Jump to content



Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ!!!


neuromancer

Recommended Posts

Να βγει να πει τι; Ότι στην αρχή λες κουταμάρες ("Όσοι και οι βουλευτές στην ολομέλεια. Επί τον παρόντων ψηφίζεται.") και μετά απλά κάνεις μια ανούσια ερώτηση ενώ θα έπρεπε να ψάξεις μόνος σου και να διαβάσεις πριν πάρεις θέση; Δε σου φταίω εγώ αν δε διάβασες τι έχει γίνει, ας διάβαζες ΠΡΙΝ μιλήσεις.

Όσον αφορά στη Ρεπούση, νομίζω είσαι εκτός θέματος. Καμία επαφή όμως.

Λέω κουταμάρες, κάνω ανούσια ερώτηση (ενώ θα ΕΠΡΕΠΕ να ψάξω), και σας θεωρώ όλους ηλίθιους.

Ποστάρω βίντεο με τον Αλέφαντο (προφανώς για χαβαλέ/να ελαφρύνω λίγο το κλίμα (;) ) ως response στον grunt αλλά το flame εκεί. βράχος. εύγε, νίκησες.

Link to comment
Share on other sites

Να χαρώ εγώ επίπεδο δημοκρατίας! Μπορούμε να αντικαταστήσουμε με τροϊκανούς επιτρόπους και τους 300 νομοθέτες μας? Πόσο χειρότερα μπορεί να είναι?

Τουλάχιστον οι ξένοι μπορεί να κρατάνε τα προσχήματα...

edit: Εγώ πάντως δεν κρατήθηκα και έστειλα μέιλς σε 1-2 ξένες εφημερίδες (και δεν είναι κάτι που συνηθίζω!). Δεν ξέρω - μπορεί εγώ να είμαι βλαμμένος και να μου φαίνεται αδιανοητο αυτό που συνέβη, υπάρχει οποιοσδήποτε τρόπος που αυτό μπορεί να ερμηνευθεί καλόπιστα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.