δεν έχω 0 posts εώς τώρα. Το γεγονός επίσης ότι διαφήμισα το blog μου με "φρέσκους" λογαριασμούς, προσθέτει ακόμα περισσότερη αξιοπιστία στο πείραμα μου, διοτι δείχνει ακριβώς το πόσο εύκολο είναι να ποστάρεις σε ελληνικά forums (στο μεταξύ ορισμένα επιτρέπουν τη διαφήμιση) χωρίς προηγουμένως να είναι απαραίτητη ιδιαίτερη δραστηριότητα (σε ξένα forums βάζουν περιορισμούς π.χ δικαιούσε να ποστάρεις ύστερα από Χ μέρες αφότου έγινες μέλος) Επίσης εάν ο διαχειριστής ήθελε να με κάνει ban, θα το έπραττε ούτως ή αλλιώς μέχρι τώρα. Απο όσο βλέπω εσύ διαχειριστής, δεν είσαι. Τέλος, όσο αφορά το spam. Εάν ονομάζεις spam το ότι πόσταρα σε 10 forums το ίδιο μήνυμα, μάλλον δεν κατάλαβες τι σημαίνει ακριβώς spam. Spam κυρίως θεωρείται η μαζική αποστολή του ίδιου μηνύματος με σκοπό την προώθηση κάποιου προιόντος, και αυτό συνηθως επιτυγχάνεται με ειδικά προγράμματα προς ευκολία του αποστολέα. Το spam χρησιμοποιείται περισσότερο στα emails. Και όταν λέμε "μαζικά" δεν εννοούμε μόνο 10 posts. Θα μπορούσα να έγραφα ελαφρώς διαφορετικό post κάθε φορά. Αυτό αυτομάτως δεν θα ήταν spam. Για την αναφορά σε κρεμάλα, ουδέν σχόλιο.** Επίσης δεν παίζω στοίχημα, και το ελάχιστο ποσό πληρωμής από Google Adsense είναι 70 ευρώ, γεγονός που αποδεικνύει ότι δεν είσαι σε θέση να μιλάς για αυτά τα θέματα.

**όχι σχόλιο, meme όμως ναι

allahu-akbar.jpg

*Προς χρήστη @Myralis

37767842.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply
έχεις σκεφτεί την πιθανότητα να σε κρατάμε απλά για το δούλεμα;

φίλε, εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να απαντάω, μάλιστα μου προκαλεί εντύπωση** το γεγονός ότι οι διαχειριστές δημιούργησαν ένα thread "κοροιδία" που σχετίζεται με λεφτα. Αυτό δημιουργεί την λανθασμένη εντύπωση ότι τα λεφτά από το διαδίκτυο είναι μια απάτη. Δεν είναι έτσι τα πράγματα όμως. Η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας λέει και μια σοφή ρήση. Τώρα ποιος κάνει πλάκα ποιον, δεν είμαι σίγουρος*

*Λάθος έκανα, σίγουρος είμαι τελικά

140670.jpg

**Τώρα πια, δεν μου προκαλεί εντύπωση

***Κάπως έτσι αντίδρασαν κάποιοι, ίσως από ένστικτο

i-dont-understand-but-i-can-tell-its-bullshit.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δημιουργεί την λανθασμένη εντύπωση ότι τα λεφτά από το διαδίκτυο είναι μια απάτη. Δεν είναι έτσι τα πράγματα όμως.

Σαφώς και δεν είναι έτσι τα πράγματα. Όσοι έχουν κάνει κάτι το πρωτοποριακό, έχουν χ€στεί στο τάλληρο, βλέπε Google, βλέπε Steam, βλέπε facebook, βλέπε netflix/hulu. Όσοι κάνουν κλικ σε διαφημίσεις, από την άλλη...

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και δεν είναι έτσι τα πράγματα. Όσοι έχουν κάνει κάτι το πρωτοποριακό, έχουν χ€στεί στο τάλληρο, βλέπε Google, βλέπε Steam, βλέπε facebook, βλέπε netflix/hulu. Όσοι κάνουν κλικ σε διαφημίσεις, από την άλλη...

