Jump to content



Uni-fi Golden AP


trendy

Recommended Posts

Κυριολεκτικά χρυσό! Το εκατομμυριοστό κομμάτι της διάσημης σειράς access points έχει χρυσό κάλυμμα. Καλοδούλευτο σε όποιον του κάτσει.

Link to comment
Share on other sites

Κυριολεκτικά χρυσό! Το εκατομμυριοστό κομμάτι της διάσημης σειράς access points έχει χρυσό κάλυμμα. Καλοδούλευτο σε όποιον του κάτσει.

να πάμε να αγοράσουμε δηλαδή λες; :cool:

Link to comment
Share on other sites

Η καθε συσκευασια, εχει βασεις ειτε για τοιχο, ειτε για ψευδοροφη. Βαζεις την αναλογη βαση στον τοιχο με ουπατ, "βιδωνεις" το ΑΡ πανω του. Το "βιδωμα" ειναι οπως τα DVDRW jewel case, αλλα πιο ανθεκτικο φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Η καθε συσκευασια, εχει βασεις ειτε για τοιχο, ειτε για ψευδοροφη. Βαζεις την αναλογη βαση στον τοιχο με ουπατ, "βιδωνεις" το ΑΡ πανω του. Το "βιδωμα" ειναι οπως τα DVDRW jewel case, αλλα πιο ανθεκτικο φυσικα.

σε σχέση με τα "απλά" που συνήθως κυκλοφορούν , ας πούμε το συγκεκριμένο μοντέλο έχει όντως τόση διαφορά στο σήμα;:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο η ποιότητα σήματος, αλλά και ποιότητα κατασκευής, αξιοπιστία και δυνατότητες. Τα αξίζουν τα χρήματά τους με το παραπάνω. Μόνο εγώ ανησυχώ για το πώς θα επηρεάζει η χρυσή επίστρωση την κεραία του εκατομυριοστού? :-)

Link to comment
Share on other sites

γενικως..αγοραζεις καλη ποιοτητα. Τουτεστιν μειωνονται αρκετα οι πιθανοτητες να μπλεξεις στο μελλον με reset, χριστοκαντηλα και εξσφενδονισεις AP-router σε τοιχους/ακαλυπτους..

Εχω μερικα nano και loco τοποθετημενα εκτος σπιτιου να "χτυπανε" προς τα μεσα και γενικως δεν υπαρχει σημειο του σπιτιου που να εχω ποτε αναρωτηθει για το σημα

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο η ποιότητα σήματος, αλλά και ποιότητα κατασκευής, αξιοπιστία και δυνατότητες. Τα αξίζουν τα χρήματά τους με το παραπάνω. Μόνο εγώ ανησυχώ για το πώς θα επηρεάζει η χρυσή επίστρωση την κεραία του εκατομυριοστού? :-)

Μάλλον μόνο εσύ θα το δούλευες με την επίστρωση και δε θα το πήγαινες στο χρυσοχόο να του το πουλήσεις :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.