Jump to content



Πωλούνται 2 κάρτες HD 7970.


Recommended Posts

Πωλούνται 2 κάρτες HD 7970.

Άριστες σε πλήρη λειτουργική κατάσταση. (Τις έχω αγοράσει από τα Multirama το 2012.)

Δουλεμένες ελάχιστα !!! (το pc δούλευε κατά 99% για internet και σαββατοκύριακα), πωλούνται λόγο πώλησης υπολογιστή.

Link:

Radeon HD 7970 - Graphic solutions GeForce & Radeon

Φωτογραφίες:

Capture33333ws.jpg

Capture2.jpg

Οι κάρτες είναι εν λειτουργία στον η/υ, και δεν έχω μεμονωμένες φωτογραφίες.

Επιθυμητή πώληση εντός Αθηνών.

(Αποστολή εκτός Αθηνών , μόνο μετά από κατάθεση χρημάτων σε λογαριασμό τραπέζης, με τα έξοδα αποστολής δικά μου - courier).

Τιμή: 250 € έκαστη.

(Ανταλλαγές δεν γίνονται δεκτές) :o

Κώστας.

Link to comment
Share on other sites

Και τις 2 κάρτες: 450€.

Παρακάτω πολύ δύσκολα, γιατί είναι πολύ λίγο δουλεμενες.

Από ήχο τι να σου πω.

Κλασικη μαμα καρτα.

Στο auto, στα win (με 20 - 25%) δεν τις ακους.

Στα games, μετα το 35% ακους οτι υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Νέα Τιμή: 200 € έκαστη.

Επιθυμητή πώληση εντός Αθηνών.

(Αποστολή εκτός Αθηνών, μόνο μετά από κατάθεση χρημάτων σε λογαριασμό τραπέζης, με τα έξοδα αποστολής του αγοραστή)

(Ανταλλαγές δεν γίνονται δεκτές)

(Η μία είναι κρατημένη έως αύριο)

Link to comment
Share on other sites

Το Asic το βλέπεις μέσα απο το gpuz.Απο ότι διαβάζω, επιρεάζει το πόσο εύκολα μπορεί να γίνει overclock στη κάρτα.

Τέσπα έψαχνα κάποια με εγγύηση, οπότε thanx για τις πληροφοριες αλλα αποσύρομαι.Καλή συνεχεια ;).

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δυνατότητα να μου πείς για μία κάρτα με τα μεταφορικά της για Σάμο τι θα ήθελες σαν τελική τιμή? Στείλε μου PM. Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων. Στείλε μου και το κινητό σου να σε καλέσω.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κι εγώ να μάθω το asic quality. Τις κουμπώνεις μία μία έστω, βάζεις οδηγούς και πατάς στο πλαίσιο του παραθύρου του gpuz δεξί κλικ και μετά read asic quality. Είναι ένα ποσοστό. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κι εγώ να μάθω το asic quality. Τις κουμπώνεις μία μία έστω, βάζεις οδηγούς και πατάς στο πλαίσιο του παραθύρου του gpuz δεξί κλικ και μετά read asic quality. Είναι ένα ποσοστό. Ευχαριστώ.

Κατάλαβα, πως το βλέπεις, αλλά είναι λίγο δύσκολο αυτήν την περίοδο να το τσεκάρω, γιατί έχω μείνει προς το παρόν με λάπτοπ (οι κάρτες είναι στα κουτιά τους). :(:(

Θα πρέπει να το δω σε pc φίλου.

Μόλις γίνει θα ανεβάσω φωτό. :yes4::yes4:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.