Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

Εγώ είμαι μέσα μόνο και εφόσον βρούμε την X (εξωτερικού) σε τιμή non-x [Ελλάδας,(ψιλοδύσκολο βέβαια)].

Γιατί ναι μεν θα είναι χαμηλότερη η τιμή, αλλά θα υπάρχει το μειονέκτημα της εγγύησης από τρέχα γύρευε Γερμανίες κτλ. σε περίπτωση που συμβεί κάτι.

μωρε ειναι να μη σου τυχει, γιατι οσο θα κανεις με Γερμανια (η και με Κινα ακομα) τον ιδιο χρονο και χειροτερα θα κανεις και με τους εδω, και θα εχεις και την ολη φασαρια να απειλεις θεους και δαιμονες και να τρεχεις για καταγγελιες για να δικαιωθεις...

Απ οτι δειχνει η 290Χ παιζει κοντα 350, καλυτερα κι απο non X δηλαδη με τις εδω τιμες...

Αν δεν ειχα ενα σωρω υποχρεωσεις και λογαριασμους αυτο το μηνα θα επαιρνα αβλεπη

Link to comment
Share on other sites

+1! Αυτό προσπαθώ να πω, το δέχομαι ότι υπάρχουν κ άλλα καταστήματα εκτός το mind factory που μπορεί να έχουν χαμηλότερες τιμές, αλλά εδώ μιλάμε για διαφορά άνω των 100 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

ε μα γι'αυτο ρε παιδια το ανεφερα, επειδη η τιμη ειναι υπερβολικα καλη...

παντως μαλλον ειναι λαθος, τωρα το θεμα ειναι αν κανεις παραγγελια το "λαθος" θα συνεχιστει και θα λαβεις Χ? ή θα λαβεις μια απλη και θα πρεπει ενδεχομενως να την επιστρεψεις... Στην περιπτωση αυτη ειναι λιγο μπλεξιμο λογω αποστασης σε σχεση με ενα Γερμανο...

Link to comment
Share on other sites

εμ γι αυτο ειναι καλυτερα ΑΝ υπαρχει καποιος να παει απο κοντα για ομαδικη...

Οντως δειχνει πολυ καλο για να ειναι αληθινο, (αφου και στο ebuy παραπανω εχουν) αλλα ποτε δεν ξερεις... Μπορει να παιζει καποια τρελη προσφορα

Link to comment
Share on other sites

μωρε ειναι να μη σου τυχει, γιατι οσο θα κανεις με Γερμανια (η και με Κινα ακομα) τον ιδιο χρονο και χειροτερα θα κανεις και με τους εδω, και θα εχεις και την ολη φασαρια να απειλεις θεους και δαιμονες και να τρεχεις για καταγγελιες για να δικαιωθεις...

Απ οτι δειχνει η 290Χ παιζει κοντα 350, καλυτερα κι απο non X δηλαδη με τις εδω τιμες...

Αν δεν ειχα ενα σωρω υποχρεωσεις και λογαριασμους αυτο το μηνα θα επαιρνα αβλεπη

Μία απο τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πω όνομα.Αν βρεις 2-3 σελίδες πίσω όμως θα καταλάβεις...

Γιατί δε μπορείς να πεις όνομα; Θα παρεξηγήσουν;

Άμα είναι από το visionstudio εμένα δε μου είπαν κάτι (με πήραν τηλ. από κει απλά να μου πουν ότι θα αργήσει)- και την παράγγειλα μετά από σένα (λογικά).

Όχι τίποτε άλλο αλλά θα πάει ένας φίλος Βερολίνο, άμα είναι να φάω άκυρο να την πάρω από εκεί...

Link to comment
Share on other sites

too good to be true...

μονο αν υπαρχει εκει κοντα κανα παλικαρι να μας πει κι αν ειναι να τον φορτωσουμε μια ομαδικη

Και μένα δύσκολο μου φαίνεται να είναι αλήθινή τέτοια τιμή αλλά οπως είπες μόνο αν το δεί κάποιος απο κοντά

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε μπορείς να πεις όνομα; Θα παρεξηγήσουν;

Άμα είναι από το visionstudio εμένα δε μου είπαν κάτι (με πήραν τηλ. από κει απλά να μου πουν ότι θα αργήσει)- και την παράγγειλα μετά από σένα (λογικά).

Όχι τίποτε άλλο αλλά θα πάει ένας φίλος Βερολίνο, άμα είναι να φάω άκυρο να την πάρω από εκεί...

Σήμερα ξαναμιλήσαμε και μου είπαν ότι για να μην μας παίζουν (όλους με τις sapphire 290) ούτε αυτοί γνωρίζουν ακριβώς να μου πουν αν θα πάρω ή όχι.Και τους ίδιους τους ψιλοπαίζει η sapphire.

Κατά σειρά ήμουν ο δεύτερος που παράγγειλε και όπως και να έχει και 3 κομμάτια να πάρουν μόνο, θα εξυπηρετηθώ.

Απλά για τους υπόλοιπους (17 άτομα λέει έχουν παραγγείλει) δεν ξέρουν ούτε αυτοί τι θα γίνει.

Αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.