Jump to content



Επιλογή τροφοδοτικου


dimmelis

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
ναι έτσι λέει αλλά κ την άλλη "των 10 χρόνων" δεν την δίνει το e-shop φαντάζομαι, αλλά η EVGA (της γειτονιάς)

H εγγύηση σου θα είναι 10 χρονια μόλις κάνεις register στο Site της EVGA.

Για τις τιμές είναι ανάλογα απο που ψωνίζει το κάθε κατάστημα. Η τιμή που δίνει το computerbeast είναι πιο ρεαλιστική πάντως

Link to comment
Share on other sites

Σε 10 χρόνια δε ξέρω αν θα εμπιστευόμουνα κανένα Ελληνικό κατάστημα με την κατάσταση της αγοράς.

Ας το πάρει απο όπου το βρει πιο φθηνά και το κάνει register στην εβγα

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ο άλλος λέει στο site του 10 χρόνια. Αυτος που δε ξέρει θα του ζητάει τα ρέστα στα 9 χρόνια σωστά;

Το λεπόν με την έβγα :p

Αφού το computerbeast το έχει στα 80 ευράκια και έτσι και αλλιώς μετά το πέρας χρόνων με την έβγα θα έχει να κάνει γιατί να δώσει 10 ευρώ παραπάνω στον άλλον;

Επιλογές είναι αυτές βεβαιώς βεβαίως :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδί μου, δίκιο έχεις. Κουβέντα να γίνεται. Και ποιος θα κρατήσει τροφοδοτικό 10 χρόνια... Λέμε τώρα. Πάντως, καλά έχω ακούσει για το συγκεκριμένο. Κάποτε το χαλβάδιαζα, αλλά δεν προχώρησα λόγω multiple rails.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.