Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Vasot

Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
[MENTION=22717]azazil1190[/MENTION];1063665169]Kαι μερικες νεες φωτο απο την τελειωμενη πλεον kpe στα θεματα νερα θελω μονο να δω θερμοκρασιες στα vrm σε σχεση με το foul wb που της ειχα !!!

Nικο πολυ ωραια ειναι ετσι τουμπανοοοοοοοο :red::red::red::red::red:

Ευχαριστω αδερφδουλη!!!Να ειναι καλα ο Γιαννης με τις ιδεες του!

Με εχουν και εδω οκ να δωσουμε καμια ιδεα στην EK :p

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152435202799384.1073741850.294378959383&type=1

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πείς τρέλε μου ΠΟΥ στο λύκο βρήκατε τα μπλοκάκια??

respect για την ιδέα...:worship:

Ευχαριστω ρε συ να το το λινκ

Aquatuning - Der Wasserkühlung Vollsortimenter - Alphacool MCX one Alphacool MCX one 20014

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22717]azazil1190[/MENTION]... Νίκο... ρε σύ λίγο άσχετο αλλά τα sleeve καλώδια απο πού τα πήρες?

Εκτός απο κόκκινα έχει και λευκά? :p

BTW η κάρτα είναι γεμάτη σωληνάκια... χαχαχαα πύραυλος λέμε! :haha:

Eυχαριστω αγορι να εισαι καλα!!!Τα καλωδια τα πηρα απο eworld πατρα!Εχει και αλλα χρωματα!Σε ευτο εχω κοκκινα στο αλλο που ειδες εχω μπλε :p

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω αγορι να εισαι καλα!!!Τα καλωδια τα πηρα απο eworld πατρα!Εχει και αλλα χρωματα!Σε ευτο εχω κοκκινα στο αλλο που ειδες εχω μπλε :p

Εδώ αθήνα ξέρουμε κανά μαγαζί??

Έχω φτιάξει ένα τούμπανο project ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ sleeved καλώδια! (Λευκά ή Κόκκινα ή Mix)

Καλά η K|NGP|N μου θυμίζει τον bane στο batman arkham...xaxaxaa :haha:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ αθήνα ξέρουμε κανά μαγαζί??

Έχω φτιάξει ένα τούμπανο project ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ sleeved καλώδια! (Λευκά ή Κόκκινα ή Mix)

Καλά η K|NGP|N μου θυμίζει τον bane στο batman arkham...xaxaxaa :haha:

Aθηνα δεν ξερω αυτο μπορει ομως να στο λυσει καρμεν και κοπριτης!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ αθήνα ξέρουμε κανά μαγαζί??

Έχω φτιάξει ένα τούμπανο project ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ sleeved καλώδια! (Λευκά ή Κόκκινα ή Mix)

Καλά η K|NGP|N μου θυμίζει τον bane στο batman arkham...xaxaxaa :haha:

Αθήνα έχει το e-shop

E-SHOP.GR:

Link to comment
Share on other sites

Αθήνα έχει το e-shop

E-SHOP.GR:

:offtopic2:

Δυστυχώς αυτά που έχει είναι "Extensions" δηλαδή θηλυκά/αρσενικά!

Εγώ ψάχνω μονοκόμματα καλώδια (Αρσενικά και απο τις 2 μεριές για απευθείας σύνδεση PSU με το Hardware).

:offtopic2:

Τέλος των off-topic posts. :sorry: mods.

Link to comment
Share on other sites

Sebastian δεν αξίζει δηλαδή να βάλω 2η Kingpin? Μου ήρθε σήμερα...

...και μονο το stutter που θα εχεις, οχι! Μονο για νουμερα... εκτος εαν εισαι vsyncακιας!

Δεν περασαν πολλες μερες που τσεκαρα SLI 780gtx VS GTX Titan single και σε ολα τα παιχνιδια το GTX TITAN επεζε σαφως πιο smooth! Σε 1440p το τσεκαρα...Το stutter σε multigpu λυσεις κανει μπαμ και ειναι σπαστικο ειδικα οταν τα fps ειναι κατω απο 100 fps.

Να δουμε τι θα κανει το GSYNC της Nvidia πανω στο stutter σε SLI!

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγορι Lerios, εχεις δει καπου τοσο εντονα προβληματα?? Νομιζα το stutter διαρκει 1-2 δεκατα του second οχι τοσο πολυ.

Αν το δεις Azazil πες και συ που εχεις αγορασει 90 καρτες γραφικων!

https://www.youtube.com/watch?v=AHm4EVWBSLU

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγορι Lerios, εχεις δει καπου τοσο εντονα προβληματα?? Νομιζα το stutter διαρκει 1-2 δεκατα του second οχι τοσο πολυ.

Αν το δεις Azazil πες και συ που εχεις αγορασει 90 καρτες γραφικων!

https://www.youtube.com/watch?v=AHm4EVWBSLU

Nαι το ειχα και εγω στο συγκεκριμενο παιχνιδι οταν ειχα quad sli με 590 και με 690.Στο sli με τους τιτανες δεν ηταν στα ματια μου τοσο εντονο ισως μια στο τοσο να το βλεπα!

Link to comment
Share on other sites

οποιος θελει να δει stuttering ας ερθει με 2 χ 780 σε σχεση με την μια GTX Titan σε 1440p....

Σε διάφορα games, οπως far cry III, Metro Last light, Crysis III....

Σε 1080p που τρεχει με 120 και φευγα fps μην περιμενετε να δειτε stutter ευκολα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.