Jump to content



Καλησπέρα! Όσοι ενδιαφέρεστε για ένα γενναιόδωρο μηνιαίο συμπληρωματικό εισόδημα!


George198222

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply
ΦΙΛΕ ΓΑΜΑΤΟ ΤΟ ΣΑΗΤ ΣΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΣΑ ΛΕΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΡΤζΗΛΙΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ.

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΡΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΕΗΠΑΛ ΓΙΑΤΙ ΤΙς ΤΗ ΛΕΤΕ ΕΤΣΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.

ΠΑΙΔΕΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΟΙ ΚΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙ.

Φίλε δεν ξέρω εάν όντως εννοείς αυτά που έγραψες, πάντως σε ευχαριστώ για το σχόλιο. Άποψη μου όσο αφορά τις αποδείξεις paypal είναι ότι σήμερα οι άνθρωποι γνωρίζουν περί "φοτοσοπ" και άρα δεν υπάρχει κανένα νόημα να το παρουσιάζεις σαν αποδεικτικό στοιχείο. Τώρα όσο αφορά για περισσότερα από 100 ευρώ το μήνα... είναι πολύ εφικτό και ρεαλιστικό εννοείται. Για όσους απορούν ακόμα, μπορούν να ρίξουν μια ματιά γύρω τους. Πώς λέτε να βγάζει λεφτά το "thelab.gr"? Όσοι δεν έχουν ενεργοποιημένο το extension Adblock Plus, θα έχουν ήδη δει τις διαφημίσεις. Ενδιαφέρον επίσης παρουσιάζει ο τίτλος αυτής της ενότητας: "Καλησπέρα! Όσοι ενδιαφέρεστε για ένα γενναιόδωρο μηνιαίο συμπληρωματικό εισόδημα". H τραγική ειρωνεία είναι ότι το διαδίκτυο όχι μόνο είναι ικανό να δώσει σε κάποιον "συμπληρωματικό εισόδημα", μπορεί να αποκαταστήσει οικονομικά πλήρως κάποιον.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε δεν ξέρω εάν όντως εννοείς αυτά που έγραψες, πάντως σε ευχαριστώ για το σχόλιο. Άποψη μου όσο αφορά τις αποδείξεις paypal είναι ότι σήμερα οι άνθρωποι γνωρίζουν περί "φοτοσοπ" και άρα δεν υπάρχει κανένα νόημα να το παρουσιάζεις σαν αποδεικτικό στοιχείο. Τώρα όσο αφορά για περισσότερα από 100 ευρώ το μήνα... είναι πολύ εφικτό και ρεαλιστικό εννοείται. Για όσους απορούν ακόμα, μπορούν να ρίξουν μια ματιά γύρω τους. Πώς λέτε να βγάζει λεφτά το "thelab.gr"? Όσοι δεν έχουν ενεργοποιημένο το extension Adblock Plus, θα έχουν ήδη δει τις διαφημίσεις. Ενδιαφέρον επίσης παρουσιάζει ο τίτλος αυτής της ενότητας: "Καλησπέρα! Όσοι ενδιαφέρεστε για ένα γενναιόδωρο μηνιαίο συμπληρωματικό εισόδημα". H τραγική ειρωνεία είναι ότι το διαδίκτυο όχι μόνο είναι ικανό να δώσει σε κάποιον "συμπληρωματικό εισόδημα", μπορεί να αποκαταστήσει οικονομικά πλήρως κάποιον.

ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ 500 ΕΥΡΑ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΗΠΑΛ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ? ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΕΖΟΥΜΕ ΕΔΩ? ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΛΑΜΠ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΛΟΚΑΡΩ ΣΙ ΠΙ ΓΙΟΥ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ, ΩΡΑΙΟΣ.

