Jump to content



Uri Geller


Ελληνίδα

Recommended Posts

Αμα λάχει λυγίζουμε και κουτάλια ! Είδε κανείς τον Uri Geller ? Λυγίσατε κουταλάκια ? Εγώ πάντως , απίστευτο , αλλά τα κατάφερα χωρίς να εξασκήσω καμμία πίεση . Το μέταλλο μαλάκωσε τόσο που λύγισε στα δύο !

Link to comment
Share on other sites

Απόσπασμα από ένθετο της Κυριακάτικης ελευθεροτυπίας: "Πάντως εμείς και με τα κουταλάκια μας ίσια φύγαμε, αλλά και με μια απίστευτη όρεξη για κάπνισμα". Α ρε κομπογιανίτες που κυκλοφορούν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα επανω στη τηλεοραση το τρυπιο μου προμιε... του ειπα "κολλησου κολλησου" και ως δια μαγεις το προμιε αρχισε να δουλευει!!!

επιασε -99οC

""in a world of Uri Geller, who needs Hipro?!?""

Στην αυστραλια απο οσο εμαθα τον κυνηγανε ακομα και οι σκυλοι....

Μετα το Show που εκανε πηραν τα κουταλια και τα εξατασαν και βρηκαν οτι το μεταλο που ηταν φτιαγμενα ηταν σαν το καλαι που χρησιμοποιηται στις κολλησεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

Στην αυστραλια απο οσο εμαθα τον κυνηγανε ακομα και οι σκυλοι....

Μετα το Show που εκανε πηραν τα κουταλια και τα εξατασαν και βρηκαν οτι το μεταλο που ηταν φτιαγμενα ηταν σαν το καλαι που χρησιμοποιηται στις κολλησεις

Εβραιος ειναι ,τα λογια ειναι περιττα!!!!!

Εγω ποτε μου δεν τον πιστεψα κατι τετοιο....

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Παντως ενα φιλαρακι μου εκοψε το καπνισμα μαχαιρι. Και καπνιζε 2- 2μιση πακετα την ημερα !!!

ΥΓ

Το ειδε σε βιντεο....

ROLF!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως θεωρω οτι εχει απλως πολυ ενισχυμενες μαγνητικες δυναμεις..και εν αντιθεσει με ολους εμας μπορει και τις κατευθυνει αναλογα...

Ακομα και ο πιο βαρβατος ταχυδακτυλουργος πχ. Copperfield δεν εχει τοσα χρονια καριερας...

Απλως δεν προκαλει,και σε κερδιζει με τη μετριοπαθεια του..πονταρει πολλα εκει...

Σιγουρα σε καποια φαση ειπε "Δε βγαζω και κανα φραγκο απο την ιστορια"?

Λογικο νομιζω..(Ειναι και εβραιος ε!!!!) Μπειτε στο site του να δειτε..Πουλαει μεχρι και υπογεγραμμενες ζωγραφιες του...

Στα χρονια που σερφαρω εχω δει χιλιαδες σαν αυτον..Ειναι τεραστιο το ποσοστο ανθρωπων με τετοιες ιδιορυθμιες..

Το 90% γενιουνται ετσι(Απο μωρα φαινεται οτι κατι γινεται)..το αλλο 10% το βλεπει σε μεγαλη ηλικια..

Αληθεια..εχετε ακουστα για τα παιδια indigo??? Σιγουρα πολλα περιεργα συμβαινουν σε αυτον τον κοσμο...Και σιγουρα υπαρχει και κατηγορια ανθρωπων με σωματικες δυναμεις απιστευτες,δεν ειναι μονο το πνευματικο πεδιο η το ψυχικο..Απλως γι αυτους ειναι πιο ευκολη η αποδειξη...

Οπως και να εχει σε αυτα τα θεματα ισχυει ενα πραγμα...Η εχεις την ταση να τα πιστευεις,η τα αμφισβητεις..

The Truth Is Out There Anyway...

Link to comment
Share on other sites

Ο Γελλερ ειναι στη μπισνα απο την δεκαετία του 70 , δεν εχει ανάγκη τον χαρταβέλα που τον εμαθε χθές.

Και αυτα με τα κουταλια φτιαγμένα απο κολλάι ειναι λιγο φεσι. Δεν ξερω τι εγινε στην αυστραλία αλλά 30 χρόνια οπου σταθει και οπου βρεθει λυγίζει κουταλια που του φερνουνε χύμα . Τα κανει επεμβαση πριν τα λυγίσει?

Link to comment
Share on other sites

δε ξερω ρε συ τι εχει γινει.

οτι διαβασα εγραψα...

μου κανει εντυπωση παντως οτι τοσες φορες που τον εχω δει να το κανει, ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ το κανει με τον ιδιο ΑΚΡΙΒΩΣ τροπο, χρησιμοποιοντας πιστα τις ΙΔΙΕΣ παντα κινησεις....

ΥΓ @ alex: την περασμενη εβδομα στο eurosport ειχε τον αγωνα του μιχαλακη στο K1max ... το ειδες?

Link to comment
Share on other sites

[οff topic[

Δεν πιανω eurosport μονο τα @@ μου πιανω εδω πέρα δυστιχώς. Αν ειναι απο 2003 με τον massato το εχω δει στο νετ.

Αν ειναι απο 2004 προκριματικά δεν το χω δει.

Κατεβασα ενα clip με τον νικητη νομιζω του τελευταιου Κ1MAX Βuakaw και εχω μεινει. Καταπληκτικος ο τυπας.

Παρε να χεις

http://www.compfused.com/directlink/388/

[/off topic]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω οτι όλα αυτά περί μαγείας και τα σχετικά πιστεύω είναι @@. Όλα εξηγούνται πιστεύω. Κάποια δεν μπορώ να τα εξηγήσω εγώ (φυσικό αφού δεν έχω ταλειώσει ακόμα το σχολείο) αλλά είμαι σίγουρος πως κάποιος με μεγάλη παρατηρητικότητα, προσοχή και γνώσεις μπορεί άνετα να εξηγήσει κάτι τέτοιου είδους κόλπα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.