Jump to content



Infosystem 2004


Chosen

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από eleven

Μεγιστε Samael εγραψες............:jump:

Xεχεχεεχ!Να σε καλα τρισΜεγιστε Eleven :hehe:

(να φερουμε σκληρο τελικα ή μπααα....??)

Καθως φαινετε θα μαζευτει ολος ο Λαμπης Σαλονικα αυτο το ΣΚ :D

Οπωτε κληστε τραπεζια σε κανενα μαγαζι να κανουμε κανενα πανελληνιο συνεδριο Λαμπολογιας(μαλλον παπαρολογιας θα ειναι αλλα τεσπα...) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 00:35]

Xεχεχεεχ!Να σε καλα τρισΜεγιστε Eleven :hehe:

(να φερουμε σκληρο τελικα ή μπααα....??)

Καθως φαινετε θα μαζευτει ολος ο Λαμπης Σαλονικα αυτο το ΣΚ :D

Οπωτε κληστε τραπεζια σε κανενα μαγαζι να κανουμε κανενα πανελληνιο συνεδριο Λαμπολογιας(μαλλον παπαρολογιας θα ειναι αλλα τεσπα...) :hehe:

πλυνε το αμαξι.............φουλαρε βενζινα και φυγαμε........

ΣΑΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:jump:

αντε να γνωρισω και τους υπολοιπους και απο κοντα..........γμω το ΜΣΝ μου γμω:unsure:

ΠΑΡΗ!!!!! καποιο καλο παιδι μου σφυριξε οτι θα γεμισουμε τους 2 120αριδες στην εκθεση....χεχεχεχεε

τα λεμε απο κοντα σε λιγες μερεςςςςςςςςςςςς:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio

Θεσσαλονικη γινεται??

Ναι

Αρχική απάντηση από aristos87

Την θέλω την ζωή μου... Θα πάω με κτελ... :p

Αυτο τωρα ηταν black humour;... 8-)

Αρχική απάντηση από JiMk

’ντε να ξιγιθούμε να δούμε ποιος είναι ο άντρας :p

Μαζεψε την λιγο ρε συ Τζιμη, εχεις κλεισει την κυκλοφορια στην Τσιμισκη...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Όλα θα γίνουν....

Καφές----> Φαί----> Μπουζούκια, 1ο τραπέζι ο Λάμπης :D

Σε ολα αυτα πρεπει να χορεσεις τις φαπες του Φανη , το γαλατακι σου , και μερικες προκαταβολικες "φαπουλες"? απο τον προνσταρ......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

O Overclocked? Φάνη διπλό πάτο στο τσίγκινο...

Oπως ειθιστε τοσο καιρο οι αντμιν του φορουμ ειναι VIP και σαφεστατα κυκλοφορουν μονο κατοπην συνοδειας προσωπικου ασφαλειας.Ακομα ενα οτι θα ανεβουν βορεια....στα μερη του Νονου οποτε δεν εχουν να ανυσηχουν για τιποτα περα εαν το αποθεμα απο κορωνες τελειωνει.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έχω μάθημα 12-14 Παρασκευή πρωί στην σχολή και μετά κατα το απόγευμα (μαλλον 5 ή 6) θα φύγω με το τρένο που θα υπάρχει εκείνη την ώρα... Λογικά κατα τις 1 θα φτάσω θα μείνω στον αδελφό μου και την επώμενη μέρα πέρνω ενα τηλέφωνο τον Jim και κανονίζουμε πώς θα βρεθούμε... Απο τα μέροι εκεί ειμαι παντελός άσχετος και αν δεν συνενωηθώ με κάποιον ουτε στην έκθεση δεν θα μπορέσω να πάω..... :(

Γι'αυτο I need help....

Το σπίτι του αδερφού μου είναι στην περιοχή κάτω τουμπα κοντά σε ενα ίδριμα παπαφι καπου πιο κατω που περναει ενα ποταμι απο ενα παλιό εργοστασιο.... :confused: οποιος καταλαβε καταλαβε :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.