Jump to content



Age of Mythology: Extended Edition - Έρχεται στο Steam


Recommended Posts

Όπως αναφέρθηκε στο reddit, ετοιμάζουν στο Steam να δώσουν μια νέα έκδοση του AoM η οποία θα αναπτυχθεί από την Hidden Path (η οποία έφερε και την νέα έκδοση του Age of Empires). Σύμφωνα με φήμες θα είναι HD έκδοση και θα έχει και δυνατότητα online multiplayer. Η πηγή της φήμης βρίσκεται εδώ: Age of Empires - Special Age of Empires Developer Live Stream - 2/28 - Twitch το θέμα στο reddit βρίσκεται εδώ: Age of Mythology is finally coming to steam! : Steam

Αν όντως ισχύει, θα πάω να ανάψω λαμπάδα στον Άγιο Πατρίκιο - όπως είπε και μια ψυχή :p

noymvMg.jpg

Link to comment
Share on other sites

το σκεπτόμουν την προηγούμενη εβδομάδα αν υπάρχει κάτι παρόμοιο αυτού του παιχνιδιού , μεγάλωσα με αυτό και την ιστορία του (+ διάρκεια) δεν ξέρω αν την έχει κάτι άλλο (κάτι μου λέει οτι θα αποκτήσω λογαριασμό στο steam)

δεν είναι μονο οτι έχουν ξεμείνει απο ιδέες , με παιχνίδια που παράγονται με το κιλό και τον κόσμο να μην αγοράζει οπως αγόραζε κάνουν τα πάντα .Αν δεν υπήρχε και η διαδικτυακή αγορά (steam κτλπ) θα ήταν ποιο δύσκολα (ασε που προσωπικά τέτοια παιχνίδια τα θέλω σε δισκάκι )

Βλέπε την ντισνει που έχοντας κλασικά παιδικά τα εμφανίζει και τα εξαφανίζει κατα βούληση στις αγορές (αν θυμαμαι πάει στα 4 ή 8 χρόνια ) για να διατηρήσει την ζήτηση τους και το ενδιαφέρον για αυτά

Link to comment
Share on other sites

AOEII και AOM και Counter τα έχω συνδιάσει με lan party και όμορφες στιγμές με φίλους όταν ήμουν φοιτητής.

δρυτόμος, Μεταλεύς, ΕΙΣ ΜΑΧΗΝ!!!!!!!!!!! και όταν μας χώνοταν ΕΙΣΒΟΛΗ!!!!!!!!

Προχθές είχαμε reunion/lan party σε σπίτι και θυμηθήκαμε τα παλιά! ασταδιάλα συγκινήθηκα. :weep:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.