Jump to content



Usb3 to usb2 adapter


argy1

Recommended Posts

Παιδια σορυ που ανοιγω θεμα για αυτο αλλα το χρειαζομαι αμεσα,ξερετε που μπορω να βρω τον ανταπτορα στην φωτο? Το χρειαζομαι αμεσα οποτε απο Ελλαδα..

Χρειαζομαι το usb του κουτιου αλλα η μητρικη δεν δεχεται usb3,με τον ανταπτορα προφανως θα εχω ταχυτητες usb2 αλλα δεν με ενδιαφερει καθολου,αρκει να δουλευει.

post-16086-1416077734,8602_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να παραδωσω το κουτι.Ειναι του θειου μου,του εφτιαξα ενα συστημα για να το παρει στο χωριο του και εκεινος δεν κατεχει πολλα και χρειαζεται τα μπροστινα usb οποτε πρεπει να το παρει ετοιμο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά Αγάπη

και απο τον Γιάννη να πάρει δεν ξέρεις διαθεσιμότητα.

7 μέρες παραγγελία με άμεσσα διαθέσιμα όλα και ακόμα δεν έχει φύγει και ελέγχεται.

Βέβαια αν τον ζαλίσω με τηλ ή chat θα τα στείλει στο μισάωρο για να λέμε και την αλήθεια.

Ώχου τον είπα τον πόνο μου.... έλυσα και το πρόβλημά μου.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εκανα παραγγελια απο e-shop που ειναι πιο φθηνο και θα περιμενω.Ετσι κι αλλιως προεκυψαν κι'αλλα προβλημματα,θα στειλω και την μητρικη για bios update μιας και ειναι απαραιτητο για να παιξει με επεξεργαστη ivy και με καλυπτει η εγγυηση,οποτε δεν εχω προβλημμα να περιμενω και τον ανταπτορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[MENTION=35]chroma[/MENTION] είχα διαβάσει παλιά -πάνω από 2 χρόνια ίσως- ότι με αυτές τις κάρτες δεν παίρνεις πλήρως την ταχύτητα του USB. Έχεις καμιά εμπειρία αν ισχύει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει αυτο, αλλα βρες μου μια συσκευη που παει στο τερμα το διαυλο USB 3.0.

Η ASUS θέλει PCIex4 για αυτην εδω U3S6 - Motherboards - ASUS πιο σωστη συνδεση, αλλα λιγοτερο ευελικτη με την αλλη καρτα

Σε καθε περιπτωση η πρώτη καρτούλα εχει αρκετη παραπανω ταχυτητα εναντι του USB 2.0

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.