Jump to content



Eρχεται η GEFORCE GTX 780 Ti (η απαντηση της Nvidia στην ΑMD R9 290x)


Vasot

Recommended Posts

Ναι τα γνωστα settings στον οδηγο αλλα και ο τυπος εχει πειραξει δεν ειναι σε μαμα.Πλεον στο valley οταν κυνηγας και το 0.5 οπως ξερεις το πειραζεις εφοσων η ουσια του μπεντς ειναι το 0,0001 στο σκορ

Συν οτι οι τυποι στο overclock.net απο οτι εμαθα δλδ που μιλησα εχουν και ''κομμενα'' win7-win8 μονο για μπεντς για μεγαλυτερα σκορ.Πραγμα που εγω δεν εχω...ακομα!!!Αν και η καρτουλα μου εχει περιθωριο να ανεβει ακομα απο οτι ειδα και πυρηνα και μνημες λιγο ακομα αλλα δεν θελω τα της πιω το αιμα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
Tην Παρασκευη στην πορτα μου αν ολα πανε καλα.

Να παρει και ο Τακης την 780 του πισω.

j059.jpg

Τελικα αγορι μου εσενα σου παει τρελα το gk110 σε οτι μορφη και αν εχει βγει και βγει.Πιστευουμε σε σενα αντε με το καλο να δουμε κανα φρεσκο σκορ απο το πιπινι!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω γελάω πάντως πως δίνετε βάση σε όποιο review σας κάνει κέφι, όταν όλα μα όλα είναι ούφα και δεν κάνουνε σωστά τις μετρήσεις στα multiplayer games και ειδικότερα σε BF3, BF4, Crysis 2/3, κλπ ( θα μου πείς, ποιός είναι διατεθειμένος και να μάθει καλά το game, και να τρέξει 10 3λεπτα loops σε συγκεκριμένη πίστα, σε συγκεκριμένο server, και παίζοντας με τον ίδιο τρόπο, και να είναι ταυτόχρονα πέραν του υπερ-υπομονετικού να είναι και 100% τίμιος και να μην παίζει με τα νούμερα ? ).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.