Jump to content



Το spotify διαθέσιμο και στην Ελλάδα!


Hydra

Recommended Posts

6 μήνες δωρεάν και όποιος θέλει μετά συνεχίζει με premium (3.60 το αρχικό πακέτο).

Απ΄ότι είδα έχει πολλά.

www.spotify.com :neo:

Τους 6 μήνες δωρεάν πού τους είδες; Μήπως στους έκανε δώρο καμιά "πράσινη" εταιρεία κινητής;

Link to comment
Share on other sites

Έτσι διάβασα κάπου (εκτός επίσημης ανακοίνωσης), αλλά αν δεν ισχύει τότε ή θα είναι για λιγότερους ή γενικά και δωρεάν (όπως grooveshark). Πάντως εγώ ακούω τώρα εδώ και ώρες.

Απ' ότι θυμάμαι ίσχυε ότι μετά τους 6 μήνες δικαιούσαι 10 ώρες το μήνα δωρεάν μόνο. Αυτό όμως σαν σχόλιο το είδα κάπου απλώς.

Και για premium εγγραφή, δίνει 30 μέρες trial.

EDIT:

από τους όρους

Δωρεάν Υπηρεσία - Free Service -: υπηρεσία η οποία βασίζεται στην προβολή διαφημιστικών μηνυμάτων, χωρίς χρέωση, με απεριόριστη πρόσβαση σε μουσική για έξι μήνες από την εγγραφή στην υπηρεσία. Με την παρέλευση της περιόδου των έξι μηνών, θα υπόκειστε σε χρονικούς περιορισμούς.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή υπηρεσία αν και για αυτους που τους αρεσουν τα dance/house εχει ελλείψεις.

Το 2 day trial ηταν εκπληκτικό και βρήκε ακόμα και socrates...

Απο την άλλη 85€/χρόνο είναι πολλά χρήματα για την ελευθερη λογική μου.

Link to comment
Share on other sites

Αναλυτικά:

How much music can I play using Spotify Free?

Unlimited streaming for the first 6 months.

After creating your Spotify account, you can stream as much music as you like for six months on your computer. After this, a time limit applies.

How much music can I stream with time limits?

You can stream ten hours of free music a month. This is split into two and a half hours per week. If you don’t use it all one week, it carries over to the next. You can save it like this up to a total of ten hours.

Streaming time is added to your account weekly, on the day of the week you first signed up for Spotify.

What about my own local files?

Your music stored locally does not affect the time limit. You can play it as much as you want.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή υπηρεσία αν και για αυτους που τους αρεσουν τα dance/house εχει ελλείψεις.

Το 2 day trial ηταν εκπληκτικό και βρήκε ακόμα και socrates...

Απο την άλλη 85€/χρόνο είναι πολλά χρήματα για την ελευθερη λογική μου.

Ελληνικά θέλει πολύ ακόμα, από ξένη μουσική rock/metal που έψαξα, έχει σε πολλά όλους τους δίσκους, σε άλλους τους μισούς, αλλά με εκπλήσει κιόλας πού και πού. Πέτυχα ας πούμε να έχει όλον τον LP δίσκο της μπάντας του φίλου μου.

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έκλεισε το Pandora (για Ελλάντα), ξαναγύρισα στα local files.

Πάντως το Spotify, λίγες μέρες που το δοκιμάζω, μου αρέσει αρκετά. Κουράζουν οι διαφημίσεις στο free βέβαια. Λέω να ενεργοποιήσω το free 30-day premium, αλλά φοβάμαι μη γλυκαθώ.. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

χμ, την πατήσαμε και πληρώσαμε ανανέωση του premium. E-mail, φυσικά, ότι λήγει το trial δεν ήρθε, για να θυμηθώ να το ακυρώσω, οπότε είδα απ'ευθείας τη χρέωση στο πέηπαλ. Υπάρχει τρόπος για refund ή θα αναγκαστώ να το χρησιμοποιώ μέχρι τις 6 Ιανουαρίου για να βγάλει τα λεφτά του; :p

Link to comment
Share on other sites

Στο skype τουλάστιχον δύο φορές που την έχω πατήσει έτσι, τους έχω κάνει αίτημα μέσω chat την ίδια μέρα και έχουν κάνει refund. Ταυτόχρονα φυσικά χρειάζεται να κάνεις cancel subscription από την ιστοσελίδα τους αλλά και ακύρωση της συμφωνίας από το paypal

Link to comment
Share on other sites

έκανα cancel, τους έστειλα και μήνυμα, και μου κάνανε refund τσακ μπαμ. Όχι τπτ άλλο, αλλά έχω 2 μήνες δωρεάν premium από την cosmote, και μετά, άμα με βολέψει και θέλω να το κρατήσω, μάλλον θα βγάλει προσφορά η cosmote για τους συνδρομητές της.

Link to comment
Share on other sites

έκανα cancel, τους έστειλα και μήνυμα, και μου κάνανε refund τσακ μπαμ. Όχι τπτ άλλο, αλλά έχω 2 μήνες δωρεάν premium από την cosmote, και μετά, άμα με βολέψει και θέλω να το κρατήσω, μάλλον θα βγάλει προσφορά η cosmote για τους συνδρομητές της.

Εάν δε με απατά η μνήμη μου, η προσφορά είναι 5€/μήνα...

Κι εγώ δοκιμάζω το premium αυτές τις μέρες και το βρίσκω αρκετά καλό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.