Jump to content



Καλησπέρα! Όσοι ενδιαφέρεστε για ένα γενναιόδωρο μηνιαίο συμπληρωματικό εισόδημα!


George198222

Recommended Posts

Για όσους θέλετε ένα σίγουρο τρόπο να συμπληρώσετε το μηνιαίο σας εισόδημα κατά 400-450 ευρώ απλά παρακολουθώντας καθημερινά διαφημίσεις χωρίς να χρειαζεται να ξοδέψετε ούτε 1 σεντ, παρακαλώ διαβάστε το άρθρο που έχω αναρτήσει στο (έχω συμπεριλάβει και αποδείξεις πληρωμής από PayPal) :

ಠ_ಠ

Έχω αναρτήσει και απόδειξη πληρωμής την εβδομάδα που πέρασε με screenshot από πληρωμή και την κατάσταση του λογαριασμού μου στο PayPal για όσους δύσπιστους θέλουν να διαπιστώσουν ότι είναι πραγματικά αυτά που λέω!

Εγώ είμαι ήδη σε θέση να βγάζω τώρα 550 ευρώ το μήνα και εργάζομαι για να το αυξήσω.

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

To μήνυμα είχε σβηστεί κανονικά και το επανέφερα.

Ο λόγος είναι ότι τώρα τελευταία έχουν πληθύνει τα κρούσματα του στιλ "βγάλτε-λεφτά-ονλαην". Τέτοια μηνύματα θα σφάζονται στο γόνατο και οι χρήστες θα μπανάρονται.

Δεν είμαστε βλάκες, όχι δεν θα κάνουμε κλικ εκεί που θέλετε, πηγαίνετε αλλού. Τέλος

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι οτι αν καποιος σου πει πατα εδω για να δεις πως βγαζεις λεφτα ,εστω και απο περιεργεια πατας, απο το να σου πει ,πατα εδω για να εχω ενα hit παραπανω να οικονομισω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι ρόλο βαράνε όλα αυτά; Οπως με τις πυραμίδες στα 90s??

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ακριβώς...μονο που δεν ανήκουν στα 90s...δε σταμάτησαν ποτέ...

Απλά κάτι λίγοι μπήκαν φυλάκα,αλλά μάλλον δε μαθαίνουν αυτοί που δε μπήκαν ακόμη...

sent from mobile

Link to comment
Share on other sites

Με 500Ε στο paypal μου σας το εμφανιζω.

Μη σας φαινονται πολλα τα 500Ε που ζηταω..σκεφτειτε ποσα θα βγαλετε εσεις!!!!

:p

(για τους παρα πολυ βραδυκαυστους...just humour!)

Link to comment
Share on other sites

Να το δουν οι επομενοι που θα προσπαθησουν να προωθησουν παρομοιες μλκς...

Φοβάμαι ότι δε θα τους σταματήσει αυτό. Αυτοί βασίζονται στο ότι μέχρι να μπει το moderation και να σβηστεί το link, όλο και κάποιος άμοιρος θα την πατήσει...

Link to comment
Share on other sites

Το τόπικ κλειδώνεται και ο ts μπανάρεται ή το τοπικ είναι ανοιχτό και ο ts συνεχίζει

να γράφει και να υποστηρίζει αυτό που πόσταρε. Αυτό που συμβαίνει με το τοπικ ανοιχτό

και τον ts μπαναρισμένο, πραγματικά δεν καταλαβαίνω που αποσκοπεί.

Link to comment
Share on other sites

Το τόπικ κλειδώνεται και ο ts μπανάρεται ή το τοπικ είναι ανοιχτό και ο ts συνεχίζει

να γράφει και να υποστηρίζει αυτό που πόσταρε. Αυτό που συμβαίνει με το τοπικ ανοιχτό

και τον ts μπαναρισμένο, πραγματικά δεν καταλαβαίνω που αποσκοπεί.

Διαβασε το ποστ εκεινο με τα κοκκινα γραμματα στην αρχη. Ειναι αρκετα self-explanatory...

Link to comment
Share on other sites

Το τόπικ κλειδώνεται και ο ts μπανάρεται ή το τοπικ είναι ανοιχτό και ο ts συνεχίζει

να γράφει και να υποστηρίζει αυτό που πόσταρε. Αυτό που συμβαίνει με το τοπικ ανοιχτό

και τον ts μπαναρισμένο, πραγματικά δεν καταλαβαίνω που αποσκοπεί.

Αποσκοπεί σε αυτό που λένε: "γνώση και συμμόρφωση"

Δεν χρειάζεται να ακούσουμε περισσότερα, ούτε δικαιολογίες απο τον ts αλλά θέλουμε να φαίνεται σαν thread οπότε έγινε αυτό που βλέπεις :)

Ο τύπος το πολύ πολύ να σου τα ζάλιζε μέχρι τελικής πτώσης οτι ειναι λετζιτ

και ελα να σου δειξω, και βαλε λεφτα και δεν ειναι αυτο που νομιζεις ειναι αυτο που φαινεται και αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.