Jump to content



Το Skype και τα 'παιχνιδια' του...


Dark Oblivion

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

Εχω ενα μικρο (ισως χαζο) θεματακι και θα ηθελα γνωμες... Pc ,laptop,tablet,κινητο,ολα ειναι κλειστα ή κλειστο το skype και ομως στο skype του λαπτοπ της κοπελας μου με βλεπω να μπαινω online και μεχρι να παω να κανω maximize το skype με δειχνει παλι offline.

Τι μπορει να παιζει? Παλια το μσν σου ελεγε απο ποσα και ποια μηχανηματα εχεις συνδεθει ταυτροχρονα. Υπαρχει καποιος τροπος να το δω και δω ,στην περιπτωση κατι τετοιου?!?!

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ. Είμαι σε κάθε συσκευή signed-out και όμως εξακολουθεί να με δείχνει online. Μόνο όταν πάει κάποιος να μου στείλει ένα μήνυμα του δείχνει ότι είμαι offline.

Σαν προσωρινό workaround αναγκάζομαι να μπαίνω χειροκίνητα offline πριν κάνω sign out. Αλλά προφανώς δεν είναι λύση αυτό. Γενικά το σύστημα του skype με τις πολλάπλες συσκευές και τα offline messages είναι πολύ buggy.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ. Είμαι σε κάθε συσκευή signed-out και όμως εξακολουθεί να με δείχνει online. Μόνο όταν πάει κάποιος να μου στείλει ένα μήνυμα του δείχνει ότι είμαι offline.

Σαν προσωρινό workaround αναγκάζομαι να μπαίνω χειροκίνητα offline πριν κάνω sign out. Αλλά προφανώς δεν είναι λύση αυτό. Γενικά το σύστημα του skype με τις πολλάπλες συσκευές και τα offline messages είναι πολύ buggy.

Απλα ηθελα να σιγουρεψω οτι ειναι καποιο bug και οχι καποιο θεμα 'λογαριασμου'...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.