Ρε φίλε σοβαρά τώρα την παλεύεις, είναι δυνατόν να προτείνεις σε κάποιον να αποκτήσει συμπληρωματικό εισόδημα κλικάροντας διαφημίσεις στο ίντερνετ με μερίδιο 0.0000001$ η μία και συμπληρώνοντας ερωτηματολόγια προς 1$ οι 300 ερωτήσεις?

Αυτό που κάνεις κατ'αρχήν είναι απάτη και εξαπάτηση των διαφημιστικών εταιριών, όχι ότι έχω κάνα συμφέρον από αυτές αλλά τα λεφτά που παίρνεις είναι ενάντια στους όρους των διαφημιστικών, τουλάχιστον σίγουρα στους όρους του google.

Οπότε τεχνικά αυτό που προτείνεις κινείται στα όρια της παρανομίας.

ΦΙΛΕ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚΣ, ΞΕΛΟΚΑΡΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ, ΕΙΣΑΙ ΓΑΜΑΤΟΣ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΜΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ 500 ΕΥΡΑ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΗΠΑΛ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ? ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΕΖΟΥΜΕ ΕΔΩ? ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΛΑΜΠ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΛΟΚΑΡΩ ΣΙ ΠΙ ΓΙΟΥ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ, ΩΡΑΙΟΣ.

Ρε φίλε σοβαρά τώρα την παλεύεις, είναι δυνατόν να προτείνεις σε κάποιον να αποκτήσει συμπληρωματικό εισόδημα κλικάροντας διαφημίσεις στο ίντερνετ με μερίδιο 0.0000001$ η μία και συμπληρώνοντας ερωτηματολόγια προς 1$ οι 300 ερωτήσεις?

Αυτό που κάνεις κατ'αρχήν είναι απάτη και εξαπάτηση των διαφημιστικών εταιριών, όχι ότι έχω κάνα συμφέρον από αυτές αλλά τα λεφτά που παίρνεις είναι ενάντια στους όρους των διαφημιστικών, τουλάχιστον σίγουρα στους όρους του google.

Οπότε τεχνικά αυτό που προτείνεις κινείται στα όρια της παρανομίας.

ΦΙΛΕ ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚΣ, ΞΕΛΟΚΑΡΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ, ΕΙΣΑΙ ΓΑΜΑΤΟΣ, ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΜΑΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.

φίλε όποιος και να έγραψε αυτά που δεν είναι δικά σου**, μάλλον πρέπει να είναι ασυνάρτητος, γιατί δεν βγάζουν νόημα.

** δικά σου ήταν τελικά, γιατί είπες ψέματα;

images?q=tbn:ANd9GcRz-KCG4opqkJC59xD41-E6LgsrEWZgbb1hrLhYcn_AE4D75lG2

"συμπληρώνοντας ερωτηματολόγια προς 1$ οι 300 ερωτήσεις"

FIHci.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΓΑΜΑΤΟ ΤΟ ΣΑΗΤ ΣΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ.

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΣΑ ΛΕΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΡΤζΗΛΙΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ.

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΡΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΠΕΗΠΑΛ ΓΙΑΤΙ ΤΙς ΤΗ ΛΕΤΕ ΕΤΣΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.

ΠΑΙΔΕΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΟΙ ΚΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙ.

IuJrm.gif

Link to comment
Share on other sites

φίλε όποιος και να έγραψε αυτά που δεν είναι δικά σου, μάλλον πρέπει να είναι ασυνάρτητος, γιατί δεν βγάζουν νόημα.

με τέτοιο ταλέντο που έχεις στη σχεδίαση ιστοσελίδων (blogspot template για οσους δεν προλαβαν το λινκ) πιστεύω χαραμίζεσαι με το να κλικάρεις για 0.000000001$, πιστεύω μπορείς να κλικάρεις για πολύ περισσότερα (0.000000002$ ας πούμε).

μια ερώτηση μόνο, στο ποντίκι έχεις κάνει απόσβεση ή τό 'σπασες πριν μαζέψεις τα funds?

