Jump to content



Cases


karmen1983

Recommended Posts

1. cooler master silencio 652 90 euro (ανοίχτηκε για να ελέγξω για χτυπήματα κλπ)

2. cooler master haf stacker 935 140 euro

3.

streacom fc08 evo silver 120 euro (το κουτί ως έχει χωρίς το psu. Διαθέσιμο σε 2 μέρες από σήμερα)

4. silverstone ps09 25 euro

5. Silverstone LS01 λεντοταινίες

blue

red

green

white

5 έκαστη

όλες μαζί 15

Προσωρινά είναι κρατημένα τα 2,4,5 για ένα φίλο αν αλλάξει κάτι ενημερώνω.

*Παραλαβή απο το χώρο μου κατόπιν συνεννόησης.

*Προτεραιότητα θα δοθεί σε άτομα από Αθήνα.

*Δεκτός κάθε έλεγχος εννοείται.

*Για αποστολές εκτός Αθηνών, θα γίνει πρώτα η κατάθεση ΟΛΟΥ του ποσού σε τραπεζικό λογαριασμό. Αντικαταβολές τσουκ.

*Τυχόν έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον παραλήπτη.

*Ποστάρουμε πρώτα εδώ και μετά πμ βάση των κανόνων.

*pm με παζάρια λυπάμαι, αλλά δεν θα απαντηθούν.

*H αγγελία θα μπει και σε γειτονικό φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες όπως αναφέρω είναι κρατημένα κάποια πράγματα προς το παρόν, μέσα σε αυτά και το silverstone απο ένα φίλο μου. Απλά τα πρόσθεσα απο την αρχή μπας και τα ακυρώσει.

ελπίζω σήμερα να έχω απάντηση και να σας ενημερώσω :)

Link to comment
Share on other sites

ελεύθερο από μένα :-( δεν ψήνεται να αγοράσει τώρα pc, είχα ψηθεί να του το έφτιαχνα με το κουτί αυτό, το δεύτερο πιο όμορφο που έχω δει στην κατηγορία μετά το 5 των ίδιων. Ευχαριστώ για την υπομονή Mrs.

Link to comment
Share on other sites

κανένα πρόβλημα αγορίνα. Αυτός χάνει :p

Για αυτά που κρατάει το φιλαράκι sorry για τη καθυστέρηση αλλά περιμένω απάντηση αύριο. Οπότε και θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον για

4. silverstone ps09 25 euro

Ενδιαφέρον για silverstone ps09

Παίδες ο φίλος θέλει μόνο τις λεντοταινίες τελικά οπότε για το PS09 σειρά έχει ο [MENTION=21768]lupus_mortis[/MENTION] (στέλνω πμ) και μετά ο [MENTION=17450]gkagg[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

3. streacom fc08 evo silver 120 euro (το κουτί ως έχει χωρίς το psu. Διαθέσιμο σε 2 μέρες από σήμερα)

Δηλώνω ενδιαφέρον για το Streacom.

Λέω να το φτιάξω για δώρο στην αδερφή μου.

Με επιφύλαξη θα σου απαντήσω εντός της ημέρας για να της το δείξω πρώτα στις φωτογραφίες.

Επίσης τι παίζει με το PSU?

Link to comment
Share on other sites

Το PSU πωλείται ξεχωριστά και δε θέλω να το δώσω καθώς παίζει να το χρειαστώ σε επόμενα reviews :)

περισσότερες πληροφορίες εδώ

http://www.thelab.gr/cases-reviews/streacom-fc8-evo-what-a-quiet-world-130248.html

Link to comment
Share on other sites

E-ATX δεν είναι αυτή;

Το κουτί υποστηρίζει EATX, ATX, microATX, Mini-ITX

και έχει 8+1 expansion slots στο 925. Οπότε λογικά ναι!

Δες μία το review πριν αποφασίσεις

Link to comment
Share on other sites

Εφυγε το Silverstone στον [MENTION=17450]gkagg[/MENTION] τον οποίο ευχαριστώ για μία ακόμα φορά. (Γιώργαρε sorry αλλά σε θυμήθηκα μόνο όταν σε είδα. Γερνάω βλέπεις :hehe:)

Μείνανε τα παρακάτω λοιπόν και κρατάω προσωρινά το HAF για τον [MENTION=9203]NooDle[/MENTION] και αμέσως μετά έχει σειρά ένα παλικάρι απο διπλανό φόρουμ για το ίδιο κουτι.

1. cooler master silencio 652 90 euro (ανοίχτηκε για να ελέγξω για χτυπήματα κλπ)

2. cooler master haf stacker 935 140 euro

3.

streacom fc08 evo silver 120 euro (το κουτί ως έχει χωρίς το psu)

*Παραλαβή απο το χώρο μου κατόπιν συνεννόησης.

*Προτεραιότητα θα δοθεί σε άτομα από Αθήνα.

*Δεκτός κάθε έλεγχος εννοείται.

*Για αποστολές εκτός Αθηνών, θα γίνει πρώτα η κατάθεση ΟΛΟΥ του ποσού σε τραπεζικό λογαριασμό. Αντικαταβολές τσουκ.

*Τυχόν έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον παραλήπτη.

*Ποστάρουμε πρώτα εδώ και μετά πμ βάση των κανόνων.

*pm με παζάρια λυπάμαι, αλλά δεν θα απαντηθούν.

*H αγγελία θα μπει και σε γειτονικό φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Εφυγε το Silverstone στον [MENTION=17450]gkagg[/MENTION] τον οποίο ευχαριστώ για μία ακόμα φορά. (Γιώργαρε sorry αλλά σε θυμήθηκα μόνο όταν σε είδα. Γερνάω βλέπεις :hehe:)

Μείνανε τα παρακάτω λοιπόν και κρατάω προσωρινά το HAF για τον [MENTION=9203]NooDle[/MENTION] και αμέσως μετά έχει σειρά ένα παλικάρι απο διπλανό φόρουμ για το ίδιο κουτι.

Να είσαι καλά Αγάπη. Εγώ σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε το Stacker στο διπλανό φόρουμ :hi:

Οπότε μείνανε για να αδειάσει λίγο το σπίτι μου τα παρακάτω

1. cooler master silencio 652 90 euro (ανοίχτηκε για να ελέγξω για χτυπήματα κλπ)

2.streacom fc08 evo silver 120 euro (το κουτί ως έχει χωρίς το psu)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.