φίλε διάβασε τα προηγούμενα post, υπάρχουν όλα εκεί

*διάβασε και το τελευταίο μου

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δημιουργεί την λανθασμένη εντύπωση ότι τα λεφτά από το διαδίκτυο είναι μια απάτη. Δεν είναι έτσι τα πράγματα όμως.

φυσικα και δεν ειναι ετσι ! υπαρχει ποκερακι, υπαρχει στοιχημα, υπαρχουν καμμενοι με items, οι μ^$#ιες που σπαμμαρεις ομως, δεν υπαρχουν !

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και δεν ειναι ετσι ! υπαρχει ποκερακι, υπαρχει στοιχημα, υπαρχουν καμμενοι με items, οι μ^$#ιες που σπαμμαρεις ομως, δεν υπαρχουν !

φίλε, δες και την ακριβώς επόμενη πρόταση. Επίσης μπορείς να κοιτάξεις το post σχετικά με το spam, όπως και τα προηγούμενα

*διάβασε και το τελευταίο μου

Link to comment
Share on other sites

Τελευταίο Μήνυμα Απάντηση από μέρους μου σε αυτό το thread.

Επειδή φαίνεται ότι δεν κατάφερα ακόμα να πείσω για κάποια πράγματα, προσφέρω μια τελευταία χείρα βοήθειας. Θα ποστάρω κάποια links τα οποία σχετίζονται με το θέμα και δεν είναι ούτε δικά μου, ούτε διαφήμιση. Όσοι έχουν διάθεση ας τα ελέγξουν, οι υπόλοιποι ας τα αγνοήσουν.

**(τα links σβήστηκαν) Απ' ότι κατάλαβα δεν υπάρχει καν λόγος να χρησιμοποιήσω links.

1) warriorforum

2)blackhatworld

3)cpaelites

4)hackforums

5) bestblackhatforum

6) για όσους προτιμούν μια ελληνική έκδοση και προσέγγιση, δοκιμάστε και το getpaid

7)thebotnet

8) affiliatefix

Κάποια keywords: Affiliate Marketing, SEO, Youtube + CPA, Facebook + CPA, Clickbank, Fiverr gigs, Email Marketing, Google Adsense, PPC, PPV, Blogging, Social Media Marketing, Youtube partership, text advertising, sms marketing, mobile marketing, make money as a desinger, as a programmer, as a freelancer, make money with article writing, ....∞

Μέσα, υπάρχουν (υπερ)αρκετές πληροφορίες και περιεχόμενο, ώστε να μάθετε ακριβώς τι σημαίνει λεφτά + διαδίκτυο.

Σας χαιρετώ

Link to comment
Share on other sites

Χαρά στο κουράγιο σου ρε φίλε που στα ζαλίζουν τόσο καιρό οι άλλοι και εσύ συνεχίζεις να απαντάς.

Εγώ τώρα το ανακάλυψα και δεν έχω δει λινκς πάντως.

Όσο για τη χριστίνα γεωργίου που λέτε μερικοί, είναι μία που μένει στην πολυκατοικία μου και λέγεται έτσι. Αλλά δεν είναι 24. Να τη ρωτήσω??:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Χαρά στο κουράγιο σου ρε φίλε που στα ζαλίζουν τόσο καιρό οι άλλοι και εσύ συνεχίζεις να απαντάς.

Έτσι πάει με τους ψιλικατζήδες των πυραμιδικών, παλεύουν να πιάσουν 1-2 κορόιδα παραπάνω με κάθε τρόπο με το όνειρο ότι θα συνεχίσουν την τεμπέλικη ζωή τους και θα εισπράττουν χωρίς να κάνουν τίποτα.

Σαν τους πολιτικούς μας ένα πράγμα :p

Link to comment
Share on other sites

Και βασικά αν εσείς δεν έχετε ανάγκη απο λεφτά εμείς έχουμε ! Θέλουμε αυτό το εξτραδάκι των 400-500 ευρώ :D

Eχω λίγο extra χρόνο οποτε κάνω και εγώ ένα επιχειρηματικό πείραμα γιατί δεν συμμετέχεις στον διαγωνισμό που προανέφερα πιο πάνω αφού θέλεις extra λεφτά?

Πιστεύω πως οι συφορουμήτες, μπορούν να επιβεβαιώσουν το κύρος και την οικονομική ευχέρεια που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.