Jump to content



Xiaomi MiPhone 3


panos444

Recommended Posts

πλέον έχει πέσει αρκετά η τιμή του ήδη το πουλάνε 270δολάρια στην Κίνα και 330$ σε πολλά μαγαζιά. Αλλά καθώς έψαχνα στο merimobiles είδα αυτο: Xiaomi Mi-3 Smartphone

Τα specs του δεν τα βρίσκω αλλού δημοσιευμένα. Ισχύουν; Το πρώτο με 805;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

πλέον έχει πέσει αρκετά η τιμή του ήδη το πουλάνε 270δολάρια στην Κίνα και 330$ σε πολλά μαγαζιά. Αλλά καθώς έψαχνα στο merimobiles είδα αυτο: Xiaomi Mi-3 Smartphone

Τα specs του δεν τα βρίσκω αλλού δημοσιευμένα. Ισχύουν; Το πρώτο με 805;;;

Όχι δεν ισχύουν, μάλλον 801 και 3gb ram θα έχει, τίποτα δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα για να πούμε με σιγουριά.

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ο 801 έχει γίνει σούπα. Ας κάνει κάποιος το πρώτο βήμα. Γιατί πουλάνε περσινά κινητά με λίφτινγκ; έλεος. Τουλάχιστον ανακοίνωσαν την πρώτη τους ταμπλέτα που γαζωνει όπως και ο καινούριος tegra που θα φοράει..!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ο 801 έχει γίνει σούπα. Ας κάνει κάποιος το πρώτο βήμα. Γιατί πουλάνε περσινά κινητά με λίφτινγκ; έλεος. Τουλάχιστον ανακοίνωσαν την πρώτη τους ταμπλέτα που γαζωνει όπως και ο καινούριος tegra που θα φοράει..!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nαι, γιατι ολοι περιμενουμε τον 805, για να παιζουμε Crysis και COD απο το κινητο.

Εχεις παρει χαμπαρι οτι εδω και 2 χρονια τα specs ειναι αρκετα για τα παντα, πλην high end games;

Link to comment
Share on other sites

δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια, με ενδιαφέρει που το ριμαδι μου είναι τετραπυρινο και σέρνεται.

Και μην αρχίσει κάνεις για καστομ ρομ και τέτοια γιατί από το htc magic έχω βάλει, έχω αλλάξει την μισή σειρά galaxy sx τίποτα δεν είναι όμως όπως το εργοστασιακο. άσε που έχω το ρολόι (δώρο) και δεν παίζει εύκολα με καστομιες.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν με ενδιαφέρουν τα παιχνίδια, με ενδιαφέρει που το ριμαδι μου είναι τετραπυρινο και σέρνεται.

Και μην αρχίσει κάνεις για καστομ ρομ και τέτοια γιατί από το htc magic έχω βάλει, έχω αλλάξει την μισή σειρά galaxy sx τίποτα δεν είναι όμως όπως το εργοστασιακο. άσε που έχω το ρολόι (δώρο) και δεν παίζει εύκολα με καστομιες.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Kαι snapdragon 1805 στα 4ghz να βγει παλι θα σερνεται το 'ρημαδι' σου.

Εχει κυκλοφορησει ενα βιντεο απο γνωστο site, που το Moto E των 100-150$ ανοιγει πιο γρηγορα τα apps απο το Galaxy S5. :wall:

Αυτο το σουρσιμο δεν εχει γιατρεια.

Link to comment
Share on other sites

Kαι snapdragon 1805 στα 4ghz να βγει παλι θα σερνεται το 'ρημαδι' σου.

Εχει κυκλοφορησει ενα βιντεο απο γνωστο site, που το Moto E των 100-150$ ανοιγει πιο γρηγορα τα apps απο το Galaxy S5. :wall:

Αυτο το σουρσιμο δεν εχει γιατρεια.

δεν με νοιαζει να εχω το πιο γρηγορο κινητο της αγορας με νοιαζει να κανει 5 πραγματα καλα. Εαν η σαμσουνγκ ειναι ανικανη να το κανει θα παω αλλου προφανως. Και οι υπολοιπες μεγαλες εταιριες ομως αδυνατουν να βγαλουν ενα κινητο αξιοπρεπες.

Link to comment
Share on other sites

Να μπορούσες να πάρεις παραπάνω ..

Με ~40ευρώ παραπάνω έχει στην πόρτα σου!!!

Xiaomi Mi-3 Quad Core 5.0 inch 1.5GHz with Android 4.1

αν ήξερα ότι έχουν απόθεμα στην αποθήκη τους εδώ Ελλάδα θα το έπαιρνα και γω!

Link to comment
Share on other sites

Με ~40ευρώ παραπάνω έχει στην πόρτα σου!!!

Xiaomi Mi-3 Quad Core 5.0 inch 1.5GHz with Android 4.1

αν ήξερα ότι έχουν απόθεμα στην αποθήκη τους εδώ Ελλάδα θα το έπαιρνα και γω!

Το σκέφτομαι σοβαρά να το παραγγείλω από Xiaomi Mi-3 Quad Core 5.0 inch 1.5GHz with Android 4.1

Γιατί σε προβληματίζει το απόθεμα τι εννοείς ?

Link to comment
Share on other sites

για να μην περάσω τελωνείο..! Περιμένω ένα μήνα ακόμα που ανακοινώνουν συνέχεια κινητά, και μετά θα χτυπήσω το πιο συμφέρον..!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες το κινητακι ειναι απο τα καλυτερα Android που εχω πιασει ποτε στα χερια μου...

Ταχυτατο, νοοτροπια iOS, με τρομερη οθονη!

Μειον? ψιλοζεστενεται κοντα στο ακουστικο! TIΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το κινητακι ειναι απο τα καλυτερα Android που εχω πιασει ποτε στα χερια μου...

Ταχυτατο, νοοτροπια iOS, με τρομερη οθονη!

Μειον? ψιλοζεστενεται κοντα στο ακουστικο! TIΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

Το ξέρουμε :p Αλλά από την στιγμή που η παραεισαγωγή είναι από Ασία και όχι από κάποια χώρα της Ευρώπης, συμβιβαζόμαστε και με άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πιανω... εγω ειμαι Ταιβαν τωρα και το πηρα απο εδω!

Έτσι τρίψε μας και το mi3 και την Ταϊβάν στην μούρη... Δεν θα βγει MI3S-MI4; ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ, ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ!

:p

Το 16αρι πήρες; αμαρτία...

Sent from my MI 2S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το samsung s3 έχει μεγάλη διαφορά στο μέγεθος, για προστασία τι χρησιμοποιείται, ζελατίνα στην οθόνη και μια flip θήκη Original Xiaomi Mi3 Flip Leather Stand Proctective Cover Case - Mi3 Cases - Case/Cover είναι εντάξει ή θα γίνει το κινητό σε μέγεθος tablet;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το κινητακι ειναι απο τα καλυτερα Android που εχω πιασει ποτε στα χερια μου...

Ταχυτατο, νοοτροπια iOS, με τρομερη οθονη!

Μειον? ψιλοζεστενεται κοντα στο ακουστικο! TIΠΟΤΑ ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

Χρήστο όταν λες ψιλοζεσταίνεται τι εννοείς; Σε πιο βαθμό εννοώ.. Από φώτο πως τα πάει; Αυτονομία; Το λειτουργικό το ξέρω και μου αρέσει. Υπάρχει και Ελληνική έκδοση της ρομ;

Σκεφτόμουν να "έσπρωχνα" το δικό μου s3 και τις κοπέλας μου και να έπαιρνα 2 τέτοια για αλλαγή..!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.