Jump to content



WildStar


env0y

Recommended Posts

Σκάλιζα σήμερα το site και παρατήρησα ότι δεν έχει γίνει καμία αναφορά γύρω από ερχόμενο subscription based MMORPG που ακούει στο όνομα WildStar

Δείτε το trailer:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=OlC-Oq_Plsk&feature=player_embedded]What is WildStar? (UK) - YouTube[/ame]

Προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ ο κόσμος του και η χρωματική παλέτα που χρησιμοποιεί (ανάλογη του WoW).

Η closed beta μόλις ξεκίνησε και ανυπομονώ για κουβεντούλα στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To Wildstar είναι το next big thing mmo από την ncsoft και την Carbine.

Αρκετοί υποθέτουν ότι το Wildstar "ευθύνεται" για την "καθυστέρηση" του Europe/NA release του Blade and Soul.

Aν και το cartoonish style δεν με ενθουσιάζει το combat system είναι active (μπορείς να κάνεις dodge τα skills) κάτι που είναι ενδιαφέρον,έχει ενδιαφέροντα skill trees και classes και πρέπει να έχει και αρκετό χιούμορ και έχει και house building (:p).

Τα μόνα πιθανα πρόβληματα που βλέπω είναι

1.ότι είναι Faction based (Dominion vs Rebels).Eλπίζω να μην γίνουν unbalanced οι servers όπως έγινε στο Aion.

2.Ότι έχει "healer" class και εδώ ελπίζω να μην γίνει όπως στο Tera που ψάχνεις αρκετή ώρα "healer" για τα Instances ή pvp.

Link to comment
Share on other sites

έχω beta ούτε που θυμάμαι από πότε, αλλά δεν με τράβηξε καθόλου δεν το έπαιξα πάνω από 30 λεπτά.

θα του ξανά ρίξω μια ματιά.

Μπορείς να κανεις invite friend στο Wildstar beta? άμα γίνετε θα ήθελα να το δοκιμάσω :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κανεις invite friend στο Wildstar beta? άμα γίνετε θα ήθελα να το δοκιμάσω :)

θα το κατεβάσω το ΣΚ φίλε μου, γιατί δεν έχω σταθεί ακόμα και θα σου στείλω μήνυμα αν έχει τέτοια επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Η αισθητική δεν είναι στα υπέρ του. Δε θυμίζει απλά WoW, ακόμη και για μένα που έχω χρόνια να ασχοληθώ, αρκετά πράγματα είναι φτυστά. Περιοχές, όπλα, χαρακτήρες μπορείς να τα βρεις πανομοιότυπα.

Φαίνεται να έχει ενδιαφέρον σενάριο και χιούμορ, προσπαθεί να συνδυάσει τα πιο επιτυχημένα στοιχεία σχεδόν όλων των υπόλοιπων MMO, αλλά δεν ξέρω αν φτάνει αυτό.

Θέλει κανείς να παίξει (WoW + GW2 + Tera) in Space;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ο spellslinger είναι κάτι σαν τον mage του wow :p βασικά το game δεν θα το έλεγα wowclone αλλά wow sequel :p έχει πολλές επιρροές απο το ( vanilla) wow και τις έχει προσαρμόσει σε ένα ποιο σύγχρονο και μοναδικό στιλ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

δοκίμασε κάποιος να μεταφέρει τον client σε άλλο pc αντί να τον ξανακατεβάσει ; στο 2ο pc που τον έκανα copy όταν πάω να τρέξω το wildstar.exe ανοίγει ο Launcher και αρχίζει ξανά από την αρχή το download

καμία ιδέα ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.