Jump to content



gaming headset + mouse - γνώμες προτάσεις


Nitoras

Recommended Posts

να πω πως είμαι υπερευχαριστημένος με τα fatal1τy αλλα το mic απεβίωσε .

k πολύ πιο παλιά είχα και κάτι sennheiser.επίσης υπερευχαριστημένος.

προτιμώ usb και έως 100e .

ίσως αλλάξω και το mouse.

χρήση mmo και κάνα cs go. οποτε mouse με πλαϊνά κουμπιά είναι ένα plus.

ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Σου προτείνω ακουστικά SOMIC από eBay και πληκτρολόγιο επίσης από eBay.

Ακουστικά με 7.1 surround και κουμπιά εντάσεων στο καλώδιο,καθώς και μικρόφωνο.

Δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τα επώνυμα διότι κοστίζουν 20 ευρώ.

Αγοράζεις 5 ζευγάρια ισότιμα του ενός επώνυμου.

Πληκτρολόγιο gaming,κόστος 20 ευρώ με συντομεύσεις.

Κινέζικο επίσης αλλά χαρακτηριστικά επώνυμου πληκτρολογίου.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

φαίνεται πολύ καλή επιλογή.δυστυχώς χτες το βραδυ απεβίωσε το ποντικάκι μου..σε άλλη φάση θα περίμενα κάνα μηνα.. τελικά κατέληξα σε logitech μιας k με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο .

Link to comment
Share on other sites

Ακουστικά :

u6aqe4a5.jpgu9uhu7a4.jpgubu9u2ev.jpggyby4emu.jpg

Πληκτρολόγιο :

y6a2y2u2.jpgjyhusure.jpgru3yry5y.jpgmu3ama8a.jpg

Έκανα μια μικρή παρουσίαση με φωτογραφίες για να πάρετε μια ιδέα περί τίνος πρόκειται αυτά τα κινέζικα.

Προς το παρόν είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Η μεγάλη μου ευχαριστήση θα κάμψει όσο περνάει ο χρόνος και δεν διαλύονται.Τα χαρακτηριστικά τους,απίστευτα!

Βέβαια,περί ορέξεως...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

creative aurvana live! απο pc1

img2807v.jpg

αξια : 60 ευρω

hackusation απο κομπλεξικους πρωταρηδες που τους αρεσει να βριζουν μανες πισω απο ενα πισι

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=217280179

αξια : ανεκτιμητη !

:hehe:

edit : Εσυ δωσε 600 ευρω για κινητο και μοστρα.

Δεν υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

creative aurvana live! απο pc1

img2807v.jpg

αξια : 60 ευρω

hackusation απο κομπλεξικους πρωταρηδες που τους αρεσει να βριζουν μανες πισω απο ενα πισι

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=217280179

αξια : ανεκτιμητη !

:hehe:

edit : Εσυ δωσε 600 ευρω για κινητο και μοστρα.

Δεν υπαρχει προβλημα.

Αν ήταν vital όπως το κινητό,θα τα έδινα απλά είσαι ανίδεος και δεν καταλαβαίνεις τη διάφορα.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

270 έχω δώσει για keyboard ακουστικά και mouse .

αλλα τους ακούω στη de_dust2 ~!

χωρίς παρεξήγηση αλλα είναι vital για μερικά games.

πχ πήρα το συγκεκριμένο mouse με 20 κουμπιά επειδή παίζω mmo .

Link to comment
Share on other sites

προφανως και οταν ανοιγουμε για 5389593984589345η φορα σε αυτο το section το θεμα " θελω gaming mouse/headset/keyboard " ή/και γραφουμε τις προτασεις μας, καλο ειναι να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι ως προς τα games και την χρηση.

