Jump to content



CPU-MOBO-RAM


Recommended Posts

1) CPU : Q6600 G0 (3ghz~1.15 3.2ghz~1.21)

2) Cooler : Ultra 120X & 1x120mm Fan (αγνώστων στοιχείων αυτή τη στιγμή - μάλλον Zalman 1500RPM)

3) MB : Asus P5K (Χωρίς backplate)

4) RAM : 4x1gb DDR2 800

1+2 60€

3 30€

4 40€

Όλα μαζί 100€

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4093]Whitesnake[/MENTION] τα εξαρτήματα είναι Πεύκη αυτή τη στιγμή, αλλά θα έρθουν σύντομα στο Περιστέρι.

Με τη σειρά, για όσους εκδήλωσαν ενδιαφέρον (για όλο το σετ).

1) [MENTION=31529]mechanist[/MENTION] σε καλή κατάσταση, μέχρι πριν μια εβδομάδα το σύστημα ηταν στημένο και δούλευε κανονικά σε φίλο. (δες και λινκ φωτό πιο κάτω)

2) [MENTION=31307]l3ft3ris[/MENTION] δες φωτό πιο κάτω.

[MENTION=9897]Eddie[/MENTION] δεν δίνεται χωρίς την ψύκτρα.

3) [MENTION=2160]nickstamat[/MENTION] σε καλή κατάσταση είναι, παρά την ηλικία της. Αν δεν δοθεί σαν σετ, θα σε ενημερώσω να περάσεις να την δεις και από κοντά.

4) [MENTION=21641]EZEL[/MENTION] οι μνήμες αν δεν κάνω λάθος (γιατί δεν τις έχω μπροστά μου) είναι 2x1gb mushkin και 2x1gb transcend

ΦΩΤΟ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ο Q6600 έφυγε στον [MENTION=9897]Eddie[/MENTION] και η μητρική στον [MENTION=2160]nickstamat[/MENTION], μένουν οι μνήμες.

2*1gb mushkin lifetime μεν αλλά απόδειξη δεν ευρέθει..

2*1gb transcend με απόδειξη πλαισίου

40€

Στάλθηκε από το Galaxy Nexus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.