Jump to content



Android Smartphone ως 300 ευρω


evolution

Recommended Posts

Ψαχνω νεο smartphone εως 300 ευρω (μονο android) απο ελλαδα μονο μιας και το παλιο μας αφησε χρονους (ZTE Grand X In) . Tα 300 ευρω ειναι το απολυτο μεγιστο

Αν η συσκευη δεν περνει καρτα μνημης τοτε να εχει τουλαχιστον 16GB μνημης ( το καλυτερο 32 αλλα στα λεφτα που ειμαι δεν νομιζω να υπαρχει κατι τετοιο)

Τουλαχιστον 1 GB ραμ

Τι θα μου προτεινατε βαση τα παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

nexus 4

Τα πρωτα αποτελεσματα που μου βγαζει το skroutz ειναι οντως στα λεφτα μου αυτο που με "φοβιζει" λιγο ειναι το EU που γραφουν δηλαδη ειναι παραεισαγωγης ? Παιζει κανενα ρολο αν ισχυει το παραπανω?

Σαν χαρακτηριστικα το nexus φενεται καλυτερο αν εξερεσουμε οτι δεν περνει καρτα μνημης αλλα και παλι τα 16GB θα με καλυψουν , υπαρχει καποιος λογος να προτειμησω το galaxy s4 mini απενταντι στο nexus ?

Link to comment
Share on other sites

και να ειναι παραεισαγωγη καπου ειχα διαβασει οτι η LG hellas δεχεται επιστροφες κλπ

απλα διαπιστωσε το και μονος σου καθως τα ειχα δει πριν απο καιρο αυτα δε θελω να σου λεω βλακειες

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν ειναι παραεισαγωγη, θα πρεπε ινα παρεις τηλεφωνο να σου πουν οι ιδιοι

Στη περιπτωση που ειναι με επιρεαζει καπου ? εγγυηση η οτιδηποτε αλλο ?

Link to comment
Share on other sites

Θα το ευχαριστηθείς, άψογο κινητο που θα σε κρατήσει σίγουρα 2 χρόνια λόγο δυνατών χαρακτηριστικών.

Προσοχή στις πτώσεις γιατι έσπασε :-O

Το παρέλαβα σήμερα άσπρο 16gb από birdphone 299(με μεταφορικά) και δώρο ένα μαύρο hard case , πήρα ένα gel case και scree protector ααπό πλαίσιο ως που να πάρω κάτι τις προκοπ ής

Link to comment
Share on other sites

Το νεο μου παιχνιδι

Τωρα αρχιζω και διαβαζω για custom kernel/rom μιας και παρολο που ειχα android πριν λογο μη υποστιριξης της συσκευης μου δεν ειχα τετοιες επιλογες

post-14294-1416077779,69_thumb.jpg

post-14294-1416077779,8009_thumb.jpg

post-14294-1416077780,1152_thumb.jpg

post-14294-1416077780,238_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα σήμερα άσπρο 16gb από birdphone 299(με μεταφορικά) και δώρο ένα μαύρο hard case , πήρα ένα gel case και scree protector ααπό πλαίσιο ως που να πάρω κάτι τις προκοπ ής

Να το χαιρεσαι..να σου πω λιγο ( αν δεν ειμαι αδιακριτος ) με το δωρο τι παιζει?

Τους ειπες εσυ τιποτα η απο μονοι τους στο δωσανε? Θα παραγγειλω και γω απο το ιδιο μαγαζι σε μερικες μερες γιαυτο ρωταω ετσι πληροφοριακα...:p

Link to comment
Share on other sites

Να το χαιρεσαι..να σου πω λιγο ( αν δεν ειμαι αδιακριτος ) με το δωρο τι παιζει?

Τους ειπες εσυ τιποτα η απο μονοι τους στο δωσανε? Θα παραγγειλω και γω απο το ιδιο μαγαζι σε μερικες μερες γιαυτο ρωταω ετσι πληροφοριακα...:p

Οχι δεν ειπα τιποτα το ειχα βαλει στο καλαθι (οχι στην τελικη παραγγελεια και η κοπελα μου ειπε οτι θα σταλει μαζι και η θηκη χωρις εξτρα χρεωση -να σου πω την αληθεια για την προστασια εστω για τωρα στην αρχη προτειμω του τυπου gel που πηρα με 5 ευρω απο το plaisio αυτη εδω δεν νομιζω να προστατευει τιποτα σε περιπτωση πτωσης - οχι οτι με χαλασε βεβαια το δωρο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.