Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Vasot

Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
[MENTION=22717]azazil1190[/MENTION] Ποσες καρτες εχεις αγορασει τον τελευταιο καιρο ;

αυτη ειναι για διακοσμητικη στην κουζινα ;:p

Μεγεις και απο μενα :)

Ευχαριστω φιλαρακι να εισαι καλα.Τι να σου πω εχω χασει τον λογαριασμο.Πρεπει να ειναξ καμια 10καρια:p

Link to comment
Share on other sites

Αζα τελειωνε αγορινα μου με το σαπακι ... :hehe:

You think I would put my name on a locked down card?

EVGA GTX 780 Ti Classified K|NGP|N Edition | EVGA Forums

Επειδη ακομα αργουμε για kingpin θα βολευτώ με αυτη εαν μπορεσει να μου δωσει 1450 σταθερα πυρηνα θα ειμαι μια χαρα.Τα 1700 ασε οταν παρω την kingpin:p:p

Link to comment
Share on other sites

να μείνεις με μια κάρτα για ένα εξάμηνο δεν το έχεις σκεφτεί;:upside: καλοδούλεφτη και αυτή Νίκο...

Eυχαριστωωωω!!!! Εγω θελω να μεινω με μια καρτα αλλα δεν με αφηνουν να αγιάσω. Τι να κανω...Που θα παει θα την βρω την χρυση τομή:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστωωωω!!!! Εγω θελω να μεινω με μια καρτα αλλα δεν με αφηνουν να αγιάσω. Τι να κανω...Που θα παει θα την βρω την χρυση τομή:tomato:

καλημερα !!!

ε πιστευω μετα απο την kingpin edition να κατσεις επιτελους στα αυγα σου!!!

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Σιγα να μην κατσει!! :o λες και εσυ ειδικα, δεν τον ξερεις τον Νικο!! :hehe:

Κατσε να μπει κ αυτος στο κλαμπ τον παντρεμενων κ να του ερθει κανα παιδακι πρωτα

ο θεος κ θα δουμε μετα πως θα κατσει στα αυγα του κ αυτος.

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να μπει κ αυτος στο κλαμπ τον παντρεμενων κ να του ερθει κανα παιδακι πρωτα

ο θεος κ θα δουμε μετα πως θα κατσει στα αυγα του κ αυτος.

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Mα για το παιδι μου θα αγοραζω καρτες πρωτα ο θεος:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλει σκέψεις τι θα σου ζητάει ο γιος σου τα χριστούγεννα :rubik::rubik::rubik:

Δωσε κανα σκορ ρε συ να δουμε τι κανει.....αερατη και εγω θα σας δωσω υγρα ονειρα:hehe::hehe::hehe:

Με τα παιχνιδια τι εκανες σου στειλαν κωδικους?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακομα αργουμε για kingpin θα βολευτώ με αυτη εαν μπορεσει να μου δωσει 1450 σταθερα πυρηνα θα ειμαι μια χαρα.Τα 1700 ασε οταν παρω την kingpin:p:p

ετσι ακριβως. 1450 24/7 και εισαι αρχοντας!!που με 74% asic σε βλεπω ανετα εκει ψηλα και ακομα παραπερα!

Link to comment
Share on other sites

68.6a asic δεν την έψαξα πολύ τι κάρτα μου φαίνεται αρκετά fail κομμάτι πάντως....που για να βγάλει μερικά bench 1220 με το ζόρι πάει.

τώρα μου βγήκαν αλλα αντί να παίξω format ετοιμάζομαι να κάνω

μικρόsoft <--- εισαι για το #ου**ο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.