Jump to content



WoW-WotLK Server απο VPS


Frostbyte

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Μεχρι στιγμης μονο ο Myralis ειναι alliance, αλλα πρεπει να εχουμε και alliance παιχτες παιδες - οποτε καλως παιρνετε το initiative. ([MENTION=1347]jpavly[/MENTION] now's your chance again :p)

Αν μπορειτε διαδωστε τον server σε φιλους και γνωστους.. εαν τον postαρετε σε καποιο forum να συμπεριλαβετε το disclaimer. Χρειαζομαστε παραπανω κοσμο.

Επισης να μπαινετε και να συμετεχετε στα forums του server, καντε την αρχη για να σπασει η νεκρα παιδες. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα λίγο και το βαρέθηκα πάλι :p

Ίσως ανεβάσω τον mage και να τον κρατήσω για όποτε και αν χρειαστεί.

μη κουραστείς πολύ να τον ανεβάσεις.. ενα κουμπί είναι.. go to level 80 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ βαρέθηκα που τον έντυνα στο GM Shop :hehe:

Δεν έχω παίξει επί WotLK και επειδή πραγματικά κάηκα επί MoP με ατελείωτο διάβασμα σε elitistjerks, logs, training κλπ για να γίνω master στον Paladin και τον Druid όλα του Lich king μου φαίνονται άγνωστα και βουνό.

Πάντως, αν το παιχνίδι συνέχιζε έτσι σε αυτό το στυλ θα ήταν πολύ καλύτερο, νομίζω μετά το Cata χάλασε πολύ..

Link to comment
Share on other sites

metalstorm here

horde drood

μπορει καποιος να με κανει τελεπορτ? ή να με ανεβασει γιατι βαριεμαι ?

Πήγαινε στο site του OP, κάνε μια βόλτα, και ανέβασε τον μόνος σου από τις επιλογές εκεί :)

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι υπαρχουν ακομη θεματα με την ευρεση του client και απλουστευσα καπως την σελιδα "How to connect".

Το client και τα patches ειναι διαθεσημα απο το wowwiki. Απλως scrollαρετε κατω και τσιμπατε το 3.0.1 client, επειτα βαζετε ενα ενα τα patches μεχρι το 3.3.5a, με την σειρα που δειχνει στην ιδια σελιδα.

Εναλακτικα ψαχνετε στα internets για τον no install 3.3.5a client του molten-wow.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.