Jump to content



Toolkit


Dr.Paneas

Recommended Posts

Γείτονα πάνε πάρε φθηνά εργαλεία.

Στις τιμές που γράφεις πάνε τα extreme επαγγελματικά για ηλεκτρολόγους κι έτσι...

Ούτε αυτοί δεν δίνουν τόσα :)

Μην τη φας όλη τη σύνταξη του παππού :)

Ετσι λεω κ εγω ρε συ Ιγνατιε. Θα παω εδω πιο πανω στην γειτονια να δω αν παιζει τιποτα, αλλιως θα παω Μοναστηριου και θα παρω ενα κατσαβιδι, μια πενσα και αποστατες μαζι με το εργaλειο τους.

ΥΣ: Βρε συ τωρα ειδα οτι ειμαστε γειτονες, αντε μπες msn να τα πουμε.

Link to comment
Share on other sites

. Ρωτα τον Vagouridi και τον jax οταν ειχα ερθει για καφε 11 χρονων στο τοτε texnokosmos.com σε ενα μπαρακι εν ονοματι 'Εγκωμιο'.

Τώρα ειμαι 19. Upgrades :p Εχω να χαλασω πραγμα απο περισυ που εσπασα τα pins του UPS Mustek... ισως μπορω να το διορθωσω αλλα δεν ξερω...

Κάτσε γιατί μου τα χαλάς τώρα στα μαθηματικά Επειδή ήμουνα και γω εκεί

τότε (εχω και DVD απο την συνάντηση ) το περιστατικό που περιγράφεις έγινε

το 2004 Πως απο τότε μέχρι τώρα έχεουν περάσει 8 χρόνια για σένα και 4 για όλο τον υπόλοιπο κόσμο δεν μπορω να το καταλάβω........:D

ρε μαστορmen πολυ το κουραζεται θαρρω...

ενα σταυροκατσαβιδο λεπτο και ενα μιτοτσιμπιδο (προεραιτικα) ειναι αρκετα για να κανεις case+hardware βιδες...

μην τρελαθουμε κιολας :D

Δόκτωρα καλα σου λέει ο τρελομέρμηξ ,παρε μερικά απλά εργαλεία πχ σταυροκατσαβιδο (πάρε κανα επαναφορτιζόμενο αμα βαριεσαι να ξεβιδωνεις ) ,μυτοτσίμπιδο ,κανα κοφτάκι δες πως θα πας με αυτά απόκτησε εμπειρία ,αξιολόγησε τις ανάγκες σου και μετά πάρε όσα και ότι σου χρειάζεται πραγματικά

Και να έχεις κατά νου αυτό που λέει ο λαός "Τα εργαλεία δεν κάνουν τον μάστορα"

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί μου τα χαλάς τώρα στα μαθηματικά Επειδή ήμουνα και γω εκεί

τότε (εχω και DVD απο την συνάντηση ) το περιστατικό που περιγράφεις έγινε

το 2004 Πως απο τότε μέχρι τώρα έχεουν περάσει 8 χρόνια για σένα και 4 για όλο τον υπόλοιπο κόσμο δεν μπορω να το καταλάβω........:D

Εχω γεννεθλια καθε δυσεκτο έκτος :p

14 + ΦΠΑ19% + Εξοδα Αποστολης + Τσίχλες = 19-1 + 2 μηνες = 19 bananabananabanana

Καλα εχεις DVD απο την συναντηση ; wow δεν το ηξερα αυτο:smile014:

Βαδίζεις κ εσυ στα χνάρια του Μάκη:D

Link to comment
Share on other sites

χμμ ειρωνευεσαι εναν που εχει τα διπλα σου χρονια?

Μάλον με το δικό του τρόπο μέτρησης τα υπολογίζει και νομίζει οτι ήμαστε συνομήλικοι........:D

Καλά δεν πιστεύω οτι εχει τη διάθεση να ειρωνευτεί ,αν παλι κάνω λάθος

αυτός θα χάσει...:)

Link to comment
Share on other sites

αν και ξεφεύγουμε εκτός θέματος η ηλικία εδώ μέσα δεν παίζει πολύ ρόλο.

σχεδόν ποτέ δεν ξέρεις πόσο χρονών είναι αυτοί με τους οποίους μιλάς.

αν θέλετε μπορείτε να βάλετε την ηλικία να φαίνεται αριστερά μαζί με τα υπόλοιπα στοιχεία :)

Link to comment
Share on other sites

Με ολο τον σεβασμα και καθολου επιθετικα σου λεω τα παρακατω για να ξεκαθαρισω την θεση μου απεναντι στον eleven για να μην νομιζει τιποτα διαφορετικο ο ανθρωπος αλλα και για να μην υπαρχουν παρεξηγήσεις:

1) Δεν ειρωνευτηκα κανεναν. Δεν μου αρεσει να ειρωνευομαι. Δεν ειμαι τετοιος τυπος που ειρωνευεται.

2) Τωρα ειμαι 18 χρονών. Γεννηθηκα 13/4/1989 οποτε σε λιγο καιρο θα κλεισω τα 19 (μπορεις να το δεις και απο το profile μου).

3) Δεν θυμομουν πριν ποσο καιρο ειχα συναντηθει με τα παιδια στο εγκωμιο και ειπα περιπου ενα νουμερο. Γιατι ειπα περιπου ενα νουμερο ; Γιατι βιαζομουν να κανω το ποστ, και επίσης βαριόμουν να κατσω να θυμηθω ποτε ακριβως πηγα εκει, δηλαδη σε ποια ταξη, και μετα να υπολογισω την ηλικια μου. Τοσο σημασια έχει δηλαδη πότε πήγα στο εγκώμιο σε σχεση με τα εργαλεια που θελω να αγορασω ;

4) Σε καμια περιπτωση δεν κρυβω την ηλικια μου. Τι ειμαι καμια γκομενα ;

5) Αυτα που εγγραψα στον Eleven, δεν ειναι ειρωνικα. Πλακα εκανα, για να "διορθωσω" καπως το παραπάνω ηλικιακο μου λάθος.

6) Τον eleven, οπως κ εσενα, αλλα οπους και ολους, αλλα ειδικα τον Μιχαλη τον σεβομαι γιατι πολους και διαφορους λογους (και ενας απο αυτους ειναι η ηλικια του και δευτερον το γεγονος φτιαχνει κορυφαια waterblocks).

Στα λεω φιλικα και με ολο τον σεβασμο που σου εχω. Σε καμια περιπτωση δεν ειρωνευτηκα. Αν φανηκε ετσι ζητω συγγνωμη, αν με ηξερες απο κοντα θα καταλαβαινεις τι εννοω.

xrist οχι δεν ειμαι το παιδι που κερδισε usb. Δυστυχως...

Α παιδια πηρα εργαλεια!!!! Πηρα!! Αυριο θα παραλαβω κ ενα 3400 απο τον zyx και θα στησω το PC. Let's pray then :p

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λιγο εκνευρισμενος γιατι διαβαζω ολη μερα (κυριολεκτικα) Φυσικη !!! Ρωτα τον polono τι ωρα μιλησαμε στο msn το πρωι και του ειπα οτι διαβαζω. Ακομα συνεχιζω. με ενα διαλειμα για φαγητο....αστα να πανε... και τι θα καταλαβω ; παλι κανα 3 θα γραψω στον Mr.Zoomaki.

btw Σαββατο θα κανω την συναρμολογηση :p θα το παρω και καμερα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.