Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

Μα δε λέει να παίξεις με 60. Με 60 θα παίξω εγώ που έχω οθόνη στα 60Ηz. Εσύ με την 144Hz, θα παίξεις στα 144fps με το vsync on. Διάβασε τι λέει, εγώ το έκανα και είδα διαφορά, πόσο μάλλον εσύ με την 144άρα.

Τα πάντα όλα είναι ανάλογα την μηχανή. Cap στα frames πάλι ανάλογα την μηχανή, όπου μπορεί να επηρεάσει πολλά πράγματα, Jump Height, rof, fall damage και άλλα πολλά. Στο bf3 όσο έπαιζα, ήταν πάντα χωρίς vsync, στο beta4 δεν ασχολήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι η παραγγελία μου θα φάει άκυρο...έβγαλε την κίτρινη 290 ΒF EDITION τελείως από το κατάστημα.

Άμα μου πουν να πάρω την κανονική έκδοση και να πληρώσω και το 20ρικο παραπάνω που κάνει θα εκνευριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται ότι η παραγγελία μου θα φάει άκυρο...έβγαλε την κίτρινη 290 ΒF EDITION τελείως από το κατάστημα.

Άμα μου πουν να πάρω την κανονική έκδοση και να πληρώσω και το 20ρικο παραπάνω που κάνει θα εκνευριστώ.

Προφανως αν μου ζητησει 430+ αντι για 413 που ειχε οταν την παρειγγειλα θα πεσει ακυρο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά πήρα την Sapphire 290 TriX από ΠΛΑΙΣΙΟ. Περίμενα από Quest την Gigabyte αλλά δεν είχε διαθέσιμη και παραλαμβάνω την Παρασκευή. Μάλλον.

Τελικά πήγε για Δευτέρα πρωί η παράδοση, αλλά αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το καναρινάκι σου.Μεγιές.

Βάλτο να κελαηδήσει να δούμε τι κάνει.

Και ο συνδυασμός κίτρινο μπλε ωραίος.

Έλα που είναι ωραίος ο συνδυασμός, χάλια είναι!Μια asrock formula θέλει τώρα εκεί να δέσει αλλά δεν ψήνομαι.

Πάντως η κάρτα δεν είναι κ τέρας ησυχίας.Όχι reference βέβαια αλλά λίγο που έπαιξα με τις στροφές της ακούγεται...

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] μήπως ξέρεις να μου πεις μιας κ την έχεις, γιατί με το HDMI δεν κάνει αυτόματα resize στα περιθώρια της οθόνης, ενώ στο DVI κάνει;

Έγινε επεξεργασία από AgMa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.