Jump to content



Μπορει καποιος να μου πει αν υπάρχει στην ελλαδα το Counter Strike Source? PLEASE!


davisorle

Recommended Posts

Απλα επειδη συντομα μπορει να ερχομαι στην Ελλαδα απο Αμερικη θα ήθελα να χερο αν υποστιριζεται στην Ελλάδα το Steam ώστε να παιζω Counter Strike Source! Παρακαλω αν εχετε πληροφορια ενημερώστεμαι! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Το site το βρηκα οταν θημηθηκα μετα απο χρονια το in.gr και εκανα search εκει και μου εμφανιστικε ως μια απο τις επιλογες! Ετσι με τραβηξε και μπηκα να δω!

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ κιαλλος πορωμενος με το cs.welcome.λοιπον servers εδω ελλαδα που να παιζεις source δεν εχουν σηκωθει/αναβαθμιστει ακομα.ειναι σε 1.6.πιστευω οτι σε λιγο καιρο θα μπορεις να παιζεις μιας και ολοι θα πανε σε source

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από davisorle

Γαμοτο... Εδω παιζω με 64 ατομα με 45 ping.... Εχω ADSL deluxe ultra Sbc ! Δεν θα αντεξω να χσασω το παιχνιδι μου.... Εσεις εχετε παιξει η απλα το ψαξατε?

συγνώμη αλλά στην Ελλάδα όταν με το καλό έρθεις τι σύνδεση θα έχεις? έχεις μεριμνήσει γι αυτό? Γιατί με 56PSTN θα σου έρθει λίγο ταμπλάς...
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από davisorle

Γαμοτο... Εδω παιζω με 64 ατομα με 45 ping.... Εχω ADSL deluxe ultra Sbc ! Δεν θα αντεξω να χσασω το παιχνιδι μου.... Εσεις εχετε παιξει η απλα το ψαξατε?

Θα χρειαστέις τουλάχιστον μια DSL για να παίζεις καπως αξιοπρεπώς.... Ειδικα με τους servers του εξωτερικού, κατω απο 80-100 Ping δυσκολα θα βρεις... Εγω παιζω CS: Source και το ping ειναι γύρω στο 100 συνήθως... αλλα δε παίζω σε ελληνικους μιας και δεν υπάρχουν ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η κουβέντα με βοηθά κι εμένα που ψάχνω σερβερ για Condition Zero...

το thegame έχει κι έναν τέτοιο! Ελπίζω ότι παίζει πάντα, ή κάνω λάθος;;;

Όχι για μένα φυσικά αλλά για ξάδερφο που χτυπίέται που δεν βρίσκει ελληνικό και το αγόρασε άσκοπα λέει...

Αυτό το καινούριο CS:source πρέπει να βασίζεται στη μηχανή HalfLifeII???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perlepes

λοιπον σηκωθηκαν 2 ελληνικοι servers για source απο το The Game

ip : 62.103.123.6:27015

και 62.103.114.134:27015

hf :p

αν ειχαν και κανεναν να παιζει καλα θα ητανε! αλλα μεχρι τωρα ουδεις...

παντως το CS Source με ευρωπαικους servers παιζεις ανετα... Εγω σε τιγκαρισμενο DSLAM με Τellas 384 πιανω 120 και πανω με ευρωπη! :(

αλλα αν δεν ειναι Greek ο server δε λεει!!

(με ιταλια βεβαια εχω 90-120 γιατι ως γνωστον η Tellas εχει δικτυο μαζι με ιταλικη εταιρια ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντισεις πρωτων! Εχω νεα! 6η και τελευταια φαση downloading για το Half-Life 2 εγινε πριν λιγο και συντομα θα παιζω HALFLIFE 2!!!!!! Απιστευτο αφου το περιμενουμε εδω και 2 χρονια! Να πω την αμαρτια μου ειχα και την διαβοητη εκδοση του κλεμενου πακετου εδω :p ! Τωρα ελπιζω να εχετε δικιο παιδια γιατι εγω μολις τωρα σταματησα να παιζω λιγο να φαω και παω να παιξω παλι! Και κατι αλλο... οι Servers που λετε ειναι ελλινικοι η απλα κοντινοι? Και ακομα τι τιμες πεζοθν εκει για DSL καλη? Εγω [ιανω απο 12 ping με 60 στιν χειροτερη... Θα απογοητευθω ε? Αντε και με το καλο αθριο να παιζω Half life 2!

Και για το παλικαρι που ρωτησε ΝΑΙ ειναι η μιχανη του Half Life 2 και τα σημερινα νεα ηταν οτι η VU δεν κραταγε το παιχνιδι ως αιχμαλωτο λωγο διαφορων αλλα διορθωναν "bugs".... Τωρα ο θεος και η ψυχη τουσ τι ειναι αληθεια και τι οχι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από catgirl [14-10-2004 07:21]

Αυτή η κουβέντα με βοηθά κι εμένα που ψάχνω σερβερ για Condition Zero...

το thegame έχει κι έναν τέτοιο! Ελπίζω ότι παίζει πάντα, ή κάνω λάθος;;;

Όχι για μένα φυσικά αλλά για ξάδερφο που χτυπίέται που δεν βρίσκει ελληνικό και το αγόρασε άσκοπα λέει...

Αυτό το καινούριο CS:source πρέπει να βασίζεται στη μηχανή HalfLifeII???

Βασικα το Half LIfe 2 και καλα ειναι η μηχανη του Cs :source! Την μηχανη γραφικων την λενε Source οποτε ετσι υποτιθεται οτι θα το λεμε και καλα.... Ξερω και'γω τι κανουν....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ρε παιδιά πως παίζεται cs μέσω net???με το the all seeing eye?πήγα και πήρα το half life γνήσιο από το πλαίσιο για να έχω το cd key και όταν πήγα να το κάνω register μου έγραψε "the cd key is already in use"!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.