Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

εμενα προσωπικα και αυτη μου κανει μια χαρα ( σε σχεση με αυτη που εχω τωρα :hehe::hehe: )

Για φαντασου την σε καλη τιμη σε 290Χ.Εκει να δεις αν θα μεινει κομματι ορθιο

Link to comment
Share on other sites

Η κοκκινη μας λεει οτι αργει την non X γιατι εχει οδηγο που πιανει την 780.

Αραγε αυτος ο οδηγος δεν θα δωσει παραπανω boost στην ηδη τουμπανιασμενη Χ ;

Τα reviews της non X στις 5 Νοεμβρίου θα εχουν πραγματικα ενδιαφερον.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] ελα στο εχω πως παει η καρτουλα εκει η 290:haha:

Batman: Arkham Origins Benchmarked: GPU & CPU Performance > Benchmarks (FXAA High): 1680x1050, 1920x1200, 2560x1600 - TechSpot

αυτο που βλεπω ειναι οτι η καρτα μου η 6870 ακομα τραβαει... κοστιζει περιπου στα 100 ευρο μεταχειρισμενη, και μπορει να παιξει ακομα και τωρα αξιοπρεποσ σε single player μεχρι σε αναλυση 1920χ1080... με λιγα λογια ο καρτεσ 1η 2 γενιεσ πισω, εχουν ακομα δυναμη μεσα τουσ.....

Link to comment
Share on other sites

Γνωστός μου από Αμερική μου είπε οτι μπορεί να μου στείλει την R9 290X Sapphire BF4 μπλα μπλα... με 530ευρώ (μεταφορικά included) είναι καλή η τιμή?

Μου έχει στείλει κατά καιρούς Nexus 4 & Computer Parts τον εμπιστεύομαι 100% απλά μήπως την βρούμε και αλλού φτηνότερα?

Link to comment
Share on other sites

Γνωστός μου από Αμερική μου είπε οτι μπορεί να μου στείλει την R9 290X Sapphire BF4 μπλα μπλα... με 530ευρώ (μεταφορικά included) είναι καλή η τιμή?

Μου έχει στείλει κατά καιρούς Nexus 4 & Computer Parts τον εμπιστεύομαι 100% απλά μήπως την βρούμε και αλλού φτηνότερα?

490€ με μεταφορικά μπορείς να βρεις την απλή έκδοση στην Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

γιατι μας το κανει αυτο ρε γμτ...γιατι ρε [MENTION=1199]Volrath[/MENTION] και [MENTION=3441]Aris137[/MENTION] , μια χαρα δεν ημασταν να ριξουμε 250 ευρω για την 280Χ? Γιατι μας δελεαζει ετσι και πρεπει τωρα να ριξουμε 350+ σε r9 290 non-X? Ε ρε γμτ παλι αναμονη 1 μηνα+ να ερθουν οι καρτες, να σταθεροποιηθουν οι τιμες και να ριξουμε και το 100ρικο παραπανω...

Για μεταχειρησμενη 7950 ξεκινησα με κατω απο 200 και εφτασα σε τιμη PS4 μονο για την καρτα...

Α ρε AMD τι μας κανεις :/

Εγώ την πάτησα ακόμα χειρότερα..ήδη έδωσα 280 για την r9 280x και ακόμα την περιμένω από έξω αλλά η 290 μου άλλαξε γνώμη οπότε μόλις έρθει θα την δώσω και πάλι θα περιμένω....Αχ ρε AMD!!!

Link to comment
Share on other sites

Πιο φθηνό από εδώ μόνο.. αλλά δεν έχει διαθεσιμότητα!

Πάντως πολύ καλό που η κάρτα καθαρή έπεσε από τα 500€!!!! Πάμε για 400 για την απλή; Βρε λες;;; Ε ρε γλέντιαααα!

EYLQluU.png

ωραιοι ειστε εσεις!

οταν πεφτει η τιμη της 6μηνων 780 καρτα της πρασινης λετε τα σοδομα και τα γομορα

οταν πεφτει η τιμη της 15ημερων 290χ πανυγηριζεται :happy2:

ρε πατε καλα?:hehe:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

ωραιοι ειστε εσεις!

οταν πεφτει η τιμη της 6μηνων 780 καρτα της πρασινης λετε τα σοδομα και τα γομορα

οταν πεφτει η τιμη της 15ημερων 290χ πανυγηριζεται :happy2:

ρε πατε καλα?:hehe:

ποτε εκανε πτωση τιμων η nvidia πρωτη???

η πολιτικη τησ συγγεκριμενησ εταιριασ ειναι πωσ θα στα παρουν!!!

τωρα καπου διαβασα ξεκινησαν να δινουν και παιχνιδια!!!

παλι καλα που καποιοι προσπαθουν να μειωσουν τισ τιμεσ , και αγοραζουμε ολοι εμεισ πιο αθρωπινα... φυσικα δεν το κανουν για εμασ, αλλα για τη τσεπη τουσ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.