Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

ωραιοι ειστε εσεις!

οταν πεφτει η τιμη της 6μηνων 780 καρτα της πρασινης λετε τα σοδομα και τα γομορα

οταν πεφτει η τιμη της 15ημερων 290χ πανυγηριζεται :happy2:

ρε πατε καλα?:hehe:

Επειδή δεν θυμάμαι να είπα τίποτα εγώ προσωπικά, εγώ πανηγυρίζω όποτε πέφτει οποιαδήποτε τιμή!

Όταν βγήκε η r9 290x έκανα πάρτι γιατί έπεσαν οι τιμές στις 770, 780. Και αυτό το χρωστάω στην AMD. Ανταγωνισμός you know! Τώρα που πέφτει λίγο και η 290x να μην χαρώ παραπάνω; Να μη σκεφτώ πόσο θα πάει η απλή 290 και πόσο κέρδος θα έχεις ο τελικός χρήστης; Φαντάσου κ λίγη ακόμα μείωση όταν βγουν οι ti της πράσινης!

Δεν ανήκω σε κανένα στρατόπεδο λοιπόν.. την τσέπη μου κοιτάω και να κάνω το κέφι μου, όσο πιο οικονομικά μπορώ.

Άρα εγώ μια χαρά είμαι.. τους υπόλοιπους που κάνουν όσα λες, ρώτα τους..

Link to comment
Share on other sites

Καλα θα ηταν να ειχε 50ευρω λιγοτερα

Καλά θα ήταν να είχε 300 ευρώ φθηνότερα.

Αντε να βρεις να παρκαρεις σημερα στην Φραντζη ..... :hehe:

Απ' ότι φαίνεται τέλος. Αναμονή νέας παραλαβής 20/11/2013

Link to comment
Share on other sites

Αναμονη απο νουμερακια και εντυπωσεις σημερα. :hehe:

Ποιος αραγε ναναι ο τυχερος που πηρε την μια και μοναδικη καρτα του εν λογω καταστηματος;:sarcastic:

Μπας και ειναι κανας nVidia ακιας;:no::-O:nono:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θυμάμαι να είπα τίποτα εγώ προσωπικά, εγώ πανηγυρίζω όποτε πέφτει οποιαδήποτε τιμή!

Όταν βγήκε η r9 290x έκανα πάρτι γιατί έπεσαν οι τιμές στις 770, 780. Και αυτό το χρωστάω στην AMD. Ανταγωνισμός you know! Τώρα που πέφτει λίγο και η 290x να μην χαρώ παραπάνω; Να μη σκεφτώ πόσο θα πάει η απλή 290 και πόσο κέρδος θα έχεις ο τελικός χρήστης; Φαντάσου κ λίγη ακόμα μείωση όταν βγουν οι ti της πράσινης!

Δεν ανήκω σε κανένα στρατόπεδο λοιπόν.. την τσέπη μου κοιτάω και να κάνω το κέφι μου, όσο πιο οικονομικά μπορώ.

Άρα εγώ μια χαρά είμαι.. τους υπόλοιπους που κάνουν όσα λες, ρώτα τους..

τα λεω για να τα ακουν κι αυτοι που σου κανανε λικε

μετα απο μενα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.