σε έχω 'λοκάρει' όπως έχεις καταλάβει, είσαι στο στόχαστρο, με ή χωρίς κλείδωμα των κεφαλαίων (caps lock). και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΓΑΜΑΤΟ ΤΟ ΣΑΗΤ ΣΟΥ ΦΙΛΕ.+-

Link to comment
Share on other sites

με τέτοιο ταλέντο που έχεις στη σχεδίαση ιστοσελίδων (blogspot template για οσους δεν προλαβαν το λινκ) πιστεύω χαραμίζεσαι με το να κλικάρεις για 0.000000001$, πιστεύω μπορείς να κλικάρεις για πολύ περισσότερα (0.000000002$ ας πούμε).

μια ερώτηση μόνο, στο ποντίκι έχεις κάνει απόσβεση ή τό 'σπασες πριν μαζέψεις τα funds?

σε έχω 'λοκάρει' όπως έχεις καταλάβει, είσαι στο στόχαστρο, με ή χωρίς κλείδωμα των κεφαλαίων (caps lock). και για να μην ξεχνιόμαστε:

ΓΑΜΑΤΟ ΤΟ ΣΑΗΤ ΣΟΥ ΦΙΛΕ.+-

φίλε πρώτα απ' όλα δεν σχεδιάζω ιστοσελίδες ακόμα, επομένως το πρότυπο που είδες δεν είναι δικό μου. Κατά δεύτερον νομίζω ότι αναφέρεσαι στα PTC. Ναι, στο blog μου έχω ανάρτηση σχετικά με τη στρατηγική Neobux, αλλά εγώ ο ίδιος δεν χρησιμοποιώ PTC πλέον. Όλοι από κάπου αρχίζουν. Τα PTC ήταν ο λόγος που ξεκίνησα το blog, αλλά όταν στη συνέχεια ήθελα να προσθέσω και άλλο περιεχόμενο με άλλες μεθόδους, συνέχισα στο ίδιο, μιας και ήδη είχε traffic. Αυτό με το ποντίκι δεν το πιασα, αν θέλεις κάνεις επεξήγηση. Όσο για το "είσαι στο στόχαστρο", ή το "σε έχω λοκάρει", ουδέν σχόλιο.

** Αυτό με το ποντίκι εν τέλει το έπιασα, απλά δεν είχα καταλάβει εξ'αρχής ότι ήσουν "κολλημένος" στα PTC ακομα.

Προς χρήστη @Chrooooo

Willy-Wonka-Meme-Oh-You-corrected-someones-grammar-How-productive-of-you_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

χαρίζω στον πρώτο που θα βγάλει από εκεί 500E αλλα 500E :) *

η προσφορα ισχύει έως την δευτερα.

*κόστος συμμετοχής στον διαγωνισμό 501,99E

δυστυχώς η προσφορά δεν μπορεί να ισχύσει γιατί έχουν αφαιρέσει το link. Το (πιο) αστείο της υπόθεσης είναι ότι με τη μέθοδο youtube + ppd ή cpa που ήδη έχω στο blog αναρτημένη, βγαίνουν άνετα τα 500 και όχι μόνο. Το youtube χρησιμοποιείται από πολλούς marketers ως μέσο προώθησης προιόντων, σου έχω και έτοιμο γκουγλάρισμα εάν ενδιαφέρεσε.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς η προσφορά δεν μπορεί να ισχύσει γιατί έχουν αφαιρέσει το link. Το (πιο) αστείο της υπόθεσης είναι ότι με τη μέθοδο youtube + ppd ή cpa που ήδη έχω στο blog αναρτημένη, βγαίνουν άνετα τα 500 και όχι μόνο. Το youtube χρησιμοποιείται από πολλούς marketers ως μέσο προώθησης προιόντων, σου έχω και έτοιμο γκουγλάρισμα εάν ενδιαφέρεσε.

