Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Vasot

Recommended Posts

Εγω δεν προμοταρω τιποτε.

Εσκασα την 700αρα μου στην πρασινη.

Σκαω τωρα την 430αρα μου στην κοκκινη.

Ψηνομαι για την Ti αν δω συμπεριφορα 780 ... δλδ 1200/1800 με official bios no throttle.

Και απλα :hehe: με καποιους κολλημενους.

τωρα θελεις να βγεις και αλωβητος απο ολη αυτη την προπαγανδα ρε zpaf :jester:

εγω σου εχω πει :tomato::tomato::tomato: δεν γλιτωνεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Ξερουμε ποσο θα παιζουν οι καστομιες πανω κατω σε 780τι? γιατι εαν ειναι σε καλα επιπεδα μια 780 ti class δεν μπορω να φανταστω τι θα κανει.Ειδικα στα νερα που εκει μαλλον θα παιξω μπαλα!

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε ποσο θα παιζουν οι καστομιες πανω κατω σε 780τι? γιατι εαν ειναι σε καλα επιπεδα μια 780 ti class δεν μπορω να φανταστω τι θα κανει.Ειδικα στα νερα που εκει μαλλον θα παιξω μπαλα!

Customs εννοεις το cooler ? Ολες με reference pcb θα εχουν το ιδιο θεμα με tdp throttle γιατι εχουν τους ιδιους περιορισμους απο Nvidia! Οσους ανεμιστήρες και να βαλουν οσα κιλά ψήκτρας απο χαλκο να της φορεσουν ακομα και 10 slots να πιασουν δεν ειναι customs απλα εχουν custom ψυξη! Ελα μου ομως που δεν την κοβει η ψύξη! :hehe:

Μονο η 780ti Classified θα ειναι OK αλλα δεν θελω να φανταστω ποσο θα εχει και αν αξιζει η αγορα της τοτε που θα βγει μιας και θα εχουμε μπει στο 2014 πια και ζυγώνουν τα Maxw...

Παρτε την πιο οικονομικη 780ti ή 780 gtx και κλειστε την γενια....

Link to comment
Share on other sites

Aφου το βαζεις που το βαζεις ρε Γιαννη βαλε και το υπολοιπο!:p:hehe:

ytnk.jpg

Περα απο κηπουρός ειναι και το χρυσό ψαλίδι! Τα κοβει μεχρι εκει που του κανει κεφι...

image.jpg

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στην σειρα 7 EVGA μια φορα εβαλε καλη τιμη και υπηρξε χαος(760 στα 221ευρο με μεταφορικα απο evga eu). Τωρα σου χρεωνει και τα ''δωρεαν''παιχνιδια :big_boss:.

Κι από τότε, προσπαθούν κάποιοι να τις πουλήσουν όσο τις πήραν! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παντως αυτο που λετε μερικοι που ψαχνετε μεταχειρισμενη gtx780 ισχυει.Την βρισκεις max 50 ευρω φθηνοτερη απο να την αγορασεις καινουρια σε ολες τις αγγελιες Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Kαρταρα κοντεψαν 8ghz οι μνημες και ο πυρηνας δε πηγε και ασχημα.Με νερο θα δουλευει 1350/8000 αυτο το θηριο.

700€ πανακριβη ομως.

Αφου τρεχει με turbo clock ολη την ωρα.... στα ντουζενια της ανα πασα ωρα και στιγμη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.