Το puke.gif δεν το εβαλα επειδη κανανε "μονο" 20 ευρω, αλλα για την αναλογια ευρω προς αποδοση, για μενα οι πολυκαναλες γκιμικιες και τα "gaming" φωτιζομενα πληκτολογια με γυαλιστερη πλαστικουρα και μεμβρανες τρωνε X by default ειτε τα κοστολογουν 20 ευρω ειτε 200, απλα στην δευτερη περιπτωση το κραξιμο γινεται πιο βαρυ :devil: :p

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] ( την επόμενη φορά ένα spoiler γιατί είδα το ζόμπι που ξερνουσε και εκείνη τη στιγμή έτρωγα και ανακατεύτηκα :p )

Δεν υπάρχουν gaming και non gaming όλα είναι τα ίδια απλώς το "gaming" στα μάτια των gamers μοιάζει σαν να ξεχωρίζει γιατί οι περισσότεροι αμφιβάλω αν κοιτάνε στα ενδότερα του προϊόντος που αγοράζουν . Ότι μας βολεύει στη χρήση που θέλουμε να κάνουμε ( για παράδειγμα μπορεί ένα ποντίκι μη gaming να μας βολεύει περισσότερο και να αισθανόμαστε πιο άνετα σε σχέση με το "gaming") . marketing όλα είναι.

Link to comment
Share on other sites

προφανως και οταν ανοιγουμε για 5389593984589345η φορα σε αυτο το section το θεμα " θελω gaming mouse/headset/keyboard " ή/και γραφουμε τις προτασεις μας, καλο ειναι να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι ως προς τα games και την χρηση.

Το puke.gif δεν το εβαλα επειδη κανανε "μονο" 20 ευρω, αλλα για την αναλογια ευρω προς αποδοση, για μενα οι πολυκαναλες γκιμικιες και τα "gaming" φωτιζομενα πληκτολογια με γυαλιστερη πλαστικουρα και μεμβρανες τρωνε X by default ειτε τα κοστολογουν 20 ευρω ειτε 200, απλα στην δευτερη περιπτωση το κραξιμο γινεται πιο βαρυ :devil: :p

η χρήση αναφέρθηκε τώρα αν σε ενοχλεί που έχει ξαναγίνει παρόμοιο topic απλά μην απαντάς .η μάλλον ψάχνεις να τρολλαρεις.

δεν νομίζω να σε ρώτησε κανεις περί το puke.gif

obvious troll is obvious.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον @GruntGR ( την επόμενη φορά ένα spoiler γιατί είδα το ζόμπι που ξερνουσε και εκείνη τη στιγμή έτρωγα και ανακατεύτηκα :p )

Δεν υπάρχουν gaming και non gaming όλα είναι τα ίδια απλώς το "gaming" στα μάτια των gamers μοιάζει σαν να ξεχωρίζει γιατί οι περισσότεροι αμφιβάλω αν κοιτάνε στα ενδότερα του προϊόντος που αγοράζουν . Ότι μας βολεύει στη χρήση που θέλουμε να κάνουμε ( για παράδειγμα μπορεί ένα ποντίκι μη gaming να μας βολεύει περισσότερο και να αισθανόμαστε πιο άνετα σε σχέση με το "gaming") . marketing όλα είναι.

πες το όπως θες .. marketing ? ψαραγορά ? όπως γουστάρεις ..

Όταν όμως η εταιρία το δίνει ως " gaming " και εγώ ψάχνω να αγοράσω " gaming " mouse με 324113421342 κουμπιά για να με βολέψει στο mmo μου προφανώς και θα ψαχτώ για gaming mouse.

παραθέτω και 2 φωτός για να δεις τις διαφορες .

157876_zps4fdc3409.jpg

images_zps00ce2060.jpg

Link to comment
Share on other sites

270 έχω δώσει για keyboard ακουστικά και mouse .

αλλα τους ακούω στη de_dust2 ~!

χωρίς παρεξήγηση αλλα είναι vital για μερικά games.

πχ πήρα το συγκεκριμένο mouse με 20 κουμπιά επειδή παίζω mmo .

Τί μου θύμισες... cs 1.5 1.6 :beer:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.