Jump to content



WoW-WotLK Server απο VPS


Frostbyte

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply
Ερώτηση γενική περιεχομένου. Γιατί Wotlk και όχι κάτι πιο μετά?

Υπαρχει για το 4.3.4 build (cata), αλλα:

1) Δεν ειναι ιδιετερα συμπαθες στον κοσμο. (Το WoW πρακτικα εληξε στο WotLK)

2) Τα περισσοτερα opcodes ειναι hardcoded στον client, που κανει το reverse engineering a bitch.

3) Ειναι κατα πολυ λιγοτερο ανεπτυγμενο και ολοκληρωμενο.

Eγώ τελικά δεν εχω υπομονή πλεον για WoW μάλλον...

Έχτισα το Σφάγκοτ αλα τανκ και περιμένω να μου κάνει όρεξη να μπω, ακόμα τπτ :p

Υπομονη, ειναι καλοκαιρι και ειναι λογικο να μη μπαινει κοσμος ακομα.. Το θετικο οστοσο ειναι οτι υπαρχει σταθερη ροη απο registrations ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τωρα που μπηκε και Σεπτεμβρης, επεστρεψα ενεργα στο maintenance του server. Εκανα ενα ακομη update με πανω απο 80 fixes, το οποιο καλυπτει ολο τον μηνα του Αυγουστου. Ελπιζω να μαζεψουμε κοσμο τωρα που τελιωσαν οι διακοπες. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Shameless necro is shameless. (Θα φαω παντοφλα απο το astrocat γι αυτο, αλλα θα βαλω τον DJD παλι να καθαρισει :p)

Τωρα που τελειωσα με τα μαθηματα της σχολης αποφασησα να συνεχισω την υποστηριξη στο σερβερονι, επισης δημιουργησα και ενα page στο fb. (cover art is coming soon :p)

Εχω μιλησει με εναν γνωστο και σχεδιαζουμε να φερουμε αρκετους ελληνες απο τον molten και αλλους server..

Εαν ολα πανε καλα και αρχισουμε να εχουμε activity, ειστε ολοι ευπροσδεκτοι! ;)

https://www.facebook.com/silverwing.games εαν θελετε να κανετε κανενα like και να βοηθησετε στο promotion, οσοι εχετε φατσοβιβλιο.

Μαζι με τον wow server, βαζω αγκαζε και τον UT2004 server απο το αλλο thread, στο ιδιο page. (και οποιους αλλους servers προκυψουν.. βλ. minecraft?)

Dankeschon! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.