Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

Δεν διαφωνω, fanboyism εχουμε ολοι μεσα μας, αλλα κανετε λες και η AMD εκανε καποια τρελη προοδο και αλλαξε τα παντα για τις καρτες γραφικων και θα γυρισουμε εποχες που η τοπ καρτα εκανε 550Ε και οχι 1Κ.

Από την σειρά 4000 και μετά η AMD μας έχει προσφέρεις καλύτερα πράγματα από την nvidia.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ολα τα λογια. Κανενα bench θα δουμε? Υποτιθεται κυκλοφορουν απο την επομενη βδομαδα

Ποιός σου είπε κάτι τέτοιο ?

4 Οκτωβρίου ανοίγουνε για προπαραγγελείες για επιλεγμένες εταιρίες ( Sapphire, Asus, Gigabyte, PowerColor ) και σε επιλεγμένα καταστήματα ανά την υφήλιο.

Οι κάρτες θα σταλθούν στο καταναλωτικό κοινό κάπου στις αρχές Νοεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον κρυφο-επαναστατη με τη δεξια τσεπη [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] περιμενω να δω τι θα κανει...:p:hehe:

Αν μου κανει την χαρη :hehe: ο Γεραρδος και μου δωσει την κοκκινη σε προσφορα στα 800ευρω 10 μερες πριν το launch θα παω Μοσχα παλι Χρηστο. :p

Αντε, νουμερα απο το θεριο της ΑΤΙ ποτε θα δουμε..

Θα κριθει αν θα κανουμε SLI η οχι Χρηστο:hehe:

Μου βγαλες την Παναγια :p μεχρι να σε πεισω να δωσεις τις 680 σου και να πας 780.

Μη μου λες παλι για sli.

Για να δουμε θα μας δειξουν τουλάχιστον Audio Benchmarks :hehe:

Θα δεις και αλλα Benchmarks απατη μου αλλα τι να λεει ;

Εσυ εχεις τετοιο κληρονομικο χαρισμα που οσο πανω και να ειναι απο την μαιμου σου θα εισαι ευτυχισμενος γιατι εχεις την καλυτερη καρτα γραφικων στον κοσμο.

σου. :T:

Link to comment
Share on other sites

οσοι εχουν 7970ghz αξιζει η αλλαγη σε καποια νεοτερη?εγω νομιζω οχι...τουλαχιστον ακομα!μιλαω παντα για 1080p gaming!

Πλακα κανεις ? μεινε οπως εισαι! με τις κονσολοσαβουρες που βγηκαν και τα επομενα 5 χρονια αερα 1080p θα τρεχεις! Αντε να κολωσεις σε μερικα Crysis που θα βγουν :p

...καλα ρε κηπουρέ ([MENTION=2962]zpaf[/MENTION]) που ήσουν τόση ώρα ? και ψάχναμε τον κουτσό γκρινιάρη της παρέας :hehe:!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

...καλα ρε κηπουρέ ([MENTION=2962]zpaf[/MENTION]) που ήσουν τόση ώρα ? και ψάχναμε τον κουτσό γκρινιάρη της παρέας :hehe:!

Κοιταω τα νουμερακια του εφιαλτη σου.

Μη με ρωτησεις που και πως δεν εχει σημασια.

Ενα μονο θα σου πω ...

Αν αξιζει καποιος να πεταξει την τατιανα του απο αυτους που ξερω εισαι μονο εσυ. :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανεις ? μεινε οπως εισαι! με τις κονσολοσαβουρες που βγηκαν και τα επομενα 5 χρονια αερα 1080p θα τρεχεις! Αντε να κολωσεις σε μερικα Crysis που θα βγουν :p

υποστηρίζεις από τα πιο moyfa game τις χρονιας το απόλυτο fail game για να πουλάει κάρτes είναι δεν το κατάλαβες ακόμα?

αλλα και εσύ δεν πας πίσω από τα παιχνίδια που ασχολείσαι με dead space III, nfs shift 2, grid 2, bf III, mass effect III, castlevania. χρειάζονται πολλά λεφτά να παίξεις τέτοια games

δεν λέω κανεις καλή αντιπαράθεση αλλα καταντάς γραφικός ε

Link to comment
Share on other sites

Πλακα κανεις ? μεινε οπως εισαι! με τις κονσολοσαβουρες που βγηκαν και τα επομενα 5 χρονια αερα 1080p θα τρεχεις! Αντε να κολωσεις σε μερικα Crysis που θα βγουν :p

υποστηρίζεις από τα πιο moyfa game τις χρονιας το απόλυτο fail game για να πουλάει κάρτes είναι δεν το κατάλαβες ακόμα?

αλλα και εσύ δεν πας πίσω από τα παιχνίδια που ασχολείσαι με dead space III, nfs shift 2, grid 2, bf III, mass effect III, castlevania. χρειάζονται πολλά λεφτά να παίξεις τέτοια games

δεν λέω κανεις καλή αντιπαράθεση αλλα καταντάς γραφικός ε

κονσολοσαβουρες αγορίνα μου λεω τα μηχανάκια (xbox one, ps4) και οχι τα παιχνίδια! ....κατάλαβε τι γράφω! Ο αλλος το καταλαβε αμεσα, εσυ.... keep walking!

Ποσα παιχνιδια δεν θα τρεξει καλα σε 1080p μια 7970ghz ? Λιγα σε αριθμο...

Link to comment
Share on other sites

Κοιταω τα νουμερακια του εφιαλτη σου.

Μη με ρωτησεις που και πως δεν εχει σημασια.

Ενα μονο θα σου πω ...

Αν αξιζει καποιος να πεταξει την τατιανα του απο αυτους που ξερω εισαι μονο εσυ. :innocent:

άντε να αλλάξεις φανέλα! Αρκετά μας την λέρωσες...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.