Jump to content



Flash Games


Ilias83

Recommended Posts

Εδώ έχει 6 Flash games: www.yetisports.org

Είναι νομίζω πάρα μα πάρα πολύ καλά...

Κατεβάστε τα και παίξτε:

Και για να υπάρχει ενδιαφέρον πάμε μια κόντρα....

Στο 4 Albatros Overload:

post-1045-1416071295,0201_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πο ρε φίλε έχω νευριάσει άγρια σκάω όλο κάτω το καλυτερο που κατάφερα ήταν 1300 και κάτι ψηλά!Κορυφή είναι όταν σκάει το πιγκουινάκι μέσα στιν άμμο χωρίς να πίαστει πάνω στο άλμπατρος!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=1194 εδώ στο τελευταίο ποστ έχω ένα score αλλά δεν φαίνεται καλά θα προσπαθήσω να το ανεβάσω και εδώ αλλά δεν ξέρω αν θα μπορέσω να πετύχω καλύτερη ποιότητα μπορεί να μου πεί κάποιος πως να ανεβάσω μια εικόνα bmp 3.75 MB?

έχω το photoshop αν βοηθάει αλλά δεν ξέρω να το χρησιμοποιώ αν με βοηθήσετε λίγο θα το κάνω γιατί πολλές φορέσ ήθελα να ανεβάσω εικόνα αλλά δεν τα κατάφερα

Link to comment
Share on other sites

Βρε φίλε ανοιξέ την με οποιοδήποτε πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας και σώσε ως .jpeg

@las_kar_is: Ωραίος ο χρυσορύχος Να τι έχω καταφέρει εγώ μέχρι τώρα σε αυτό το παιχνιδάκι (εκεί χάνω συνήθως - έχω περάσει και στο επόμενο επίπεδο -όχι με πολύ μεγαλύτερο score-, αλλά επειδή δεν κρατάει Hi-score και βγαίνει κατευθείαν δεν προλαβαίνω να κρατήσω PrtScn)

post-1045-1416071300,4412_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με φάγατε λάχανο (καλά για το Big Wave δεν έχω γνώμη απλά postαρα γιατι μου φάνηκε μεγάλο, αλλά έχω παίξει 3 φορές το πολύ)

Στο Albatros Overload πίστευα οτι δεν γίνεται πιο ψηλά

Στις φώκιες όμως δεν με περάσατε...

Αναμείνατε στο ακουστικό σας...

Αρχίζει μάχη....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.