άμα θέλεις, μπορείς κ εσύ να συμμετέχεις

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς η προσφορά δεν μπορεί να ισχύσει γιατί έχουν αφαιρέσει το link. Το (πιο) αστείο της υπόθεσης είναι ότι με τη μέθοδο youtube + ppd ή cpa που ήδη έχω στο blog αναρτημένη, βγαίνουν άνετα τα 500 και όχι μόνο. Το youtube χρησιμοποιείται από πολλούς marketers ως μέσο προώθησης προιόντων, σου έχω και έτοιμο γκουγλάρισμα εάν ενδιαφέρεσε.

Απάντησέ μου σε παρακαλώ σε 2 πολύ συγκεκριμένες ερωτήσεις:

1) Πόσα καθαρίζεις εσύ με όλους αυτούς τους καταπληκτικούς τρόπους;

2) Ποιο είναι το κίνητρό σου στο να διαφημίσεις αυτό που κάνεις; Τι κερδίζεις με το να φέρεις κι άλλους;

Link to comment
Share on other sites

Απάντησέ μου σε παρακαλώ σε 2 πολύ συγκεκριμένες ερωτήσεις:

1) Πόσα καθαρίζεις εσύ με όλους αυτούς τους καταπληκτικούς τρόπους;

2) Ποιο είναι το κίνητρό σου στο να διαφημίσεις αυτό που κάνεις; Τι κερδίζεις με το να φέρεις κι άλλους;

1) Όντως, αυτοί οι τρόποι είναι κατακπληκτικοί διότι δεν βρίσκονται στην υπόληψη του καθημερινού χρήστη και μπορεί κάποιος να βρεθεί προ εκπλήξεως (όπως και εγώ άλλοστε). Δεν θεωρώ σωστό να αποκαλύψω πόσα "καθαρίζω" διότι δεν θα είχε κανένα απολυτως νόημα (όπως είπα και πιο πάνω κάποιοι κάνουν φώτοσοπ τις αποδείξεις paypal), και ενδεχομένως να ήταν τροφή για trolls, όπως φάνηκε από τα πιο πάνω posts.

2)Ο λόγος που διαφήμισα το blog μου, ήταν προφανώς για να προσελκύσω επισκέπτες στο blog μου. Αυτό ταυτόχρονα λειτούργησε και σαν "πείραμα", τα αποτελέσματα του οποίου ανάρτησα στο blog μου με θέμα κατά πόσο αποτελεσματική είναι η διαφήμιση σε forums. Ο τρόπος που κερδίζω, είναι όπως κερδίζουν σχεδόν όλες οι ιστοσελίδες, και όπως αυτό το forum, με προμήθεια από διαφημίσεις άλλων προιόντων και υπηρεσιών. (διαφημίσεις Google π.χ) Επίσης το γεγονός ότι άλλοι άνθρωποι μπορεί να βρουν τις πληροφορίες μου χρήσιμες, και αυτό κέρδος είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγόρι μου αυτό που κάνεις λέγεται spam.

Προσπάθησε να το καταλάβεις ότι η διαφήμισή σου στα σάητς που δεν σε ξέρει κανείς (0 ποστς με εγγραφή 3 μέρες πριν) δεν μπορεί να λειτουργήσει σαν αξιόπιστη δειγματοληψία στο πείραμά σου διότι προφανώς αποτελείς αντικείμενο χλεύης.

Το ότι υπάρχει αυτό το θέμα εδώ υπάρχει για να καταδεικνύονται οι εκάστοτε απάτες ώστε να προετοιμάζονται οι πιο άπειροι χρήστες.

Επειδή δεν μπορούμε να σε κρεμάσουμε για το SPAM (η κρεμάλα απαγορεύεται) στις σύγχρονες κοινωνίες έχουμε το BAN!

Τώρα σούξουμούξου μουπεςσούπα τύπου 'όποιος θέλει το διαβάζει κλπ.' τα ακυρώνεις με τις αγαθές σου προθέσεις να μαζέψεις κάνα 5ευρο από το google ads, να το παίξεις μετά πάμε στοίχημα να το χάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.