Jump to content



Star Wars : Battlefront (reboot)


GruntGR

Recommended Posts

Κι εμένα έχει την επιλογή Play αλλά μου βγάζει error αυτό που έγραψα και "try again later"  :wall:

 

edit : Κάνω ένα repair

edit^2: Τα ίδια

Έγινε επεξεργασία από dexter20csgr
Link to comment
Share on other sites

0DxROZ9.png

 

the empire cums back :D

Ξέρουμε με τι ρυθμίσεις είναι αυτά; Γιατί μόλις μου έγραψε ένας φίλος αυτό:

 

Achieving 80-100 fps everything ultra GTX970 @1080.

Dropped a couple of effects like hbao to achieve consistant 144 fps for my new gsync 144hz monitor, it looks glorious and is buttery smooth.
Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωι παιζουμε, χωρις θεμα (με vpn ιαπωνιας).

Κακο δεν το λες το game, αλλα δεν, για μενα.

Μεχρι την Δευτερα θα το εχουν βαρεθει ολοι...

 

@dexter20csgr,  που εισαι συ ρε;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

the Hoth assault mode really feels like you're living that scene from Empire Strikes Back...no other SW game has perfectly captured this feeling...whether it's a temporary high or a long term fix remains to be seen...looking forward to the Endor map in the final game...seems like each map has a distinctive theme (desert, snow, forest, volcano) which is a good move

 

gBwAeF9.gif

 

 

 

Ξέρουμε με τι ρυθμίσεις είναι αυτά; Γιατί μόλις μου έγραψε ένας φίλος αυτό:

 

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/star_wars_battlefront_beta_vga_graphics_performance_benchmarks,5.html 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Δεν ξέρω αν είναι bugs ή κάτι άλλο. Καθόταν ένας ακούνητος σχεδόν στα 3-4 μέτρα, του "άδειασα γεμιστήρα" και δεν πέθανε. Εγώ με το ίδιο όπλο, πέθαινα σε 5-6 βολές. Μπορεί να έχει κάποιου είδους perk, δεν ξέρω. Πάντως ασπίδα δεν ενεργοποίησε.

2. Νομίζω ότι σε 3d person, είναι πιό εύκολο το σημάδι. Μπορεί να είναι και η εντύπωσή μου.

3. Το ότι η μία ομάδα "φοράει λευκά" της δίνει σημαντικό πλεονέκτημα στο χιόνι, αλλά σημαντικό μειονέκτημα στο ηφαιστιακό τοπίο.

4. Σκοτώνω έναν, ενώ πάει να με μαχαιρώσει, πεθαίνει, 3 δευτερόλεπτα μετά πεθαίνω κι εγώ με melee χωρίς να δείχνει κανέναν η killcam

5. Τα bans που γράφει απάνω από fairfight είναι για το παιχνίδι μόνο ή από όλα όσα υποστηρίζουν fairfight? Γιατί σήμερα μόνο πρέπει να έγραψε 15-20 ονόματα!

Link to comment
Share on other sites

 

Guys μήπως παρατηρήσατε κι εσείς λίγο stuttering με nvidia ?

( high auto ρυθμίσεις  )

GTX 770 2GB - τελευταίοι beta 

i7 2600K stock

win 7

 

Επαιξα με τους 355.60-win10-64bit-international-whql και ολα κομπλε! Δεν ξερω για τους τελευταιους beta. Δοκιμασε και αυτους που σου ανεφερα και δες.

 

Τσεκαρε και την VRAM σου. Με high/auto ρυθμισεις εφευγε πανω απο 2GB.

Έγινε επεξεργασία από AnimaTronic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.