Jump to content



Δυνατο Gaming PC χωρις υπερβολες


ababapanos

Recommended Posts

εγω παλι θα ρωτησω τα δικα μου. Επειδη θεωρω πως για ολη την κουβεντα που κανουμε το Α και το Ω ειναι η οθονη, γιατι αν τελικα παω σε μια απλη 24αρα 1080 πχ... μετα δεν βρισκω και τον λογο να παω καν για την 780, και με μια 280Χ βολευομαι που λεει ο λογος...

Αλλα αν τελικα παω για την LG 29EA93 με 2560x1080 η στην Dell με 1440 αλαζει το πραγμα κατα πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
εγω παλι θα ρωτησω τα δικα μου. Επειδη θεωρω πως για ολη την κουβεντα που κανουμε το Α και το Ω ειναι η οθονη, γιατι αν τελικα παω σε μια απλη 24αρα 1080 πχ... μετα δεν βρισκω και τον λογο να παω καν για την 780, και με μια 280Χ βολευομαι που λεει ο λογος...

Αλλα αν τελικα παω για την LG 29EA93 με 2560x1080 η στην Dell με 1440 αλαζει το πραγμα κατα πολυ

Βόλευεσε για τώρα.

Σε ένα χρόνο ή λιγότερο τα παιχνίδια θα έχουνε άλλες απαιτήσεις.

Θα αλλάζεις κάρτα κάθε 8μηνο;

#mobile

Link to comment
Share on other sites

αυτες ειναι απαντησεις:laughing:

Πηγαινε ρε φιλε και παρε αυτα που θες και σου αρεσουν γιατι ο επομενος θα σε στειλει στο μοναστηρακι να παρεις κανα P4 απο τα παλιατζηδικα η απ τη χωματερη Ασπροπυργου :devil: (ειδικα αν εχεις γραψει τετοια αμαρτηματα στο παραδιπλανο την εκατσες:happy2: )

rofl

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι θα ρωτησω τα δικα μου. Επειδη θεωρω πως για ολη την κουβεντα που κανουμε το Α και το Ω ειναι η οθονη, γιατι αν τελικα παω σε μια απλη 24αρα 1080 πχ... μετα δεν βρισκω και τον λογο να παω καν για την 780, και με μια 280Χ βολευομαι που λεει ο λογος...

Αλλα αν τελικα παω για την LG 29EA93 με 2560x1080 η στην Dell με 1440 αλαζει το πραγμα κατα πολυ

Μπορεις να δεις και

Dell UltraSharp U2412M | Skroutz.gr

LG 24EB23PY | Skroutz.gr

24αρια Ips σε αναλυση 1920x1200

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι θα ρωτησω τα δικα μου. Επειδη θεωρω πως για ολη την κουβεντα που κανουμε το Α και το Ω ειναι η οθονη, γιατι αν τελικα παω σε μια απλη 24αρα 1080 πχ... μετα δεν βρισκω και τον λογο να παω καν για την 780, και με μια 280Χ βολευομαι που λεει ο λογος...

Αλλα αν τελικα παω για την LG 29EA93 με 2560x1080 η στην Dell με 1440 αλαζει το πραγμα κατα πολυ

Σε αυτο αναφερομουν οχι οτι οι παραπανω προτασεις που εκανα ηταν καλυτερες απο monitor 2560x1440..

Link to comment
Share on other sites

Για 100 ευρω μονο διαφορα θα παω για τον i7 4770K , ξερω οτι για gaming o Ι5 ειναι μια χαρα αλλα σκευτομαι και το μελον.

Σωστός. Οπωσδήποτε 8 θρεντς ο επεξεργαστής. Τόσο θα ζητάνε τα μελλοντικά games. Έχει εξαντληθεί το θέμα. Βλέπεις σε τελευταίας γενιάς games τον 2600Κ να βγαίνει μπροστά από τον 4670Κ λόγω του HT.

Μητρική μην πάρεις κάτι ιδιαίτερα ακριβό(κοντά στα 100€). Δεν παίζει ρόλο πια στο κλοκάρισμα. Μόνο να σε καλύπτει σε δυνατότητες.

Μνήμη στα 8Gb θα ήταν αρκετή. Για να είσαι καλυμμένος χωρίς καμία μελλοντική αναβάθμιση 32Gb είναι ό,τι πρέπει. Ανάμεσα σε 16 και 32 θέλουν κάποιες προηγμένες μηχανές γραφικών όπως η luminous για να τρέξουν στο τέρμα.

Και τα υπόλοιπα ό,τι νομίζεις.

Μπορεις να δεις και

Dell UltraSharp U2412M | Skroutz.gr

LG 24EB23PY | Skroutz.gr

24αρια Ips σε αναλυση 1920x1200

Η dell είναι παλιό μοντέλο. Η LG κανόνι.

Link to comment
Share on other sites

Στο έβαλα επειδή το έχουν βάλει σε προσφορά και έχω διαβάσει ότι η σειρά ''V'' είναι ότι καλύτερο μπορείς να πάρεις από coolmaster.

Προς το τέλος του review Cooler Master V700 reviewed αναφέρουν ότι το δοκίμασαν σε sli gtx 780, Θα σου πουν και οι υπόλοιποι αλλά πιστεύω σε καλύπτει και με το παραπάνω. Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.